Strona 451 z 807 PierwszyPierwszy ... 351401441443444445446447448449450451452453454455456457458459461501551 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,001 do 9,020 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #9001
    Chustonoszka Awatar sossua
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Ech..a ja odwlekałam Kamyki i teraz nie ma
    Chani, Kamyki są jeszcze tutaj - http://maleksiazki.pl/katalog/kamyki...&string=astona
    przy okazji mają też 'Zjedz to sam' Mizielińskich, jeśli ktoś szuka i darmową wysyłką przy zakupach powyżej 50zł
    Pola i Zoja

  2. #9002
    Chustomanka Awatar Volpe
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Beskid Śląski
    Posty
    653

    Domyślnie

    Moja trzylatka ostatnio sobie w bibliotece wybrała "O diabełku, który odważył się śmiać" ks. Mieczysława Malińskiego
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/18270...azyl-sie-smiac

    I choć szczególnie religijni nie jesteśmy, tak ją ta opowieść zafascynowała, że co wieczór czytaliśmy jeden rozdział, aż się nie skończyła. A to się u nas rzadko zdarza, bo zazwyczaj przed każdym spaniem chce inną książkę. Potem wypożyczyliśmy drugą część i taka sama sytuacja Znacie coś godnego polecenia w tematyce anioły-diabły, piekło-niebo?
    Ostatnio edytowane przez Volpe ; 17-05-2015 o 14:26 Powód: literówki




  3. #9003
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sossua Zobacz posta
    Chani, Kamyki są jeszcze tutaj - http://maleksiazki.pl/katalog/kamyki...&string=astona
    przy okazji mają też 'Zjedz to sam' Mizielińskich, jeśli ktoś szuka i darmową wysyłką przy zakupach powyżej 50zł
    ja bym napisala i sprawdzila czy maja - bardzo czesto male ksiegarnie internetowe nie maja wlasnych skladow, tylko zamawiaja gdzies potem to co chcemy. i czesto-gesto maja na stanie rzeczy dawno niedostepne, niestety. dopiero po zamowieniu sie okazuje, ze "przepraszamy, ale jednak nie..."
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #9004
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Volpe Zobacz posta
    Znacie coś godnego polecenia w tematyce anioły-diabły, piekło-niebo?
    Diabełek Marii Ewy Letki - nie wiem czy to targowa znizka, ale za takie pieniadze to tylko brac
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #9005
    Chustomanka Awatar Volpe
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Beskid Śląski
    Posty
    653

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    Diabełek Marii Ewy Letki - nie wiem czy to targowa znizka, ale za takie pieniadze to tylko brac
    O! Brzmi cudnie, dziękuję <3




  6. #9006
    Chustonoszka Awatar sossua
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    Diabełek Marii Ewy Letki - nie wiem czy to targowa znizka, ale za takie pieniadze to tylko brac
    piszą, że wysyłka w ciągu 24h, więc raczej powinni mieć na stanie. w poniedziałek się okaże, bo już zamówione i opłacone
    a jeszcze tutaj znalazłam, ale sprzedają tylko stacjonarnie we Wrocławiu http://pociagdobajeczki.pl/go/_info/...d=3117&lang=pl
    Ostatnio edytowane przez sossua ; 17-05-2015 o 14:38
    Pola i Zoja

  7. #9007
    Chustomanka Awatar danae
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sossua Zobacz posta
    Chani, Kamyki są jeszcze tutaj - http://maleksiazki.pl/katalog/kamyki...&string=astona
    przy okazji mają też 'Zjedz to sam' Mizielińskich, jeśli ktoś szuka i darmową wysyłką przy zakupach powyżej 50zł
    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    ja bym napisala i sprawdzila czy maja - bardzo czesto male ksiegarnie internetowe nie maja wlasnych skladow, tylko zamawiaja gdzies potem to co chcemy. i czesto-gesto maja na stanie rzeczy dawno niedostepne, niestety. dopiero po zamowieniu sie okazuje, ze "przepraszamy, ale jednak nie..."
    kupuję u nich (stacjonarnie) - aktualizują stan na stronie zgodnie z tym, co jest w księgarni, "ściągają" ze strony to co zejdzie im w sklepie - wiem, bo parę razy wyłapałam że coś mi ze strony uciekło (np Jesień na czereśniowej - trzymam sobie w zakładkach linki do tego co kupię "następnym razem") - zawsze ktoś się może pomylić, ale ogólnie na stronie jest to co fizycznie mają na półkach
    a tak nawiasem to cudowna księgarenka z przemiłymi ludźmi
    Tutek 30 XII 2012 i Zoja 13 ​II 2015

  8. #9008
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Ktoś coś o serii o Siri?

  9. #9009
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    http://zelkozercy.blogspot.co.uk/201...adka-siri.html - tyle z sieci, przegladnelam na Targach na szybko jeden tom, stwierdzilam, ze moze poczekac - i tak sobie czeeeeka...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #9010
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sossua Zobacz posta
    Chani, Kamyki są jeszcze tutaj - http://maleksiazki.pl/katalog/kamyki...&string=astona
    przy okazji mają też 'Zjedz to sam' Mizielińskich, jeśli ktoś szuka i darmową wysyłką przy zakupach powyżej 50zł
    o dzieki
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  11. #9011
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sossua Zobacz posta
    Chani, Kamyki są jeszcze tutaj - http://maleksiazki.pl/katalog/kamyki...&string=astona
    przy okazji mają też 'Zjedz to sam' Mizielińskich, jeśli ktoś szuka i darmową wysyłką przy zakupach powyżej 50zł
    O dzięki
    Zjedz to, pisze, że na zamówienie, więc nie wiadomo czy będzie. Zobaczę
    Wypatrzyłam jeszcze u nich Strupek, w innych też już niedostępny. Zobaczymy przy przyjdzie
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  12. #9012
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,578

    Domyślnie

    Ja napiszę tylko na szybko, że mamy ze 3 czy 4 tomy Siri i chłopaki bardzo lubią. Zwłaszcza "Siri strzela gola"
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  13. #9013
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,178

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucy van Pelt Zobacz posta
    Ja napiszę tylko na szybko, że mamy ze 3 czy 4 tomy Siri i chłopaki bardzo lubią. Zwłaszcza "Siri strzela gola"
    ja też potwierdzę, że OK
    nawet ostatnio miałam fajną sytuację
    z racji, że książki raczej kupuję tylko te których w biblio nie ma (lub wyjątkowe) mieliśmy Siri z biblio dokładnie Siri i pies sąsiada zapomniałam, pożyczyłam jeszcze raz no i mówię do dzieci, że czytamy fajną książkę a starszy na to, że ją zna bo już ją czytaliśmy, ja nie pamiętam , pytam się z kim? z tatą? a on, że nie ze mną i zaczyna opowiadać co się stało w środku, czytaliśmy i faktycznie znał treść a mi się przypomniało
    syn lepiej pamięta niż ja, to chyba dobrze o nim świadczy
    SIRI polecamy
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  14. #9014
    Chustonoszka Awatar sossua
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    O dzięki
    Zjedz to, pisze, że na zamówienie, więc nie wiadomo czy będzie. Zobaczę
    Wypatrzyłam jeszcze u nich Strupek, w innych też już niedostępny. Zobaczymy przy przyjdzie
    A to pewnie wzielam ostatnią.
    Pola i Zoja

  15. #9015
    Chusteryczka Awatar kiamara
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2,955

    Domyślnie

    Siri i u nas się spodobała, Lena kręciła na nią nosem w biblio, ale w domu czytałyśmy klika razy i juz zapowiedziała, ze chce następne. na razie czytalismy "Siri i pies sąsiada"

  16. #9016
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Mamy Siri i brudasek i Siri i pies sąsiada, obie zakupione za grosze w dedalusie. Podobają się nam obojgu

  17. #9017
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    U nas "Co?!" jest wielce lubiane przez najmłodszą, czyli pięciolatkę. Od zeszłego roku.
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  18. #9018
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    A co polecicie dla dziecka 19 mies., z ilością tekstu mniej więcej jak w Elmerze?

  19. #9019
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mist Zobacz posta
    A co polecicie dla dziecka 19 mies., z ilością tekstu mniej więcej jak w Elmerze?
    u nas już wtedy zaczął się Albert- Dobranoc Albercie, Pospiesz sie Albercie, Nieźle to sobie wymyśliłeś Albercie.
    Mama Mu-te dużego formatu, pojedyncze historie, mają sporo ilustracji jeszcze przy tym np. Mama Mu nabija sobie guza, MM na huśtawce.
    Bardzo lubiane z Tako - Maryna, Biegnij dynio, biegnij (tu jest trochę powtarzających się sekwencji, ale właśnie chyba to było atrakcyjne).
    U nas ukochane są książki T. Ross' a z serii o małej księżniczce. Przezabawne ale tekstu mało-Ja nie chcę myć rąk, Gdzie jest mój obiad, Gdzie jest mój nocnik oraz z wiekszą ilością tekstu Chcę być wysoka.
    Seria o krowie Matyldzie.
    I u nas Brzechwa i Tuwim się sprawdzał i nadal sprawdza.

    edit: Muminki z Egmontu (Muminek i księżycowa przygoda, Muminek i mały duch).
    Cała seria książeczek o Kici Koci
    Ostatnio edytowane przez agum ; 18-05-2015 o 15:25
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  20. #9020
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sossua Zobacz posta
    A to pewnie wzielam ostatnią.
    Na to wygląda, bo pani do mnie zadzwoniła, że niestety, już nie ma. Ktoś w weekend kupił ostatnią
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •