Strona 58 z 806 PierwszyPierwszy ... 848505152535455565758596061626364656668108158558 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,160 z 16118

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #1141
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    Chyba racja...
    Ja też mam na liście "Dom" - bardziej dla mnie, niż dla dzieci!
    MOJ wlasnie sobie do mnie leci a moja Alicja bonowa czeka na kuriera, bedzie pod choinke - razem z kilkoma innymi, w tym pop-up'em Sabudy ...jak dzieci beda grzeczne, to im moze dam poogladac
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #1142
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Mam tę pop-upową Alicję! Jest wspaniała!
    A następnym razem wrzuć do koszyka "Czarnoksiężnika z krainy Oz" - też jest powalający!
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  3. #1143
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    Mam tę pop-upową Alicję! Jest wspaniała!
    A następnym razem wrzuć do koszyka "Czarnoksiężnika z krainy Oz" - też jest powalający!
    czarnoksieznik czeka w szafie (promocja na Sabude byla w amazonie ) - F dostanie pod choinke razem z ksiazkowa wersja ilustrowana przez Ingpena (ktorego bardzo, bardzo lubie i mam nadzieje, ze w serii wyjdzie takze O czym szumia wierzby - bo mi sie nie chce z angielskiego tlumaczyc)
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #1144
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    A nie wiecie, czy te pop-upy są dostępne w PL? poza all. Czy z zagramanicy trza ściągać?
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  5. #1145
    Chustomanka Awatar Aniika
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    702

    Domyślnie

    okolo roczku, najlepiej dotykowe, u nas sprawdzila sie rybka lubi morze.

  6. #1146
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    "Księga dźwieków" z Dwóch sióstr bedzie dobra dla roczniaka.

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  7. #1147
    Chustofanka Awatar mama_maleństwa
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    170

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Co Wasze dzieciaczki lubiły w okolicach roczku? Szukam inspiracji książeczki z plastelinowymi ludkami/zwierzątkami nie przemawiają do mnie. Mamy trochę klasyki w rodzaju Brzechwa, Tuwim, Chotomska. Ale może coś ciekawego do pooglądania dla malucha?
    Moja uwielbia wierszyki Urszuli Kozłowskiej z wydawnictwa Wiga. Kartonowe grube strony, mały format- ułatwiają małym rączkom samodzielne przewracanie stron. Obrazki kolorowe, głównie ze zwierzątkami mamy: "Piesek na wsi", "Kotek na wsi" itp.

  8. #1148
    Chustoholiczka Awatar stokrotka.a
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,759

    Domyślnie

    natala Czarnoksiężnik z Krainy Oz w wykonaniu Roberta Ingpena ZAZDROSZCZĘ! - dawno mi już tak serce nie zabiło do ilustracji
    czy coś polskiego wyszło z pod jego pędzla? - takie wydanie na półce to prawdziwa perełka!
    a tego ilustratora to gościmy na naszej półce pod postacią "Alicji w Krainie Czarów"
    Mamy wydanie tylko angielskie i małą ilością czarno-białych szkiców...
    Chani jest tutaj i w empiku też

    a naszym ostatnim odkryciem podczas degustacji w Niemieckiej winnicy,właściciel udobruchał dzieciaki książką pt."Where is Walter"
    nawet my się wkręciliśmy i zadanie było niełatwe...
    Ostatnio edytowane przez stokrotka.a ; 25-11-2012 o 12:18
    Sara. 23.01.2008 Lena. 15.11.2010 Laura. 1.08.2013
    http://jogazycia.pl/harmonogram-zajec/

  9. #1149
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Czarnoksiężnika z il. Ingpena kupowałam w ub. roku komuś z rodziny na prezent. Cudo! Na własnych półkach wystarczy mi jednak seria w pl tłumaczeniu, z il. Z.Witwickiego... Szkoda, że to tylko 5 tomów...
    A Sabudę i inne książki z zagramanicy można zamówić też TUTAJ. Przysyłają dużo szybciej, niż zapowiadają (tylko jakoś drogo teraz... Kiedyś było taniej...) Pop-upów tam moc!
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  10. #1150
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stokrotka.a Zobacz posta
    natala Czarnoksiężnik z Krainy Oz w wykonaniu Roberta Ingpena ZAZDROSZCZĘ! - dawno mi już tak serce nie zabiło do ilustracji
    czy coś polskiego wyszło z pod jego pędzla? - takie wydanie na półce to prawdziwa perełka!
    a tego ilustratora to gościmy na naszej półce pod postacią "Alicji w Krainie Czarów"
    Mamy wydanie tylko angielskie i małą ilością czarno-białych szkiców...
    jest duzo, buchmann wydaje serie z jego ilustracjami http://www.sklep.gildia.pl/szukaj/se...racje-r-ingpen wole popolsku, bo moi dlugich rzeczy jeszcze po angielsku nie lubia, a mi sie nie chce tlumaczyc
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  11. #1151
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metis1 Zobacz posta
    Czarnoksiężnika z il. Ingpena kupowałam w ub. roku komuś z rodziny na prezent. Cudo! Na własnych półkach wystarczy mi jednak seria w pl tłumaczeniu, z il. Z.Witwickiego... Szkoda, że to tylko 5 tomów...
    A Sabudę i inne książki z zagramanicy można zamówić też TUTAJ. Przysyłają dużo szybciej, niż zapowiadają (tylko jakoś drogo teraz... Kiedyś było taniej...) Pop-upów tam moc!
    czasem warto sprawdzic, czy z zagranicy nie bedzie taniej - bookdepository wysyla za darmo do Pl, Oz kosztuje w tej chwili niecale 16 funtow (http://www.bookdepository.co.uk/Wiza.../9780689834981)
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #1152
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    czasem warto sprawdzic, czy z zagranicy nie bedzie taniej - bookdepository wysyla za darmo do Pl, Oz kosztuje w tej chwili niecale 16 funtow (http://www.bookdepository.co.uk/Wiza.../9780689834981)
    ZAWSZE warto sprawdzić. Jak ktoś miałby pokusę wydać 100 na pop-up przez polska księgarnię, to lepiej wydać ok 125 zł i z Amazona ściągnąć ...ze 2, bo od 25Ł przesyłka za free, a ceny DUŻO korzystniejsze (amazon UK)
    Bookdepository wysyła za free nawet jedną książkę, więc tam tez warto, choć ostatnio miewają drożej niż Amazon... Koleżanka podpowiedziała mi, żeby na bookdep. żonglować walutą, bo czasem, zależnie od kursu, bardziej opłaca się zamawiać np. za dolary.

    Widzę, że ceny wróciły do normy, mi udało się kupić Oza za 10 funtów i jeszcze nachapać się innych za te 25 f.... Warto więc poczekać i znów trafić pop-upa jakiegoś za 10f
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  13. #1153
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    A czy na amazonie można paypalem płacić? Jeszcze nic tam nie kupowałam

    Edit: już doczytałam, że nie

    A mogłaby któraś z Was mi wytłumaczyć o co chodzi z darmową dostawą z amazon? Bo czytam, ale nie rozumiem do końca, mój ang nie jest doskonały
    Ostatnio edytowane przez Chani ; 25-11-2012 o 17:18
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  14. #1154
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stokrotka.a Zobacz posta
    natala Czarnoksiężnik z Krainy Oz w wykonaniu Roberta Ingpena ZAZDROSZCZĘ! - dawno mi już tak serce nie zabiło do ilustracji
    czy coś polskiego wyszło z pod jego pędzla? - takie wydanie na półce to prawdziwa perełka!
    Stokrotko, całą serię z ilustracjami Ingpena wydał po polsku Buchmann, Alicję, Piotrusia Pana, Oza, Opowieść wigilijną i Księgę Dżungli na pewno. Widywałam je w księgarniach i nawet w taniej książce (choć nie były tanie ). Bardzo okazałe wydania w twardej oprawie, tak samo wyglądają jak linkowane przez natalę.
    Ostatnio edytowane przez rzezuchama ; 25-11-2012 o 14:44
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  15. #1155
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,754

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Co Wasze dzieciaczki lubiły w okolicach roczku?
    jest nawet wątek poświęcony temu zagadnieniu http://www.chusty.info/forum/showthr...ie-roczniakowi

    jeśli na amazonie zamówisz powyżej 25 funtów (ale muszą to być rzeczy bezpośrednio z amazona, nie z innych sklepów którym amazon pośredniczy - patrz żeby było "super saver..."), to automatycznie wysyłka do Polski jest darmowa (któryś kurier, bodaj dhl, mi dowiózł przesyłkę - trochę się bałam czy nie posyłają pocztą z którą w połączeniu z przesyłkami ang. mam złe doświadczenia). Ceny faktyczne mogą być trochę wyższe, bo doliczają różnicę w vacie (ale nie pamiętam dokłądnie jak to jest, bo nie na wszystko, albo nierówno - w zależności czy zabawki czy książki). Możesz zapłacić kartą płatniczą.
    Ostatnio edytowane przez jul ; 26-11-2012 o 03:06 Powód: zapomniałam linki wstawić...
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  16. #1156
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rzezuchama Zobacz posta
    Stokrotko, całą serię z ilustracjami Ingpena wydał po polsku Buchmann, Alicję, Piotrusia Pana, Oza, Opowieść wigilijną i Księgę Dżungli na pewno. Widywałam je w księgarniach i nawet w taniej książce (choć nie były tanie ). Bardzo okazałe wydania w twardej oprawie, tak samo wyglądają jak linkowane przez natalę.
    bo to sa te same linkowalam polskie wydania mam Alicje - jako jedyna jest na kredzie, paskudnie dosc wyglada, mam nadzieje, ze sie zmiluja i zrobia dodruk na normalnym papierze kiedys (moze juz jest??). Oza, Tajemniczy ogrod i Piotrusia Pana - juz na normalnym, matowym papierze, troche sie roznia od Alicji wygladem okladki. czaje sie na reszte, ale poczekam az znowu bedzie jakas promocja na nie gdzies (te kupilam po znizkowych, targowych cenach w merlinie).

    musze dzieci moje pochwalic. starszy powoli dorasta do basni bardziej, jego zdaniem, strasznych. pozwolil wczoraj sobie opowiedziec Jasia i Malgosie przy okazji ogladania tego z Medii Rodziny (http://mediarodzina.pl/prod/47/Basnie-Jas-i-Malgosia). Calineczke sie udalo przeczytac, choc widzialam, ze sie momentami boi... Ale jak maly Wodnik broil za duzo, to kazal opuszczac za to uwielbia Piaskowego Wilka. ja tez, szkoda, ze juz konczymy...

    za to mlodszy sciagnal ostatnio ksiazke z polki i wola "popatrz, jijek i Muminek biegna" i ostatnio udaje mu sie przeczytac cos, co nie jest Kicia Kocia
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  17. #1157
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    jest nawet wątek poświęcony temu zagadnieniu http://www.chusty.info/forum/showthr...ie-roczniakowi

    jeśli na amazonie zamówisz powyżej 25 funtów (ale muszą to być rzeczy bezpośrednio z amazona, nie z innych sklepów którym amazon pośredniczy - patrz żeby było "super saver..."), to automatycznie wysyłka do Polski jest darmowa (któryś kurier, bodaj dhl, mi dowiózł przesyłkę - trochę się bałam czy nie posyłają pocztą z którą w połączeniu z przesyłkami ang. mam złe doświadczenia). Ceny faktyczne mogą być trochę wyższe, bo doliczają różnicę w vacie (ale nie pamiętam dokłądnie jak to jest, bo nie na wszystko, albo nierówno - w zależności czy zabawki czy książki). Możesz zapłacić kartą płatniczą.
    Dzięki
    Linkowany wątek czytałam.....w ciąży a potem mi gdzieś umknął.
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  18. #1158
    Chustoholiczka Awatar stokrotka.a
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,759

    Domyślnie

    no i z kilku rzeczy zrezygnowałam,ale zamiast nic co innego wskoczyło
    Ale co ja na to poradzę - że taka niezdecydowana
    Zdradzę Wam co nabyłam wkrótce.
    Dziękuję za pomoc Dziewczyny.
    Amazona muszę zaatakować, bo Alicja W krainie czarów wraz z Piękną zauroczyła moją Sarę.
    - mnie też! {a może ktoś planuję mały zakup na Amazonie? - możemy razem hmmm?}
    Sara. 23.01.2008 Lena. 15.11.2010 Laura. 1.08.2013
    http://jogazycia.pl/harmonogram-zajec/

  19. #1159
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    może to wpływ szatowego "mini" wątku, a może czegoś innego, no każdą razą próbowałam w listopadzie powstrzymać się od zakupów ksiązek dla dzieci mimo wysypu nowości

    No, ale Mikołaj mnie natchnął i leżą koło mnie na biurku: mamoko nowe i mam oko na liczby i na litery i zima na ulicy czereśniowej i nowy Findus i stary Findus o Bożym Nardozeniu (nie mieliśmy, takie niedopatrzenie...) i wierszyki Rusinka...

    I czuję się jakby spokojniejsza wewnętrznie i nie mogę się doczekać czytania, oglądania
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  20. #1160
    Chustoguru Awatar weci
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    7,431

    Domyślnie

    U nas sprawdzają się wszelakie z Zakamarków
    Czyli Skandynawia rooles
    J 2010, A [']2011, I 2013, D 2015, J 2019

    kontakt:
    tartaZmarcepanem@gmail.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •