Strona 23 z 807 PierwszyPierwszy ... 1315161718192021222324252627282930313373123523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #441
    Chustofanka Awatar dorotea
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    277

    Domyślnie

    "Pan Maluśkiewicz i wieloryb" wyd.Dwie Siostry Cudowne Ilustracje
    Własnie ostatnio pożyczyliśmy ją z biblioteki, jeszcze stare wydanie. Bardzo miło ją kojarzę z własnego dzieciństwa

    A o Gandalfie kurczę, szkoda, że nie wiedziałam... Odbiór osobisty w Łodzi i jeszcze mam jakąś zniżkę za zakupy gwiazdkowe... A tak, wszystkie targi książkowe daleko, Poznań, Kraków, ech.

  2. #442
    Chustoholiczka Awatar kubutkowa
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Reykjavik / Poznań
    Posty
    3,043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Malina Zobacz posta
    Ja sie czailam na mistrzow ilustracji w gandalfie, bo w zeszyly poniedzialek ksiazki byly 15% tansze. I zupelnie zapomnialam o tym
    No i powyzej 90zl wysylka gratis.

    w Poznaniu nikt znajomy nie mieszka, wiec wszelakie targi i znizki odpadaja
    Pocieszę Cię,że de facto często przecena nie istniała. Standard u nich to 9% , czyli urodzinowo to było 6%. Taki trochę chwyt reklamowy.
    Trochę mnie wkurzyli, bo zamówiłam u nich 20 książek (rodzina do mnie przyleciała i chciałam skorzystać) ,czekałam bardzo długo ,okazało się że czekają na jedną z książek.Nawet nie napisali do mnie,że jest opóżnienie. Brzydko.Zwłaszcza ,że jestem stałym klientem i do tej pory z radością u nich zamawiałam.Trochę się boję,że po tym jak dostali nagrodę to się popsują

    Dwie Siostry bez zarzutu, wysyłka i nagięcie się w stronę klienta.Polecam. Fajne mają "Zwierzaki cudaki".

    Dość tania księgarnia : Inbook maja dużo nowości, acz nie wszystkie.Srednio na kazdej książce kilka zł taniej.

    Poza tym polecam sprawdzac Klub Książki bo książki wydawane przez Prószyńskiego (ale tylko tego wydawcy,reszta bez szału) są znacznie tańsze.

    Hurra, Tosinek ma już wypasioną biblioteczkę
    Mamy lektur na kilka miesięcy

  3. #443
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    nie mam czasu za bardzo, wiec tylko adres - ambelucja.pl - taaaki wybor ksiazek dla dzieci, taniej niz w Merlinie ociupinke; wlasnie komletuje zamowienie (bo znajomy samochodem przyjezdza) i musze, no naprawde musze z czegos zrezygnowac tylko z czego???
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #444
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    Natala, ja kupilam cale stosy ksiazek, chyba ciezarowka by musialy przyjechac do nas
    Musze sie do Was wybrac i zobaczyc, co macie. I bedziemy sie mogly kiedys powymieniac, jak moje dojada kiedys

    Kubutkowa, w sumie to wiem, ze tak bylo, ale to zawsze dodatkowe 6%

    Zauwazylam swira na punkcie ksiazek dzieciecych u matek na emigracji
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  5. #445
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    A ja właśnie z targów wróciłam. Ech ale się napatrzyłam. nie nakupowałam się za bardzo z braku funduszy, ale trochę fajnych książeczek z zadaniami zagadkami kolorowankami itp. dla Ali kupiłam i trochę planów książkowych na przyszłosć porobiłam. No i Bohdana Butenko spotkałam

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  6. #446
    Chustofanka Awatar sachmed
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    156

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Malina Zobacz posta
    Ja sie czailam na mistrzow ilustracji w gandalfie, bo w zeszyly poniedzialek ksiazki byly 15% tansze. I zupelnie zapomnialam o tym
    No i powyzej 90zl wysylka gratis.

    w Poznaniu nikt znajomy nie mieszka, wiec wszelakie targi i znizki odpadaja

    No wiesz ty co a ja?? ;-p foch;-p

  7. #447
    Chustofanka Awatar dorotea
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    277

    Domyślnie

    O, to zazdroszczę spotkania. Jestem wierną fanką
    A kupowanie książek na tony występuje nie tylko u mam na emigracji Sama na to choruję, na szczęście dla portfela niektóre mogę znaleźć w bibliotece. Tyle że lubię mieć własne wersje tych najmilszych...

  8. #448
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    No wiesz ty co a ja?? ;-p foch;-p
    Kochana, Ty mieszkasz pod
    Ale nawet nie smialabym Cie meczyc lataniem po salach targowych i kupowaniem nam ksiazeczek.

    PS. Ucaluj Lili od nas!
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  9. #449
    Chustopróchno Awatar Budzik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    13,478

    Domyślnie

    Kupiłam wczoraj dzieciom "Powiastki Beatrix Potter". Czaiłam się na nią z pół roku, była ciągle niedostępna (wszędzie). W końcu trafiłam ją w Empiku. A i tak zamówienie trawło miesiąc, bo mieli problem z ilością, i znów jest niedostępna.
    Bardzo droga, ale... jejku, jaka piękna!

  10. #450
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Mikołów
    Posty
    568

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Budzik Zobacz posta
    Kupiłam wczoraj dzieciom "Powiastki Beatrix Potter". Czaiłam się na nią z pół roku, była ciągle niedostępna (wszędzie). W końcu trafiłam ją w Empiku. A i tak zamówienie trawło miesiąc, bo mieli problem z ilością, i znów jest niedostępna.
    Bardzo droga, ale... jejku, jaka piękna!
    Zazdroszczę
    Julia uwielbia powiaski. Mamy w domu kilka tomików pożyczonych z biblioteki tego starego wydania z wyd. Siedmioróg. Ten maleńki format jest poreczny i fantastyczny. Od miesiaca czytamy w kółko. Jestem bardzo ciekawa nowego wydania, ale jest za drogie no i trudno osiagalne...
    mama Julii (maj 2008) i Chłopczyka (styczeń 2015)

  11. #451
    Chustoholiczka Awatar luliluli
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Eire
    Posty
    4,394

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Malina Zobacz posta
    Natala, ja kupilam cale stosy ksiazek, chyba ciezarowka by musialy przyjechac do nas
    Musze sie do Was wybrac i zobaczyc, co macie. I bedziemy sie mogly kiedys powymieniac, jak moje dojada kiedys

    Kubutkowa, w sumie to wiem, ze tak bylo, ale to zawsze dodatkowe 6%

    Zauwazylam swira na punkcie ksiazek dzieciecych u matek na emigracji
    No wlasnie....ten swir to chyba stad, ze im trudniej cos zdobyc, tym bardziej sie tego chce My tez na etapie tworzenia biblioteki dla maluczkich.
    Polecacie jakies ksiegarnie internetowe dostepne na Wyspach? Bo ostatnio juz prawie finalizowalam zamowienie, kiedy dotarlo do mnie, ze za kazda pozycje jest dodatkowe £7.50 jako koszty przesylki i bylo to gorsze niz kubel zimnej wody...
    M 2010
    F 2012
    HM 2019

  12. #452
    yena
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Budzik Zobacz posta
    Kupiłam wczoraj dzieciom "Powiastki Beatrix Potter". Czaiłam się na nią z pół roku, była ciągle niedostępna (wszędzie). W końcu trafiłam ją w Empiku. A i tak zamówienie trawło miesiąc, bo mieli problem z ilością, i znów jest niedostępna.
    Bardzo droga, ale... jejku, jaka piękna!
    Budziku, miłej lektury i doznań wzrokowych

    u nas Potter jest od samego początku i niezmiennie uwielbiana. Tosia rośnie wraz z kolejnymi tomami i zna już chyba wszystkich bohaterów. jesienią byliśmy w muzeum Świat Beatrix Potter i było to niesamowite, bo w środku jest jak w bajce! Tośka chodziła jak zaczarowana, my zresztą też. jakby ktoś wybierał się do Lake District, to polecam

  13. #453
    Chustoholiczka Awatar stokrotka.a
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,759

    Domyślnie

    Budziku niezły książkowy myśliwy z Ciebie
    Sara. 23.01.2008 Lena. 15.11.2010 Laura. 1.08.2013
    http://jogazycia.pl/harmonogram-zajec/

  14. #454
    Chustofanka Awatar Orbitka75
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Wiśniowa k. Krakowa
    Posty
    318

    Domyślnie

    Stokrotka.a - "Pana Maluskiewicza i wieloryba" Pamietam jeszcze ze swojego dziecinstwa. Bardzo ja lubilam. Byla z serii "Poczytaj mi mamo "

    "Byl sobie Pan Maluskiewicz, najmniejszy na swiecie chyba. Wszystko juz poznal i widzial z wyjatkiem wieloryba."

    A ja polecam jeszcze "Pali sie", "Bajke o krolu", "Foka", "Sowa" - Brzechwy.
    Zreszta, co tu duzo mowic - Brzechwa to klasyka, nasze dzieci beda to czytac swoim
    Ostatnio edytowane przez Orbitka75 ; 13-03-2011 o 21:55

  15. #455
    Chustofanka Awatar dorotea
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    277

    Domyślnie

    W GW był w czwartek wywiad z Butenką właśnie, o tu:
    http://wyborcza.pl/1,75480,9230908.html


    I tak mi się miło wspomniało kilka książek z dzieciństwa z jego ilustracjami: serię "Kwapiszona", "Pana Maluśkiewicza", "Pali się", "Marka Piegusa", "Donga co ma świecący nos", którego nie znosiłam i zawsze przy nim płakałam, bo wiersze w nim i ilustracje wydawały mi się bardzo smutne (a rodzice się dziwowali, bo szalenie im się pan Lear podobał; teraz ich rozumiem )
    Rozmarzyłam się.

  16. #456
    Chusteryczka Awatar Gertruda
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Las koło Łodzi
    Posty
    2,701

    Domyślnie

    Ja ostatnio kupiłam "pana Kuleczkę" i jestem zachwycona, zresztą Kajcik też i w kólko czytamy ("czitaj pan kulka czitaj"). Wcześniej na topie był "Dżok. Legenda o psiej wierności"

    Zastanawiam się jeszcze nad tymi książkami, ale one to raczej przyszłościowe:

    -"Smok Lubomił i tajemnice złości"
    -"Bawian, Cudanna i pułapki zazdrości"

    Macie, czytałyście??
    Starszy 18.12.2008 Młodszy 02.01.2011

    Podpisz się i ratuj maluchy!!!!

  17. #457
    Chustonoszka Awatar 22justyna
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    84

    Domyślnie

    Nie wiem, czy już o tym było, ale fajne są wierszowane króciutkie historyjki napisane przez Dorotę Gellner pt czekoladki dla sąsiadki
    http://www.empik.com/czekoladki-dla-...FZEifAod0yHobA


  18. #458
    Chustoholiczka Awatar stokrotka.a
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,759

    Domyślnie

    "Czekoladki" sa pysiowe!
    My zakupilismy wlasnie "Dla Dzieci" ilustracje Bohdana Butenko w Matrasie za 10 zl! oraz ksiazeczki z magnesikami wyd.BH

  19. #459
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    6,969

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gertruda Zobacz posta
    Ja ostatnio kupiłam "pana Kuleczkę" i jestem zachwycona, zresztą Kajcik też i w kólko czytamy ("czitaj pan kulka czitaj"). Wcześniej na topie był "Dżok. Legenda o psiej wierności"

    Zastanawiam się jeszcze nad tymi książkami, ale one to raczej przyszłościowe:

    -"Smok Lubomił i tajemnice złości"
    -"Bawian, Cudanna i pułapki zazdrości"

    Macie, czytałyście??
    Mam Ludomiła, ale nie przypadł nam do gustu.

  20. #460
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    A ja słabo trawię TE czekoladki.
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •