Strona 105 z 806 PierwszyPierwszy ... 55595979899100101102103104105106107108109110111112113115155205605 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,081 do 2,100 z 16118

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #2081
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    to tez sie juz moge pochwalic, bo wlasnie oplacilam... nabylam wlasnie na allegro muchomorowe Miala baba koguta i Ptaszka z Lobzowa w zestawie z Czarnym baranem i Pociagiem, ktory jedzie z daleka. sprzedajacy ewidentnie nie wiedzial jaki skarb ma, bo wystawil razem, z mizernym opisem (bajki Brzechwy i Tuwima) i kupilam caly zestaw za obledna cene 13 zlotych i 49 groszy i nie powiem, zeby mnie jego/jej niewiedza zmartwila
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #2082
    Chustoholiczka Awatar luliluli
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Eire
    Posty
    4,394

    Domyślnie

    Lucky you, natala!

    Takie cuda za niecale £3.... szczesciara
    M 2010
    F 2012
    HM 2019

  3. #2083
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,161

    Domyślnie

    natala, a pokaż okładki tych książek, nie znam ich - a skoro warto, to zapamiętam na kiedyś..
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  4. #2084
    Chustomanka Awatar podgrzybek
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    915

    Domyślnie

    A co kupić dla wrześniowego przedszkolaka żeby oswoić go z tematem? mamy "Zuzia idzie do przedszkola" i "Pora do przedszkola" - ale to takie średnie, niektóre opowiadania są straszne -beksalala itp..
    synek duży XI.2010 i synek mały V.2014

  5. #2085
    Chustomanka Awatar Agata
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Nowy Sącz
    Posty
    649

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    to tez sie juz moge pochwalic, bo wlasnie oplacilam... nabylam wlasnie na allegro muchomorowe Miala baba koguta i Ptaszka z Lobzowa w zestawie z Czarnym baranem i Pociagiem, ktory jedzie z daleka. sprzedajacy ewidentnie nie wiedzial jaki skarb ma, bo wystawil razem, z mizernym opisem (bajki Brzechwy i Tuwima) i kupilam caly zestaw za obledna cene 13 zlotych i 49 groszy i nie powiem, zeby mnie jego/jej niewiedza zmartwila
    zazdroszczę ja mam z tej serii Przybieżeli do Betlejem, nie widziałam tamtych wcześniej, ale padłam, cudne są
    Bartoszek, ur. 3.11.2010
    Joasia, ur. 6.12.2015
    http://agajagalubi.blogspot.com/

  6. #2086
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    natala, a pokaż okładki tych książek, nie znam ich - a skoro warto, to zapamiętam na kiedyś..
    link do aukcji, bo najszybciej na teraz http://allegro.pl/show_item.php?item=3391686534 - Muchomor wydaje je ciagle - ostatnio wyszedl Krakowiaczek jeden i Stary niedzwiedz. tylko baba i ptaszek nie do kupienia nigdzie obecnie. ale muchomor zaczal wznawiac rozne ksiazki swoje, to moze kiedys wznowia i to. oprocz wspomnianych wczesniej byly jeszcze Jada, jada misie, Przybiezeli do Betlejem i Tancowaly dwa Michaly - i chyba tyle...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #2087
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,161

    Domyślnie

    Czadowe! Super, teraz rozumiem jak się cieszysz..
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  8. #2088
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,724

    Domyślnie

    Potrzebuję coś obrazkowego o dentyście, na poziomie 1,5 roku, ale jak będą obrazki to może być i dla starszych dzieci.

  9. #2089
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez podgrzybek Zobacz posta
    A co kupić dla wrześniowego przedszkolaka żeby oswoić go z tematem? mamy "Zuzia idzie do przedszkola" i "Pora do przedszkola" - ale to takie średnie, niektóre opowiadania są straszne -beksalala itp..
    "Lulaki, pan czekoladka i przedszkole" - opowiastka o Huberciku, który lubi swoje przedszkole. Mój A. lubił tę książeczkę w swoim czasie

  10. #2090
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    Potrzebuję coś obrazkowego o dentyście, na poziomie 1,5 roku, ale jak będą obrazki to może być i dla starszych dzieci.
    nie mam teraz czasu na linki - w serii Madra Mysz Medii Rodziny sa historie o dentyscie...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  11. #2091
    Chustomanka Awatar Agata
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Nowy Sącz
    Posty
    649

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez podgrzybek Zobacz posta
    A co kupić dla wrześniowego przedszkolaka żeby oswoić go z tematem? mamy "Zuzia idzie do przedszkola" i "Pora do przedszkola" - ale to takie średnie, niektóre opowiadania są straszne -beksalala itp..
    Basia i przedszkole jeszcze
    A ja kupiłam super wydanie z Wilgi Bajki o rybaku i złotej rybce z ilustracjami Macieja Szymanowicza, cudo o taką http://www.empik.com/bajka-o-rybaku-...1420,ksiazka-p
    Bartoszek, ur. 3.11.2010
    Joasia, ur. 6.12.2015
    http://agajagalubi.blogspot.com/

  12. #2092
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,724

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    nie mam teraz czasu na linki - w serii Madra Mysz Medii Rodziny sa historie o dentyscie...
    Dzięki!

  13. #2093
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,161

    Domyślnie

    Jestem zdecydowanie książkowym szaleńcem ... ale jak miałam nie brać, jak książki były po 2,5 pln 3 pln czy maks 4,5? No JAK...??!!


    Lokomotywa i inne wesołe wierszyki, Tuwim, ilustr. Szancer








    O gwiazdce która uciekła z nieba - Eva Balazs



    Była sobie raz przepiękna królewna, nazywano ją: Achjakapiękna.
    Nie było od niej piękniejszej na całym świecie. Ale z tego powodu też tak przebierała między starającymi się o jej rękę, tak grymasiła, że jej siwiuteńki ojciec, król Ochjakimądry, obawiał się już całkiem poważnie o to, że jego córka zostanie starą panną.

    I rzeczywiście, w końcu po rękę królewny zgłosił się już tylko ogrodnik pałacowy. Nikt inny nie chciał jej za żonę. Ale Achjakapiękna i tego ostatniego konkurenta również wyśmiała:
    - Ty chcesz mnie za żonę? Przecież ode mnie nie ma piękniejszej na świecie!
    Rozgniewał się ogrodnik i tak powiedział:
    - Jak to nie ma! W moim ogrodzie o wiele od ciebie piękniejsza jest Róża!
    Achjakapiękna rozgniewała się wielce i rozkazała wtrącić ogrodnika do lochów…
    takie ma ilustracje.. http://jarmila09.files.wordpress.com...azdce_blog.jpg


    Pachnący wianek - Hastova








    Mała mysz i wielki słoń - Okruhlicova Peteraj








    Pan soczewka na księżycu - Jan Brzechwa










    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  14. #2094
    Chustoguru Awatar Araminta
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    6,493

    Domyślnie

    Jako dziecko miałam to wydanie "Lokomotywy".

    Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

  15. #2095
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,161

    Domyślnie

    Ja też ale moi rodzice wszystko powydawali, niestety, i nawet już nie pamiętają komu, przepadło..

    Najgorsze, nawet spokojnie myśleć o tym nie mogę - bo mnie trzęsie - wychowałam się na nich i miałam w domu WSZYSTKIE książki Kubasty!!! Oczywiście też zostały porozdawane a za te pieniądze, za ile chodzą teraz w miarę niepourywane egzemplarze - w życiu sobie ani jednej pewnie nawet nie kupię

    Masakra, co..
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  16. #2096
    Chustoguru Awatar Araminta
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    6,493

    Domyślnie

    Ja miałam Czerwonego Kapturka i chyba Jasia i Małgosię.

    Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

  17. #2097
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    Potrzebuję coś obrazkowego o dentyście, na poziomie 1,5 roku, ale jak będą obrazki to może być i dla starszych dzieci.
    Kiedyś robiłam cały spis o dentystach U nas naljepiej funkcjonowała książeczka o Śwince Peppie i Georgu u dentysty. Dla starszych "Basia i dentysta".
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  18. #2098

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez modrooczka Zobacz posta
    Kiedyś robiłam cały spis o dentystach U nas naljepiej funkcjonowała książeczka o Śwince Peppie i Georgu u dentysty. Dla starszych "Basia i dentysta".
    Peppa świetnie się nada! J. ją uwielbia niezmiennie, wracamy do niej przynajmniej dwa razy w miesiącu.

    Teraz ostrzymy zęby na majowe wydawnictwo DS: "Oto jest Paryż". Świetne ilustracje i obiecujący początek całej serii





    moje miejsce wirtualne Petit bon ton

  19. #2099
    Chustomanka Awatar araszara
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    południowe okolice Warszawy (dawniej okolice Paryża)
    Posty
    643

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    Potrzebuję coś obrazkowego o dentyście, na poziomie 1,5 roku, ale jak będą obrazki to może być i dla starszych dzieci.
    u nas też świetnie się spisuje Peppa w tym temacie i jeszcze Kamyczek u dentysty
    Musia i Tusia* V 2007 ... Franuś VIII 2008 ... Antoś IV 2010 ... Karolek VII 2013

    * Mamusia i Tatuś wg 2,5 letniego Karolka

    lubimy wielorazowe pieluszki używać i czasem szyć

  20. #2100
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    weszłam tylko do dwóch namiotów wakacyjnych z napisem Tania książka - żadnemu już nie odpuszczę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •