Strona 282 z 807 PierwszyPierwszy ... 182232272274275276277278279280281282283284285286287288289290292332382782 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,621 do 5,640 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #5621
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    W Znaku z okazji Dnia Dziecka można kupić zestawy książka + kreskówkowy bohater. Są Boli i Lolki, Reksio, Kajko i Kokosz, Żwirek i Muchomorek, wilk i zając, Miś Uszatek, Baltazar Gąbka itp.

    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  2. #5622
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    Byłam dziś na spotkaniu z Iwoną Chmielewską. Moje córki dostały piękne autografy i szablony do robienia plam z "Kłopotu". Jej, co to za cudowna kobieta jest!!! Musiałam wyjść po 2,5 godzinach spotkania (upał, ja w 8. mc, słabo mi się zrobiło), a ona ciągle opowiadała, ludzie siedzieli jak zaczarowani. No i MUSZĘ kupić "Na wysokiej górze" dziewczynkom, tak na teraz będzie. Pokazywała też "Królestwo dziewczynki", której premiera polska chyba jutro, przepiękna i mega kobieca, ale póki co moje dziewczyny za małe na to.

  3. #5623
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    a miał ktoś z Was którąś książkę z tej serii? http://multicobooks.pl/szukanie/?key...&submit=Szukaj głównie chodzi mi o owady
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  4. #5624
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    madorado oj niedobrze niedobrze że o tym piszesz

    Opowiem Ci mamo co mówią pająki - hmm no pająki tam są ale coś jakby na siłę, za to cała masa innych żyjątek do spotkania w domu i poza nim
    nam wyszło że bardzo edukacyjna to literatura pod kątem porządków bieżących w domu
    Mrówki były zabawne, Pająki są dla nas ciekawsze i bardziej różnorodne

    Biedronka Erica Carle no moja 5 latka nie złapała o co chodzi ale ale w sumie w dobrym czasie do nas trafiła

  5. #5625
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez espejo Zobacz posta
    Nie pamiętam czy było (pewnie tak) ale podzielę się naszym hitem - tato, zbudujmy domek
    http://ryms.pl/ksiazka_szczegoly/679/index.html
    Wypożyczyłam i również polecam Bardzo fajna książka. I mamy jeszcze inne z tej serii.
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  6. #5626
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    kto chce zdobyć "Tam gdzie żyją dzikie stwory" i 4 inne książki Dwóch Sióstr? Voyage rozdaje - dziś do godz. 12.

  7. #5627
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madorado Zobacz posta
    Pokazywała też "Królestwo dziewczynki", której premiera polska chyba jutro, przepiękna i mega kobieca, ale póki co moje dziewczyny za małe na to.
    Kupiłam na targach, fantastyczna, prawda?
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  8. #5628
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buniaaa Zobacz posta
    a miał ktoś z Was którąś książkę z tej serii? http://multicobooks.pl/szukanie/?key...&submit=Szukaj głównie chodzi mi o owady
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  9. #5629
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie książki dla dziewczynki - pomocy

    proszę Was polećcie coś dla dziewczynek wiek 6 +
    na zakończenie zerówki, dzieci raczej nie są zbyt oczytane, jak mój syn zabierał książkę do szkoły to się smucił, że nie chcieli oglądać

    dla chłopców coś wymyślę, z tym łatwiej bo wiem co moi lubią ale sugestie też chętnie przyjmę
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  10. #5630
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    proszę Was polećcie coś dla dziewczynek wiek 6 +
    na zakończenie zerówki, dzieci raczej nie są zbyt oczytane, jak mój syn zabierał książkę do szkoły to się smucił, że nie chcieli oglądać

    dla chłopców coś wymyślę, z tym łatwiej bo wiem co moi lubią ale sugestie też chętnie przyjmę
    Może "Księżniczki i smoki"? To dla młodszych też się nada, ale jak mało oczytane, powinno być chyba o.k. Tam są krótkie historie. No i temat dziewczyński dość.

  11. #5631
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie

    dzięki

    to spytam się jeszcze o książkę polecana przed chwilą, tato, zbudujmy domek - niestety niedostępna, ale są inne z serii czy równie polecane?
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  12. #5632
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    wszelakie Pippi, Dziecieci z B., Emile, Julek i Julka lub dla zachęty do czytanie książeczki z serii Czytam sobie ... ale jeśli to ma być pamiątka po zerówce i fundusze są to może Buchmann lub Mistrzowie ilustracji

    moja panna uwielbiała Kazia i wampiry ksiązeczki fajne ale tytuł może odstraszyć

  13. #5633
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    196

    Domyślnie

    u Luśki w zerówce (5 i 6 latki) hitem jest Nela trochę tekstu, duuużo pięknych zdjęć.
    Luśka 2008, Szef 2011

  14. #5634
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Więcej tekstu , a mniej obrazków za to prześmieszna i szybko się czyta to "Ja i moja siostra Klara".
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  15. #5635
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    dzięki

    to spytam się jeszcze o książkę polecana przed chwilą, tato, zbudujmy domek - niestety niedostępna, ale są inne z serii czy równie polecane?
    wszystkie są zabawne. Nam się chyba najbardziej spodobała "Tato, popłyńmy na wyspę" czy jakoś podobnie
    2 + 7 (2005-2018)

  16. #5636
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie

    a u nas wylądowały wczoraj Matyldy i Brumm'y

  17. #5637
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    dzięki

    to spytam się jeszcze o książkę polecana przed chwilą, tato, zbudujmy domek - niestety niedostępna, ale są inne z serii czy równie polecane?
    jesli to na zakonczenie roku to chyba jednak bylabym na nie - one sa specyficzne - i humor i ilustracje (niektorzy twierdza wrecz, ze sa brzydkie po prostu ). nie wszystkim rodzicom podejda - to na bank - a to pewnie rodzic bedzie to dziecku czytal, przynajmniej na poczatek. postawilam bym na cos, co jednak wezmie do reki...

    jak dla dziewczynek Ksiezniczki i smoki to dla chlopakow moze Rycerze i smoki? jesli juz koniecznie musi byc co innego - ja bym jednak kupila to samo, strasznie nie lubie takiego definiowania - jak dla chlopaka to rycerz, jak dla dziewczynki - ksiezniczka...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  18. #5638
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    annagdynia może pomyślcie o Świecie w obrazkach? Różne tytuły wybrać - te książki zachęcają, żeby je przeglądać i podczytywać.
    W sumie przyznam rację natali, że Majaluoma nie wszystkim przypadnie do gustu
    2 + 7 (2005-2018)

  19. #5639
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie

    bardzo wam dziękuję za podpowiedzi

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    to może Buchmann lub Mistrzowie ilustracj
    Buchmann to co? mistrzowie to te? nie nadadzą się niestety rodzice nie zrozumieją

    Cytat Zamieszczone przez sensibileanima Zobacz posta
    a u nas wylądowały wczoraj Matyldy i Brumm'y
    jakie bo google mi różne pokazuje

    też pomyślałam o książkach świat w obrazkach oraz o serii czytam sobie bo jednak większość dzieci do 1 klasy idzie więc muszą się uczyć czytać

    a co myślicie o LATO STINY ? my mieliśmy z biblio o chłopakom się bardzo podobała no i ona taka akurat na wakacje
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  20. #5640
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    jakie bo google mi różne pokazuje

    też pomyślałam o książkach świat w obrazkach oraz o serii czytam sobie bo jednak większość dzieci do 1 klasy idzie więc muszą się uczyć czytać

    a co myślicie o LATO STINY ? my mieliśmy z biblio o chłopakom się bardzo podobała no i ona taka akurat na wakacje
    o taka np.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •