Strona 151 z 807 PierwszyPierwszy ... 51101141143144145146147148149150151152153154155156157158159161201251651 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,001 do 3,020 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #3001
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    przedświąteczny wyrzut tzw. unikatów:
    Joachim Lis na Allegro - w normalnej cenie
    Opowieść pod choinkę też na Allegro, i w Gandalfie - zdaje się, że też w normalnej cenie
    Ostatnio edytowane przez szast.prast ; 16-10-2013 o 13:39

  2. #3002
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez randia Zobacz posta
    Ja mam i dodam, że po początkowym dużym zainteresowaniu legła w kącie i Tolek powrócił do Czereśniowej. Ja tez nie jestem zachwycona.
    Za to nieustającym zainteresowaniem cieszy się "Gdzie jest moja siostra?" Svena Nordqvista, wszyscy ją uwielbiamy
    Cytat Zamieszczone przez murmle Zobacz posta
    Po raz drugi odradzam ją tu. Straszny w niej tłok. Ma się wrażenie że się uczestniczy w jakimś strasznym spędzie. Ja wiem że to są książki ze szczegółami, ale o ile na Wsi czy Czereśniową ogląda się dobrze, tego moim zdaniem nie idzie wytrzymać Jak na dworcu
    Ok, w takim razie nie ma co jej zamawiać "w ciemno", tylko musiałabym pokazać córce, bo skoro jest aż tak "naćkane", to może mieć problem by się nad nią skupić.

    Aha - Do Merlina jest też kod -20% (od normalnej ceny!) po wpisaniu "Claudia2013", polecana tu wcześniej książka Madonny wychodzi za grosze.
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  3. #3003
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szast.prast Zobacz posta
    przedświąteczny wyrzut tzw. unikatów:
    Joachim Lis na Allegro - w normalnej cenie
    Opowieść pod choinkę też na Allegro, i w Gandalfie - zdaje się, że też w normalnej cenie
    szaście, ten Joachim Lis wydaje się przyjemny. To rzeczywiście dopiero od 6 lat w górę, jak opisano w ofercie?

  4. #3004
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnus Zobacz posta
    szaście, ten Joachim Lis wydaje się przyjemny. To rzeczywiście dopiero od 6 lat w górę, jak opisano w ofercie?
    mysmy czytali wczesniej, bo ja wiem - pare miesiecy temu. F sie bardzo podobal. mysle, ze oczytany 5-latek spokojnie sobie da rade.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #3005
    Chusteryczka Awatar biedronki-3
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,570

    Domyślnie

    a ja za namową jul zakupiłam parę książek z Laroussea i bardzo jestem zadowolona
    jako pierwsza poszła o dinozaurach

  6. #3006
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnus Zobacz posta
    szaście, ten Joachim Lis wydaje się przyjemny. To rzeczywiście dopiero od 6 lat w górę, jak opisano w ofercie?
    a widziałaś ilustracje? bardzo smakowite http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl...achim_lis.html
    mnie frapuje w sumie bardziej ta zimowa książka. podoba mi się idea sharmonizowania książkowo z porą roku (w zeszłym roku zimą czytaliśmy namiętnie i w kółko Zimowe popołudnie, teraz zamówiłam zakamarkowe O zimie) czytam Wasze polecenia, ale o tej Chotomskiej nic nie znalazłam - a ilustracyjnie mnie bardzo ciekawi. znacie Opowieść pod choinkę? polecacie?

  7. #3007
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szast.prast Zobacz posta
    a widziałaś ilustracje? bardzo smakowite http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl...achim_lis.html
    mnie frapuje w sumie bardziej ta zimowa książka. podoba mi się idea sharmonizowania książkowo z porą roku (w zeszłym roku zimą czytaliśmy namiętnie i w kółko Zimowe popołudnie, teraz zamówiłam zakamarkowe O zimie) czytam Wasze polecenia, ale o tej Chotomskiej nic nie znalazłam - a ilustracyjnie mnie bardzo ciekawi. znacie Opowieść pod choinkę? polecacie?
    tu masz angielska wersje - z podgladem srodka. wlasnie wrzucilam na wishliste, podoba mi sie

    z zimowych jeszcze polecam Zimowa wyprawe Ollego Elsy Beskow (jak i inne jej ksiazki, ilustracyjne cudenka). jest jeszcze zimowa Mama Mu. i z zima w tle Boze Narodzenie w Bullerbyn, Pewnie, że Lotta umie prawie wszystko i Patrz, Madika, pada śnieg!. i pewno duzo wiecej, to takie 'pewniaki' co to od razu do glowy przychodza...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  8. #3008
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    A co możecie polecić "zimowo-świątecznego" dla malucha? 20-miesięcznego? Bankowo to było gdzieś w wątku, ale zanim go przekopię po raz enty..... Poratujcie
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  9. #3009
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    A co możecie polecić "zimowo-świątecznego" dla malucha? 20-miesięcznego? Bankowo to było gdzieś w wątku, ale zanim go przekopię po raz enty..... Poratujcie
    Zimowe popołudnie, choć ono nie jest typowo świąteczne, ale piękne. Tam jest niewiele tekstu, za to dużo przytulania. I na stronie Czerwonego Konika jest promocja, 10 zł taniej.

  10. #3010
    Chusteryczka Awatar biedronki-3
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,570

    Domyślnie

    Chiani- my mamy " choinka" "mikołaj" króciutkie wierszyki:
    http://www.gandalf.com.pl/b/choinka-C/

  11. #3011
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    A co możecie polecić "zimowo-świątecznego" dla malucha? 20-miesięcznego? Bankowo to było gdzieś w wątku, ale zanim go przekopię po raz enty..... Poratujcie
    strona 54 naszego, jakze milego, choc nieco rozbudowanego watku http://www.chusty.info/forum/showthr...klepane/page54

    plus pewnie sie jakies nowosci od tego czasu pojawily, tylko nie wiem czy dla takich maluchow.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #3012
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,178

    Domyślnie

    a my od wczoraj mamy różnimisie to właśnie dla takich maluchów, ale oczywiście starszy też nie wzgardzi
    fajna bardzo prosta i im się podoba
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  13. #3013
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    a my od wczoraj mamy różnimisie to właśnie dla takich maluchów, ale oczywiście starszy też nie wzgardzi
    fajna bardzo prosta i im się podoba
    a robimisie widziałaś?

  14. #3014
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,728

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    A co możecie polecić "zimowo-świątecznego" dla malucha? 20-miesięcznego? Bankowo to było gdzieś w wątku, ale zanim go przekopię po raz enty..... Poratujcie
    Gąska Zuzia i pierwsza gwiazdka.

  15. #3015
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,178

    Domyślnie

    Kasia.234 nie, ale już widzę że chcę
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  16. #3016
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Dziękuję! teraz będę mieć problem, co wybrać
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  17. #3017
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    a robimisie widziałaś?
    I obie książi można dzisiaj kupić w merlinie z darmową wysyłką i 20% rabatem
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  18. #3018
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,178

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez okoani Zobacz posta
    I obie książi można dzisiaj kupić w merlinie z darmową wysyłką i 20% rabatem
    a dlaczego 20% rabatu? mi nie pokazuje tylko normalnie 19,90 więc w arosie jest taniej 14,53
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  19. #3019
    Chustoholiczka Awatar okoani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    lubelskie
    Posty
    3,956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    a dlaczego 20% rabatu? mi nie pokazuje tylko normalnie 19,90 więc w arosie jest taniej 14,53
    W trakcie składania zamówienia masz opcję wpisania kodu - i jak pisałam już wyżej wpisz Claudia2013 i obniży Ci o 20% :]
    wiosenna córa (2011r.) i zimowa córa (2014r.)

  20. #3020
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,787

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaiDo Zobacz posta
    A znacie "O smoku, który lubił krówki?" szukam czegoś dla trzylatka zafascynowanego smokami
    Księżniczki i smoki - ostatnio czytamy niemal co wieczór, mimo że ani nowość ani nie podsuwałam synkowi, sam jakoś "zaskoczył" i książka która stała na półce od dawna nagle poszła w ruch. Wcześniej były polecone przez natalę Smoki - nawet się nei zorienowałam, że mam smokowego wielbiciela w domu

    Wczoraj byłam w biblio i trafiliśmy na nowości - na Chustę babci - muszę powiedzieć, że czuję się za głupia na tę książkę, nie łapię jej tak do końca (tzn nie do końca rozumiem tę przedśmiertną stypę), ale córka zaczęła pytać o babcię, czemu umarła i takie tam, więc był pretekst do rozmowy, generalnie na plus, oraz na nowe afrykańskie OQO, Drzewa po drodze, ale tośmy czytali na końcu i byliśmy zmęczeni i wszyscyśmy chyba przy tym zasnęli (poza średnim, który się zniecierpliwił i energia go zaczęła roznosić), ale chyba ona (tekst) też znacznie słabsza od Czarów czy Kukuryka. Oprócz tego wpadł mi w ręce Mój dom - sama czytałam sobie dziś bo synka jakoś nie udało mi się zainteresować - mi się podobało, ale nie umiem powiedzieć w jakim wieku dzieciom najbardziej by pasowało, nawet pomyslałam, że podobałaby się mojemu 12-oletniemu siostrzeńcowi, ale może on jednak za stary... Poza tym wzięliśmy Inne życie - oczywiście super, książki z tej serii to w ogóle największe nasze biblioteczne hity, normalnie jakoś dzieci wolą czytać własne (nie wiem, czy dlatego że kupowane staranniej wybieram, czy to efekt "lubię co znam"). No i w końcu specjalnie wybrane ze względu na chorego synka Lądowanie rinowirusów - z jednej strony syn mówi, że straszne (ostatnio to jest argumentem na nie dla książek - np Pan Maluśkiewicz... okazał się straszny przez którąś ilustrację wieloryba i jest średnio chętnie widziany...), ale jednak chce czytać, dopytuje, dopowiada, widać że go interesuje; ja osobiście nie tak bardzo lubię ten styl ilustracji (jak w książkach o Lassem i Mai), ale są zupełnie do przeżycia. Przy sezonie grypowym zdecydowanie warto pamiętać o tej książce, pewnie tak od 3 lat w górę.

    Cytat Zamieszczone przez szast.prast Zobacz posta
    podoba mi się idea sharmonizowania książkowo z porą roku
    a coś jesiennego? Chciałabym coś już na teraz, coś jesiennego (mamy Całusa na dobranoc, no i jest oczywiście Ulica Czereśniowa, ale może coś jeszcze?)
    Ostatnio edytowane przez jul ; 17-10-2013 o 01:19
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •