Strona 218 z 807 PierwszyPierwszy ... 118168208210211212213214215216217218219220221222223224225226228268318718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,341 do 4,360 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #4341
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta

    jutro przyjada biblioteczne szmaty i nosidla - duuuzo. tam gdzie docelowo maja byc leza na podlodze moje ksiazki - bo sie na polki nie moge doczekac od padziernika (a tam gdzie kiedys byly stoi kolejne akwarium T). ksiazki pojda do salonu na podloge, jak sie maz zacznie potykac, to sie moze zmobilizuje (ja sama nie zaloze polek pod sufitem, nie ma szans).
    poukładaj na łóżku, to męża zmobilizuje najszybciej

  2. #4342
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    poukładaj na łóżku, to męża zmobilizuje najszybciej
    nie mamy lozka jak poukladam na materacach to nie bedziemy mieliwszyscy gdzie spac jedyna moja nadzieja w tym, ze od 21 lutego ma wolne - bo beda lotnisko sprawdzac pirotechnicy, antyterrorysci i wszyscy mozliwi spece od wszystkiego - wiec sie moze na polki wtedy doczekam.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  3. #4343
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    obawiam się, że będzie zapełniony pierwszego dnia po złożeniu

    moja mama zgodziła się przejąć część dziecięcych książeczek i całą masę moich ale i tak przeraża mnie ruszenie książek ze schowka
    czy to jakaś choroba?

  4. #4344
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    czy to jakaś choroba?
    tak, nie wiem, jak się nazywa, ale na pewno jest nieuleczalna

  5. #4345
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    tak, nie wiem, jak się nazywa, ale na pewno jest nieuleczalna
    i zarazliwa chyba tez. co ciekawe, przez net sie mozna zarazic
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  6. #4346
    Chustomanka Awatar Mama Lili
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Berlin
    Posty
    625

    Domyślnie

    Oj tak, mi się czwarty expedit kończy, a już idzie 40 książek ze znaku... Jak to piszę, to sama nie wierzę
    Chyba wywalę dziecięce ciuchy z sypialni i będzie trochę miejsca
    No, musimy też szybko przeczytać to co zaraz doślą, a następnie wywózka kilku kartonów do rodziców i voila! /polecam


  7. #4347
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,730

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    jestem dzielną dziewczynką, skasowałam zamówienie w znaku i kupiłam regał
    Stwierdziłam, że w znaku pasuja mi 3 -4 książki i pożałowałam na nie pieniędzy tym bardziej, że musiałam nabyć alberta dla młodego,
    za to przyjdzie prawie 30 kg różności z bogutyna i nie wiem gdzie to wsadzę...
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  8. #4348
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mama Lili Zobacz posta
    Oj tak, mi się czwarty expedit kończy, a już idzie 40 książek ze znaku...
    Wow, i to wszystko to książki dla was? Podziwiam, że znalazłaś aż tyle tytułów :] Ja jednak uznałam, że wolę bardziej urozmaicone zakupy (tutaj połowa by przypadła na Paddingtony, co do których nie wiem czy by podpasowały córce). Powinnam się przyczaić na jakąs promocję na Elmery, bo chyba się córce spodobał słoń
    Zauważyłam, że w NK jest chwilowy brak "Opowiem ci mamo co robia mrówki"- mam nadzieję,że nie oznacza to wyczerpującego się nakładu, bo ciągle się na tą książkę czaję (czeka w kolejce do zamówienia).
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  9. #4349
    Chustoguru Awatar Nympha
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    8,099

    Domyślnie

    Nienawidzę zaglądać do tego wątku, ponieważ zawsze mam ochotę wydać pieniądze. A kupiłam już w tym miesiącu nosidło i nie mam miejsca na książki - tak sobie tłumaczę.
    Natomiast mam mocne postanowienie pójścia z Młodym do biblioteki, bo mam już dość w kółko tych samych książek
    Mama czterech synów. 2011, 2013, 2015, 2017.

  10. #4350
    Chustomanka Awatar Mama Lili
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Berlin
    Posty
    625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez okoani Zobacz posta
    Wow, i to wszystko to książki dla was? Podziwiam, że znalazłaś aż tyle tytułów :] Ja jednak uznałam, że wolę bardziej urozmaicone zakupy (tutaj połowa by przypadła na Paddingtony, co do których nie wiem czy by podpasowały córce). Powinnam się przyczaić na jakąs promocję na Elmery, bo chyba się córce spodobał słoń
    Zauważyłam, że w NK jest chwilowy brak "Opowiem ci mamo co robia mrówki"- mam nadzieję,że nie oznacza to wyczerpującego się nakładu, bo ciągle się na tą książkę czaję (czeka w kolejce do zamówienia).
    Nie, no dla naszej trójki +kilka na prezenty. Generalnie brałam hurtem autorów, których lubię i kilka w ciemno na próbę, po przeczytaniu recenzji i jakimś dziwnym trafem wyszło prawie 40 (za jedyne 240zł )


  11. #4351
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez espejo Zobacz posta
    Stwierdziłam, że w znaku pasuja mi 3 -4 książki i pożałowałam na nie pieniędzy tym bardziej, że musiałam nabyć alberta dla młodego,
    za to przyjdzie prawie 30 kg różności z bogutyna i nie wiem gdzie to wsadzę...
    Alberta to ja musiałam normalnie przeprosić myślałam że kolejna Martynka czy inna Mama Mu no ale na wskroś apowa to książeczka no i wesoła, choć dałam się namówić na razie na Albercie pośpiesz się, to jak czytam po raz 55 nie reaguję alergicznie

  12. #4352
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Jeszcze fajny jest Nieźle to sobie wymyśliłeś Albercie. Tych nowych nie polecam, żaden mi się nie spodobał w każdym jakieś zgrzyty.
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  13. #4353
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    oprócz "Nieźle to sobie wymyśliłeś..." i "pośpiesz się...", mam jeszcze "dobranoc Albercie". Młody wszystkie uwielbia. A i ja je mogę czytać i czytać POdobnie mam z Piaskowym Wilkiem i Lottą
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  14. #4354
    Chusteryczka Awatar biedronki-3
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,570

    Domyślnie

    u nas strasznie na topie "naciśnij mnie" młodsza już na pamięć wszystko robi

  15. #4355
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,181

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nympha Zobacz posta
    Nienawidzę zaglądać do tego wątku, ponieważ zawsze mam ochotę wydać pieniądze. A kupiłam już w tym miesiącu nosidło i nie mam miejsca na książki - tak sobie tłumaczę.
    Natomiast mam mocne postanowienie pójścia z Młodym do biblioteki, bo mam już dość w kółko tych samych książek
    polecam, świetny sposób na nie wydawanie kasy
    my pozyczamy, czytamy, oddajemy, jak się bardzo podoba i uznaję że warto nabyć np. Piaskowy Wilk czy albert to znajduje się na stałe w domu, a czasami powtórnie pożyczamy za jakiś czas

    teraz pożyczyłam cudaczek-wyśmiewaczek - taka stara książka, ale mojemu 5,5 latkowi się bardzo podoba, nawet młodszy chętnie słucha, a tam mało obrazków głównie tekst
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  16. #4356
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    No tak my też mamy Dobranoc Albercie.. tak że prostuję moją wypowiedź: polecamy pierwsze 3 następnych już nie.
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  17. #4357
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Może się orientujecie:
    Uniwersytet dziecięcy - w zapowiedziach Dwóch Sióstr jest ta część o kosmosie, a na allegro jest zapowiadany na luty tom drugi "ogólny" (którego w ogóle nie widzę na stronie wydawnictwa). Planują wydać i to, i to? Może wiecie, na kiedy będzie kosmos? z góry dziękuję :*
    2 + 7 (2005-2018)

  18. #4358
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Doradźcie, chcę kupić dla dziewczynki na 4-te urodziny książeczki i nie mogę się zdecydować :/ Myślałam o: "Miejsce na Miotle", "30 lutego", "Misiowa piosenka", "Oto jest Paryż". Muszę wybrać jedną albo dwie.... z góry dziękuję za każdą podpowiedź

  19. #4359
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,203

    Domyślnie

    Miejsce na miotle!!!!!!! Nadal uwielbiana przez mojego 6 latka, i wszystkie młodsze dzieci wśród odwiedzających!! Rewelacyjna. Misiową piosenkę czytaliśmy, i dobrze, że nie kupiłam, rysunki super - czadowe, ale na dłuższą metę nie porywa tak..
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  20. #4360
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    U nas "Misiowa piosenka" bardzo kochana i wyczytana od Świąt wiele razy. "30 lutego" ja lubię, dzieci też ale bez przesady. Pozostałych nie miałam.
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •