Strona 371 z 807 PierwszyPierwszy ... 271321361363364365366367368369370371372373374375376377378379381421471 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,401 do 7,420 z 16133

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #7401
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Dziewczyny widziałyście już,macałyście czasem? bo ciekawa jestem i te il no i psisko jest

    "JAK KRZYŚ I BRYŚ ZDOBYWALI HALO"

    http://ksiazkinaczacie.pl/2014/12/15...zwonic-do-psa/





    http://kajecisko.blogspot.com/2014/1...wali-halo.html
    Ostatnio edytowane przez dankin-82 ; 15-12-2014 o 22:01

  2. #7402
    Chusteryczka Awatar kiamara
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2,959

    Domyślnie

    Aśka, moja Lena jest fanką Janoscha od zawsze, jak była młodsza uwielbiała "Słownik obrazkowy misia i tygryska" http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksi...sia-i-Tygryska, a potem po kolei opowiadania. teraz wyszły w zbiorach, ale może zacznij od pojedynczych i zobacz, czy sie sprawdzi, bo to specyficzne jest.
    z zakamarków jeszcze podobają się nam "Rycerze i smoki" i "Księżniczki i smoki", wg mnie nada się dla 5-latka też, a i młodsze posłucha.

  3. #7403
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    14,139

    Domyślnie

    Help!
    Co polecacie o ludzkim ciele dla 5latka? Znalazłam fajne pozycje, ale niedostępne w arosie, a właśnie robię zamówienie
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  4. #7404
    Chustopróchno Awatar PchlePsotki
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    12,379

    Domyślnie

    Dla 5 latka to może juz Ciało z serii Świat w obrazkach.
    Mam kilka z tej serii i starszej córze sie podobaja, młodsza używa jeszcze z serii Obrazki dla malucha te najprostrze i mamy te takie bardziej szczegółowe obrazki dla malucha takie prostokatne książeczki, to jeszcze po starszej córce.
    No i moje maniacko oglądały było sobie zycie.
    Blog,
    Aniołek Sierpień 2022,Aniołek Kwiecień 2022,Aniołek Październik 2021,Asiulek 1.02.2013 ,Aniołek grudzień 2008, Natulek 13.08.2006

  5. #7405
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    14,139

    Domyślnie

    Dzięki! W międzyczasie szperałam pracowicie
    Mi się wydawało, że Ciało, o którym piszesz, to właśie zbyt dziecinne dla 5 latka
    Ostatecznie wezmę chyba to: http://aros.pl/?sztuk=1&x=79&y=12&cl...i&dodaj=218302
    choć kręciły mnie: http://aros.pl/ksiazka/wow-ilustrowa...zkiego-ciala-2
    http://aros.pl/ksiazka/rety-jakie-ni...-ludzkie-cialo
    http://aros.pl/ksiazka/cialo-jak-to-dziala-
    http://www.ambelucja.pl/Male-Mozgofa...ie-cialo/2665/

    Linkuję, może ktoś też akurat szuka

    Mamru - pytałaś o Rusinka - my mamy domowe, chłopcy bardzo lubią, ja niektóre z nich też
    Ostatnio edytowane przez Paprotka ; 16-12-2014 o 01:24
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  6. #7406
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Paprotka moja 5latka uwielbia Encyklopedię Było sobie życie, przerobiłyśmy tonę książek w tym temacie i ta jedyna najlepiej jej pasuje Drugą ulubioną jest Mały Doktor, z elektr.długopisem, to książeczka w formie quizu

    Mamru my Rusinka obchodzimy szerokim łukiem, nie trawimy rodzinnie


    edit: właśnie wygrałam aukcję "Sekrety Św.Mikołaja" Hue za całe 1,50 ojj już dawno nie miałam takiej aukcji
    Ostatnio edytowane przez dankin-82 ; 16-12-2014 o 09:30

  7. #7407
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    edit: właśnie wygrałam aukcję "Sekrety Św.Mikołaja" Hue za całe 1,50 ojj już dawno nie miałam takiej aukcji
    Bo ja zaspałam! Tez się na nie czaiłam, nosz...

  8. #7408
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,327

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    Paprotka moja 5latka uwielbia Encyklopedię Było sobie życie, przerobiłyśmy tonę książek w tym temacie i ta jedyna najlepiej jej pasuje Drugą ulubioną jest Mały Doktor, z elektr.długopisem, to książeczka w formie quizu
    taką macie?
    http://merlin.pl/Bylo-sobie-zycie-En...=1&ref=quartic
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  9. #7409
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    My mamy taką, Zo bardzo lubi.
    I lubi jeszcze BawiDoc Ciało. I katalog z wystawy Human Body

  10. #7410
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    14,139

    Domyślnie

    Dankin - dzięki! A możesz podlinkować jaką gre macie? Mi jakieś inne cuda wyskakują
    Oo! Bawidoc też chciałam, ale nie ma w arosie
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  11. #7411
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Paprotka my z serii było sobie życie mamy i płyty i encyklopedie i grę; ale "Mały doktor" to książeczka z długopisem elektr. o taka: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/k...rniaklient_pi1[temat]=0


    annagdynia
    tak taką

    aniakom
    ja tak się długo wahałam czy chcę ją w ogóle mieć i zawsze cena nie taka a dziś wątpliwości się rozwiały

  12. #7412
    Chustodinozaur Awatar rafandynka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    15,546

    Domyślnie

    Mam pytanie do Was ktore nie daje mi spokoju. Gdzie wy to wszystko trzymacie i co z tym robicie? Ksiazki uwielbiam ale nie lubie zboeractwa. Sprzedajecie potem? Jakos nie umiem sobie wyobrazic czytania w kolko tego samego. Zwykle czytamy raz i do widzenia. Troche kupilam ale nie wszystko sie podobalo nobi tak mysle...mamy fajna biblioteke duzo nowosci, audiobooki. Kupuje niewiele. Kiedy zdazycie im to czytac? Mam dziennie jakies pol godziny do godziny na czytanie wieczorne...hmmm
    Papuzinskiej Moj tata szczesciarz. O powstaniu warszawskim. Przeczytalismy raz pogadalismy, piekne ilustracje ale wraca do biblioteki. Bardzo nam sie podobala.
    A 2008, H 2009, M 2012, I 2014, M 2021

  13. #7413
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    ja niestety typem chomika jestem, który kocha książki miłością wielką, może to i nałóg Książek nie sprzedaję ale kupuję ciągle nowe i o dziwo dla każdej znajduje się miejsce
    Czytamy to na co akurat mamy ochotę, choć osobiście nie lubię wracać za często do jednej pozycji; za to dziewczynki sobie czytają same co chcą i kiedy chcą, dodatkowo młodsza potrzebuje książek z którymi siada i wymyśla swoje historie, więc u nas książki w ciągłym obrocie.
    W drodze selekcji, min 2x do roku oddajemy wspólnie książki do placówek oraz dodatkowo brat się zjawia i zabiera dla synka z tego co wyrosłyśmy
    Kupujemy bo nie mamy fajnej biblio dziecięcej w okolicy

  14. #7414
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,327

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta

    aniakom
    ja tak się długo wahałam czy chcę ją w ogóle mieć i zawsze cena nie taka a dziś wątpliwości się rozwiały
    jakaś super, hiper promocja?
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  15. #7415
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    jakaś super, hiper promocja?
    tylko aukcja

  16. #7416
    Chustopróchno Awatar PchlePsotki
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    12,379

    Domyślnie

    ten tego, niechodliwe tytuły trzymam w podrecznym stryszku, jak odleza swoje to młodsza przejmie.
    mam tez fajna biblioteke mejska i wiekszość tam wypożyczamy lub co ciekawsze/potrzebne tytuły zapisuję na liste kolejkowa do zakupów..
    Blog,
    Aniołek Sierpień 2022,Aniołek Kwiecień 2022,Aniołek Październik 2021,Asiulek 1.02.2013 ,Aniołek grudzień 2008, Natulek 13.08.2006

  17. #7417
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafandynka Zobacz posta
    Mam pytanie do Was ktore nie daje mi spokoju. Gdzie wy to wszystko trzymacie i co z tym robicie? Ksiazki uwielbiam ale nie lubie zboeractwa. Sprzedajecie potem? Jakos nie umiem sobie wyobrazic czytania w kolko tego samego. Zwykle czytamy raz i do widzenia. Troche kupilam ale nie wszystko sie podobalo nobi tak mysle...mamy fajna biblioteke duzo nowosci, audiobooki. Kupuje niewiele. Kiedy zdazycie im to czytac? Mam dziennie jakies pol godziny do godziny na czytanie wieczorne...hmmm
    Papuzinskiej Moj tata szczesciarz. O powstaniu warszawskim. Przeczytalismy raz pogadalismy, piekne ilustracje ale wraca do biblioteki. Bardzo nam sie podobala.

    Ja jestem niereformowalną zbieraczką. Mój dom jest graciarnią, a książki są wszędzie. Na licznych półkach, w stosach, w pudłach. Jest ich tysiące i kolejne tysiące płyt mojego męża.
    Bibliotek nie lubię. Lubię MIEĆ KSIĄŻKĘ. Swoją.
    Na szczęście cała rodzina taka sama. My to po prostu uwielbiamy.
    Z czasem na czytanie gorzej, niestety. Ale codziennie mniej lub więcej czytamy, czasem tylko przed snem, czasem uda się po południu, choć od jakiegoś czasu Zosia czyta wtedy samodzielnie - czytanki albo coś swojego. Więc wiele kupionych książek cierpliwie czeka na swój czas

  18. #7418
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    7,021

    Domyślnie

    Hej Raf, tym razem macham do Ciebie w tym wątku.
    a w temacie - kochamy książki i mamy je wszędzie. Czytamy po wielokroć, te co nie chwycą raczej puszczam w świat. Biblioteki też kochamy i przywlekamy kolejne książki . No mole nieuleczalne, cała rodzina. I tak, lubimy mieć swoje, jak piękna z biblioteki, to tak przykro oddać .
    Franio - XII 2004, Julcia - XI 2007, Szymuś - X 2010, Jaś - XI 2013

  19. #7419
    Chustoguru Awatar weci
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    7,442

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    ja niestety typem chomika jestem, który kocha książki miłością wielką, może to i nałóg Książek nie sprzedaję ale kupuję ciągle nowe i o dziwo dla każdej znajduje się miejsce
    Czytamy to na co akurat mamy ochotę, choć osobiście nie lubię wracać za często do jednej pozycji; za to dziewczynki sobie czytają same co chcą i kiedy chcą, dodatkowo młodsza potrzebuje książek z którymi siada i wymyśla swoje historie, więc u nas książki w ciągłym obrocie.
    W drodze selekcji, min 2x do roku oddajemy wspólnie książki do placówek oraz dodatkowo brat się zjawia i zabiera dla synka z tego co wyrosłyśmy
    Kupujemy bo nie mamy fajnej biblio dziecięcej w okolicy
    podpisuję sie pod wszystkim co napisała dankin od chomikowania po brak biblioteki-
    biblio jest ale dojazd tam i z powrotem kosztuje mnie tyle co nowa książka..., a nawet nie wiem jak jest zaopatrzona.

    edit
    druga sprawa,
    chętnie popożyczałabym od jakiś forumek ksiązki dla dzieci jak i udostepniła swoje,
    ale
    teraz tak właśnie mam
    i okropnie drżę o te książki, nie pozwalam dzieciom się nimi nacieszyć.
    książki szanujemy, ale zwyczajnie czasem coś się może zdarzyć.

    Nie lubię tego,


    a może niepotrzebnie drżę...
    Ostatnio edytowane przez weci ; 17-12-2014 o 00:23
    J 2010, A [']2011, I 2013, D 2015, J 2019

    kontakt:
    tartaZmarcepanem@gmail.com

  20. #7420
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,327

    Domyślnie

    a u mnie podobnie jak u Ciebie rafandynka - dużo pożyczam z biblio, jak tam nie ma a czuję, że chcę ją mieć to kupuję, są wyjątki co są i tu i tu ale to wyjątki....
    w sumie nie lubię mieć za dużo, wkurza mnie jak coś mamy a nie czytamy/ nie gramy
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •