Strona 264 z 806 PierwszyPierwszy ... 164214254256257258259260261262263264265266267268269270271272274314364764 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,261 do 5,280 z 16118

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #5261
    Chustomanka Awatar fensterka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosica502 Zobacz posta
    Dziewczyny a w prezencie na 13 urodziny poleciłybyście coś? Nie mam pojęcia co się teraz czyta
    zobacz tutaj, ja szukałam dla czternastolatka na urodziny, tylko dla chłopaka, ale może coś Cię zainteresuje
    http://www.chusty.info/forum/showthr...lepane/page241
    Problem w tym, że jest nas czterech
    Rafał mąż- 2003, Eryczek- 04.2010, Tymusiek- 05.2012, Staś- 10.2014
    i każdy chce przy Tobie LEŻEĆ.

  2. #5262
    Chusteryczka Awatar paulina
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    90419
    Posty
    2,980

    Domyślnie

    dziewczyny, czy któraś z was będzie robić jakieś zamówienie książkowe i mogłaby mi coś kupić i wysłać do niemiec? chodzi o "zoologię" i "prawie wszystko" Jolivet. u nas nakład wyczerpany i nie mogę namierzyć
    Kokoszka, 12.2010
    Kokos, 11.2013
    Fi, 3.2016

  3. #5263
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,122

    Domyślnie

    ja w sumie mogłabym Ci kupić, bo chcę kupić sobie książki "czytam sobie" ale to już po świątach
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  4. #5264
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    kilerek, chwal się, co tam nabrałaś i przyszło w paczuszce


    do mnie dotarły: Opowiem Ci mamo co robią mrówki, Uwaga! Budowa, Babcia na jabłoni, kto się schował, naciśnij mnie, Lotta a Ulicy Awanturników.

    Cześć się przyda na Zajączka a część poczeka na inne okazje

    Normalnie czuję taki dreszczyk emocji jak zamawiam jakieś nowe książki. Uwielbiam to

  5. #5265

    Domyślnie

    Ja tez sie przez Was wkrecilam. Bylam wczoraj w ksiegarni, kupilam Roznimisie i Nacnik nad nocnikami (bo mamy problem z odpieluchowaniem).
    W najblizszym czasie mysle o zamowieniu kolejnych (wielu nie ma na stanie w ksiegarni, tylko internetowo) ksiazek m.in. Tulleta & Pomelo. Zaintrygowal core slonik jak pokazalam go w internecie wiec sprobujemy...
    Córa '12 Synuś '14

  6. #5266
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Dziewczyny możecie mi polecić jakiś fajny zbiór wierszy - klasyków dla dzieci, taki większy, antologia jakaś czy co? Jest w ogóle coś takiego?
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  7. #5267

    Domyślnie

    My mamy http://www.empik.com/wielka-ksiega-w...0023,ksiazka-p
    ale jestem poczatkujaca w temacie ksiazek dla dzieci wiec nie wiem czy to "fajna" ksiazka. Corka lubi
    Córa '12 Synuś '14

  8. #5268
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    196

    Domyślnie

    [QUOTE=paulina;2804891]dziewczyny, czy któraś z was będzie robić jakieś zamówienie książkowe i mogłaby mi coś kupić i wysłać do niemiec? chodzi o "zoologię" i "prawie wszystko" Jolivet. u nas nakład wyczerpany i nie mogę namierzyć [/Q

    Ja mogę - napisz na pv co chcesz wezmę u siebie z odbiorem osobistym i mogę wysłać. Jolivet jest po 27,36. Jakby co pisz na pv
    Luśka 2008, Szef 2011

  9. #5269
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alassea Zobacz posta
    Dziewczyny możecie mi polecić jakiś fajny zbiór wierszy - klasyków dla dzieci, taki większy, antologia jakaś czy co? Jest w ogóle coś takiego?
    antologie sa na ogol fatalnie ilustrowane, niestety. ja - ale to ja z bzikiem nieuleczalnym na tym punkcie - bym wziela Tuwima/Brzechwe/kogos moze jeszcze Bajki - z serii cacko z dziurka, wytworni (nie wiem czy Brzechwa jeszcze jest gdzies dostepny, Tuwima byl dodruk, mozna sobie nawet okladke wybrac ) albo Egmontu z serii Wierszem napisane (ze wzgledu na okladke zwanej rowniez 'seria pidzamowa' ) (w tej serii jest tez tomik Brzechwy ale czemus go nie ma w sklepie wydawnictwa chwilowo).

    antologii typowej na polce nie mamy - moze ktos ma jakas porzadnie zilustrowana??
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #5270
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    antologie sa na ogol fatalnie ilustrowane,
    święte słowa! Brzechwę mamy z Siedmiogrodu - słabe, ale Tuwim Naszej księgarni jest super, dużo lepsza estetyka, to może Brzechwa też będzie ok. Ma ktoś może?Wydali też w tym stylu Kerna.
    Luśka 2008, Szef 2011

  11. #5271
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    NK nie kupuje, bo nie trawie okladki (mamy tylko Poczytaj mi mamo).

    ale zapomnialam - sa przeciez jeszcze reprinty Brzechwa dzieciom ilustrowany przez Szancera i Androny ilustrowane przez Butenke (niby nie ma, ale moze gdzies...). i Wiersze dla dzieci Tuwima z ilustracjami Olgi Siemaszko. klasyka klasyki, sama takie mialam jako dziecko
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #5272
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alassea Zobacz posta
    Dziewczyny możecie mi polecić jakiś fajny zbiór wierszy - klasyków dla dzieci, taki większy, antologia jakaś czy co? Jest w ogóle coś takiego?
    Nie kupowałabym antologii, zbioru.. Nie widziałam żadnego ładnie wydanego, same koszmarki estetyczne..

    My bardzo lubimy wiersze, BARDZO bardzo Na bank kupiłabym jakiś zbiór Tuwima, Brzechwy.
    "Wiersze pod psem"" Wandy Chotomskiej
    "Wierszyki domowe" Rusinka
    "Rym cym cym" Strzałkowskiej
    "Niesmacznik" Natalii Usenko

    a to tylko kropla w morzu, pierwsze z brzegu, które mi przyszły do głowy.. Zaczełabym jednak od Brzechwy i Tuwima
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  13. #5273
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    NK nie kupuje, bo nie trawie okladki (mamy tylko Poczytaj mi mamo).

    ale zapomnialam - sa przeciez jeszcze reprinty Brzechwa dzieciom ilustrowany przez Szancera i Androny ilustrowane przez Butenke (niby nie ma, ale moze gdzies...). i Wiersze dla dzieci Tuwima z ilustracjami Olgi Siemaszko. klasyka klasyki, sama takie mialam jako dziecko
    my właśnie zaczęliśmy od poczytaj mi mamo i mi baardzo baaardzo ta seria . aaaaa "Brzechwa dzieciom" mam u mamy na strychu, dzięki za przypomnienie.

    Soul: Wierszyki Rusinka są świetne!
    Luśka 2008, Szef 2011

  14. #5274
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    My lubimy Tuwima z ilustracjami Szymanowicza. Jedna z naszych pierwszych książek

  15. #5275
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Chciałam sie pochwalić, że odebrałam kolejną przesyłkę z Outletu Weltbild, a w niej "Ach ten Emil", "Narodziny księżniczki", dwie części Jeżycjady, "W poszukiwaniu światła", "Zwierzęce dzieciaki" z NG, "Kropka.pl" i dla mnie "Tajemnice kobiet. Z matki na córkę" oraz "Moja przygoda z Peru".

  16. #5276
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    196

    Domyślnie

    aniakom jak mówi moja Luśka zazdraszczam takiej paczuchy

    dziewczyny a było już tutaj o książeczkach wyd Modo o ciekawskim Georgu - moje dzieciaki bardzo lubią, mamy już książki, audiobook a ostatnio doszła płyta z muzyką z filmu długometrażowego. Ja uwielbiam te ilustracje.

    Luśka 2008, Szef 2011

  17. #5277
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,161

    Domyślnie

    gosma, a kto jest u was autorem ilustracji? Macie też książeczki z serii Buchmann? Które fajniejsze ilustracje?
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  18. #5278
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Dziewczyny dzięki za dobre rady
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  19. #5279
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    196

    Domyślnie

    soul my dostaliśmy "Ciekawski George idzie do pracy" z płytą i potem kupowałam już Modo - nie znam serii Buchmann tutaj jako autor jest wymieniony tylko H A Rey i przekład Anna Kozanecka. Buchmann z tego co widzę ma kartonowe okładki a Modo to takie zeszyciki ok 50stron.

    i tą muzykę mamy - jest cudna
    http://muzyka.onet.pl/plyty/katalog/...952,plyta.html
    Ostatnio edytowane przez gosma ; 18-04-2014 o 14:59
    Luśka 2008, Szef 2011

  20. #5280
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Ja w obronie Antologii stanę
    Uwielbiam "Antologie literatury dla najmłodszych" wyd KAW jest różnorodna, w twardej oprawie i z dziecięcymi ilustracjami
    moja wierszykowa słabość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •