Strona 59 z 807 PierwszyPierwszy ... 949515253545556575859606162636465666769109159559 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,161 do 1,180 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #1161
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Moje dzieciaki dostały w pierwszym dniu adwentu (na inaugurację kalendarza...) "Mysi domek" i nowego grubego Findusa. Obie książki , ale Mysi domek mnie powalił (po Findusie wiedziałam, czego się spodziewać...) - obejrzyjcie filmik z amazona (mamaLiKa, dzięki!). To prawdziwe dzieło sztuki - w tym wypadku chyba bardziej architektonicznej!
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  2. #1162
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    112

    Domyślnie

    Dziewczyny a takiemu 7-8 miesięcznemu co mozna czytać? W ogóle coś czytać czy bardziej skupiać się na obrazkach? On generalnie niby zaintereseowany jak mu czytamy ale jeszcze bardziej zainteresowany jedzeniem tych książeczek.
    Wojcieszek 19.04.2012

  3. #1163
    Chustofanka Awatar aniołka2009
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Świdnica
    Posty
    484

    Domyślnie

    Dziewczyny, a widziałyście/ma któraś -MAmoko na litery i Mamoko na cyfry? Polecacie? U nas MAmoko to hity wielkie, ale nie wiem czy sie pakować znów w to samo...czy wieje w nich świeżością czy nudą raczej? Polecacie czy odradzacie?
    HA! Widzę, że to nowość... spróbujemy...zamówiłam w empiku, bo dostawa do salonu jest za darmo, i do tego fajna promocja na książkę, 21 zł z groszami...a są i po 26 zł..napiszę czy się podoba, ale to dopiero po świętach
    Ostatnio edytowane przez aniołka2009 ; 05-12-2012 o 23:12

  4. #1164
    Chustofanka Awatar aniołka2009
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Świdnica
    Posty
    484

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez soofka Zobacz posta
    Dziewczyny a takiemu 7-8 miesięcznemu co mozna czytać? W ogóle coś czytać czy bardziej skupiać się na obrazkach? On generalnie niby zaintereseowany jak mu czytamy ale jeszcze bardziej zainteresowany jedzeniem tych książeczek.
    http://www.chusty.info/forum/showthr...ie-roczniakowi

  5. #1165
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniołka2009 Zobacz posta
    Dziewczyny, a widziałyście/ma któraś -MAmoko na litery i Mamoko na cyfry? Polecacie? U nas MAmoko to hity wielkie, ale nie wiem czy sie pakować znów w to samo...czy wieje w nich świeżością czy nudą raczej? Polecacie czy odradzacie?
    HA! Widzę, że to nowość... spróbujemy...zamówiłam w empiku, bo dostawa do salonu jest za darmo, i do tego fajna promocja na książkę, 21 zł z groszami...a są i po 26 zł..napiszę czy się podoba, ale to dopiero po świętach
    Obie jutro zostaną znalezione w bucie , ale my rodzice przegladaliśmy dziś w pracy i: grafika "mamokowa" po prostu, ale fajny koncept, żeby np. znaleźć na danej stroniczce 12 słów na "A", potem 26 na "B" itd. Fajne to.
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  6. #1166
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniołka2009 Zobacz posta
    Dziewczyny, a widziałyście/ma któraś -MAmoko na litery i Mamoko na cyfry? Polecacie? U nas MAmoko to hity wielkie, ale nie wiem czy sie pakować znów w to samo...czy wieje w nich świeżością czy nudą raczej? Polecacie czy odradzacie?
    HA! Widzę, że to nowość... spróbujemy...zamówiłam w empiku, bo dostawa do salonu jest za darmo, i do tego fajna promocja na książkę, 21 zł z groszami...a są i po 26 zł..napiszę czy się podoba, ale to dopiero po świętach
    OStrożnie polecam. To znaczy tak: jak momoko, dużo szczegółów, dzieć się nie będzie nudził przy książce. Ale już IMO mamy Momoko 3 książki i to już naprawdę dość. Już po prostu czuję przesyt i Ala chyba też. Mam momoko litery. O tyle fajne, że łatwiej gdzieś zabrać, ale nie uważam, że jest w naszej biblioteczce niezbędne.

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  7. #1167
    yena
    Guest

    Domyślnie

    a jak wrazenia po ksiazce Agnieszki Chylinskiej Zezia i Giler? nie moglam jej niestety wrzucic do koszyka, bo miala zbyt dlugi termin realizacji, ale jestem jej ciekawa. czytalyscie moze?

  8. #1168
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yena Zobacz posta
    a jak wrazenia po ksiazce Agnieszki Chylinskiej Zezia i Giler? nie moglam jej niestety wrzucic do koszyka, bo miala zbyt dlugi termin realizacji, ale jestem jej ciekawa. czytalyscie moze?
    nie czytałam. była gdzieś tu serdecznie odradzana

  9. #1169
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    2,613

    Domyślnie

    Już pisałam wyżej o małych "Mam oko na...". One są inne niż duże "Mamoko". I liczby bardzo się spodobały. Bardzo. Na litery jeszcze u nas trochę za wcześnie.

  10. #1170
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    A ja z dwulatkami właśnie "Mam oko na litery" czytam. Oczywiście ja znajduję te słowa, ale one uczą się nowych pojęć - iglo, japonki, jednorożec itd. Lubię ten mniejszy format

  11. #1171
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    wrażenia po mikołajkowym poranku: ze wszystkich darów najbardziej zachwyciły mamoko na litery i liczby. Omal nie spóźniłyśmy się na śniadanie do przedszkola przez nie . Także wygląda na to że git i polecam.
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  12. #1172
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    Dzięki za ten wątek! Spędziłam kilka wieczorów na spisywaniu Waszych hitów i dzięki temu biblioteczka M wzbogaciła się o kilka pięknych pozycji, których w księgarni pewnie bym nie znalazła. Mama Mu, Nusia, Jak tata pokazał mi wszechświat - przeczytane i od razu polubione, kilka jeszcze w kolejce. W ogóle Zakamarki to dla mnie odkrycie roku
    Dzis pewnie zaczniemy Findusa, ciekawe czy Michałowi sie spodoba. Ilustracje śliczne

  13. #1173
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    Zakamarki to moje ulubione wydawnictwo
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  14. #1174
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie

    chcę kupić synowi mamoko - która najfajniejsza dla chłopca, "dawno temu mamoko"?
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  15. #1175
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    chcę kupić synowi mamoko - która najfajniejsza dla chłopca, "dawno temu mamoko"?
    wszystkie fajne, niezależnie od płci

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  16. #1176
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    u nas największym hitem jest miasteczko mamoko to pierwsze ale może dlatego, że po kolejnych spodziewała się już o co chodzi a tamto było wielkim odkryciem.
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  17. #1177
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agnen Zobacz posta
    wszystkie fajne, niezależnie od płci


    mam oka oba przyniosl mikolaj,ale rano juz nie bylo czasu sie nacieszac

    w ogole Mikolaj nas chyba nie lubi, takie ciezkie wory przez nas musial dzwigac

    mlodszy dostal Muchomorowe Przybiezeli do Betlejem, Krakowiaczka i Starego niedzwiedzia. i pociag towarowy w srodku (o taki). polecam milosnikom pociagow - strony sie rozsuwaja i mozna zobaczyc, co ten pociag ma tam w srodku i jeszcze nowego Pawlaka - Czarostatki i Parodzieje i drugie urodziny prosiaczka

    starszy - zamowione ksiazki o wulkanach i dinozaurach. nowego Findusa i Tato kiedy przyjdzie Sw. Mikolaj

    na spolke - Sw. Mikolaja ze Swiata w obrazkach, Wipe your feet Santa Claus Wilkonia i Mam oko obydwa... bedzie co czytac
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  18. #1178
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    SE
    Posty
    1,397

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    chcę kupić synowi mamoko - która najfajniejsza dla chłopca, "dawno temu mamoko"?

    Któremu?
    Moi uwielbiają Miasteczko Mamoko, natomiast "Dawno temu..." leży odłogiem. No ale oni są na etapie koparek, ciężarówek i pociągów, a tego w dawnym Mamoku nie ma.


    OOO... nie wiedziałam ze prosiaczek ma też drugie urodziny

    Natala, może ty jakiś blog książkowy stwórz, sądząc po Twoich postach masz niezłą i inspirującą kolekcję
    Ostatnio edytowane przez jadoma ; 06-12-2012 o 14:34
    A. i J. (23-06-2010)

  19. #1179
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jadoma Zobacz posta
    Któremu?
    Moi uwielbiają Miasteczko Mamoko, natomiast "Dawno temu..." leży odłogiem. No ale oni są na etapie koparek, ciężarówek i pociągów, a tego w dawnym Mamoku nie ma.
    starszy, na minimini ogląda rycerz mike więc sobie pomyslałam, że "dawno .... " byłoby coś w tym stylu
    koparki, ciężarówki i pociagi też lubi
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  20. #1180
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    112

    Domyślnie

    Nie otwiera mi się.
    Wojcieszek 19.04.2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •