Strona 503 z 806 PierwszyPierwszy ... 3403453493495496497498499500501502503504505506507508509510511513553603 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,041 do 10,060 z 16118

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #10041
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    Wruuu książeczka polega na tym, że te zwierzaczki (w środku są różne) obracają się i np ten czerwony kotek po obróceniu bodajże jest zielony itd i analogicznie z liczbami biedronka ma 1 kropkę po obróceniu 2 itd, są kartonowe; ciekawe; na razie nie natknęłam się na "środek", jak znajdę to podeślę
    trzeba go wyciągnąć (na zewnątrz z książki?) i obrócić? - moja wyobraźnia coś dziś nie pracuje

  2. #10042
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    nie, każda karta ma swoje zwierzątko, które zamocowane jest pośrodku i tego zwierzaczka się obraca, bez wyciągania i kombinowania; obrazowo jakbyś miała prosty drucik a na nim koralik, który można swobodnie obracać; ja też już nie myślę
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  3. #10043
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    a to jest w formie książeczki czy luźne karty?

  4. #10044
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    napiszę jeszcze tu, bo wiem, że część z was szukało:

    julek i julka cz.1 w dobrej cenie na allegro (16 zł)

    http://allegro.pl/julek-i-julka-1-wy...663564757.html



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  5. #10045
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    a to jest w formie książeczki czy luźne karty?
    normalna książka, nic nie fruwa
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  6. #10046
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Powiedzcie mi jak długo idzie zamówienie ze Świata Książki. Mam już 3 dzień napis "w trakcie sprawdzania", a przy książce jest napisane wysyłamy 24 h???
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  7. #10047
    Chustoholiczka Awatar nika023
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,417

    Domyślnie

    Młoda się ostatnio zasłuchuje w Tappim "Tappi i wielka burza" czytamy prawie całe na dobranoc, "Tatrapaty Tappiego w magicznym ogrodzie" jeszcze ciut za trudne, więc na razie nie chwytają (obie książki dostała od cioci), i tak się zastanawiam, jaką książkę z tekstami mniej-więcej tej długości i z dużą ilością obrazków jeszcze mogę kupić? (Bo przyzanam, że opowiadania o Tappim już mnie zaczynają nużyć ) no, oprócz kolejnych części Tappiego (a jeśli, to które są warte uwagi?)
    Marcysia '13 Janka '18

  8. #10048
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniaszew Zobacz posta
    Powiedzcie mi jak długo idzie zamówienie ze Świata Książki. Mam już 3 dzień napis "w trakcie sprawdzania", a przy książce jest napisane wysyłamy 24 h???
    Wszędzie są opóźnienia, bo cytując pana z nieprzeczytane.pl "jest sezon podrecznikowy".. Ja świat książki odbieram zawsze w księgarni stacjonarnej to mam tak w ciągu dwóch dni od zaksięgowania wpłaty.
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  9. #10049
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    mi szybko, zazwyczaj przez weekend nic się nie dzieje ale już w pon wsio spakowane i wysłane do mnie; też odbieram stacjonarnie ale za pobraniem
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  10. #10050
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Ja właśnie też zamówiłam odbiór osobisty i płatne przy odbiorze. No cóż , może w poniedziałek coś się ruszy.
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  11. #10051
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Widziałam dziś te obracanki w Empiku fajne są - syn od razu pod pachę wziął i chciał kupować ..., ale jako oszczędna matka powiedziałam, że zamówimy taniej przez internet ;P ale póki co nie ma w nieprzeczytane.pl

    P.S. Nawet zdjęcia zrobiłam te elementy zwierzątek są na takiej wykałaczce drewnianej ;D




  12. #10052
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Wruu widziałam na bonito i tylko 30 sztuk niby, może to nie nowość żadna?
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  13. #10053
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

  14. #10054
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Widziałam dziś te obracanki w Empiku fajne są - syn od razu pod pachę wziął i chciał kupować ..., ale jako oszczędna matka powiedziałam, że zamówimy taniej przez internet ;P ale póki co nie ma w nieprzeczytane.pl

    P.S. Nawet zdjęcia zrobiłam te elementy zwierzątek są na takiej wykałaczce drewnianej ;D



    A jaki jest tytuł tych obracanek?
    J.2014 i E.2016

  15. #10055
    Chusteryczka Awatar Nastusienka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Żyrardów
    Posty
    1,640

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaisa Zobacz posta
    A jaki jest tytuł tych obracanek?
    Te to Obracanka Kolory. Jest jeszcze Obracanka Liczby.
    Na bonito.pl pokazuje,że jest ponad 100 szt kazdej ale na arosie taniej
    Anielka 19.04 (*) Staś 13.12 Helenka 12.04

    Każde 60 sekund złości pozbawia nas minuty szczęścia.

  16. #10056
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nika023 Zobacz posta
    Młoda się ostatnio zasłuchuje w Tappim "Tappi i wielka burza" czytamy prawie całe na dobranoc, "Tatrapaty Tappiego w magicznym ogrodzie" jeszcze ciut za trudne, więc na razie nie chwytają (obie książki dostała od cioci), i tak się zastanawiam, jaką książkę z tekstami mniej-więcej tej długości i z dużą ilością obrazków jeszcze mogę kupić? (Bo przyzanam, że opowiadania o Tappim już mnie zaczynają nużyć ) no, oprócz kolejnych części Tappiego (a jeśli, to które są warte uwagi?)
    Ja przeczytalam starszemu wszystkie czesci Tappiego, a teraz widze ze mlodszy polubil bardzo i chce codziennie Bedzie kolejna czesc dla mlodszych Juz nie moge sie doczekac: Tappi i wspaniała przyjaźń cz. 6 - Tappi i przyjaciele - Marcin Mortka - Zielona Sowa
    2009 2012

  17. #10057
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    W koszyku mam już mniej, ale za to nie mogę się zdecydować co do serii - które z trzech poniższych wziąć jako pierwsze:
    Krowa Matylda na czatach/nie może zasnąć/bawi się w chowanego? Najbardziej podoba mi się o zasypianiu, podglądu na czatach nie widziałam, ale od Kudlatej wiem, że jest tam coś o rowerze
    Mama Mu nabija sobie guza/na huśtawce?
    Nieźle to sobie wymyśliłeś Albercie/Dobranoc Albercie Albertsonie?

    Poradzicie coś? Mam nadzieję, że właściwy watek



  18. #10058
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Jeszcze pytanie mam czy Maly Koko Smoko idzie do szkoly znacie? Synowi sie okladka spodobala. A temat na czasie u nas, bo tez do szkoly poszedl teraz.
    2009 2012

  19. #10059
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
    W koszyku mam już mniej, ale za to nie mogę się zdecydować co do serii - które z trzech poniższych wziąć jako pierwsze:
    Krowa Matylda na czatach/nie może zasnąć/bawi się w chowanego? Najbardziej podoba mi się o zasypianiu, podglądu na czatach nie widziałam, ale od Kudlatej wiem, że jest tam coś o rowerze
    Mama Mu nabija sobie guza/na huśtawce?
    Nieźle to sobie wymyśliłeś Albercie/Dobranoc Albercie Albertsonie?

    Poradzicie coś? Mam nadzieję, że właściwy watek
    Mamy Matyldę na czatach i bawi się w chowanego, Kuba woli na czatach ja tą drugą w chowanego jest więcej tekstu, ma czatach jest prostsza, dowcip jest łatwiejszy do wychwycenia dla dziecka. Nie może zasnąć nie mamy.
    Mama mu na huśtawce -ja Cie będę namawiać na wypożyczenie z biblioteki najpierw, bo te mamy mu to serio są specyficzne, w tej części o huśtawce to imo nie ma nic śmiesznego ani ciekawego dłuży się to nawet mi przy czytaniu zamiast mamy mu wzielabym Elmera, jest o wiele fajniejszy.
    Alberty mamy cztery-pośpiesz się, nieźle to sobie wymyśliłeś, i potwór, i tajemniczy Molgan. Potwór i Molgan to części trochę dla starszych, ale Kuba lubi. Najbardziej lubi pośpiesz się a nieźle to sobie wymyśliłeś pokochał mężu, w ogóle mężu lubi Alberty, chyba się identyfikuje z tatusiem imo najprostsza z tych, które mamy to pośpiesz się.
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  20. #10060
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,731

    Domyślnie

    Moj za to uwielbia zr starszym Dobranoc Albercie
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •