Strona 150 z 807 PierwszyPierwszy ... 50100140142143144145146147148149150151152153154155156157158160200250650 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,981 do 3,000 z 16130

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #2981
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    i jest promocja w ZNAK druga książka 99% taniej jak ktoś chce zrobić zakupy to warto, na próbę dodałam dwie książki o wartości ok 27 zł i druga mi wyszła za grosze
    na szczęście ta promocja sie powtarza co jakiś czas

  2. #2982
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,234

    Domyślnie

    Ekhem, w Merlinie 15 i 16 października wysyłka za darmo
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  3. #2983
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    Ekhem, w Merlinie 15 i 16 października wysyłka za darmo
    ciekawe czy zagranice tez za zadrmo wysylaja, musze sprawdzic. bym sobie ciezsze rzeczy nabyla...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #2984
    Chustomanka Awatar Mama Lili
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Berlin
    Posty
    625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    ciekawe czy zagranice tez za zadrmo wysylaja, musze sprawdzic. bym sobie ciezsze rzeczy nabyla...
    DNI DARMOWEJ DOSTAWY

    1. Promocja obowiązuje wyłącznie na terenie Polski

    2. Termin: 15-16.10.2013 do godz. 23:59

    3. Przy zakupie za pobraniem zostaje naliczona opłata w wysokości 5 PLN


    Przypominam o polecanej tutaj przez Soul książce: http://merlin.pl/Jablka-pana-Peabody.../1,348749.html

    Już nabyłam


  5. #2985
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madorado Zobacz posta
    Baryłko: Chodzi Ci o Pannę Kreseczkę?
    Czy jest też Pan Kreseczka?
    nie nie w ogóle promocji tej nie widzę, widzę tą że jak za 99 zł zamówisz to coś tam za grosze

  6. #2986
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    nie nie w ogóle promocji tej nie widzę, widzę tą że jak za 99 zł zamówisz to coś tam za grosze
    baryłko ja dostałam na maila kod i informację o promocji, jakby co mogę odstąpić bo nic nie zamierzam zamawiać
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  7. #2987
    Chustomanka Awatar Agata
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Nowy Sącz
    Posty
    649

    Domyślnie

    dotarła moja paczka z arosa a w niej - Panama- wszystkie opowieści o misiu i tygrysku, Piaskowy Wilk, Julek i Julka 4, Śpiewająca lipka i Korona śniegu i krwi - audio, dla mego chłopa Ale się cieszę. A ja się czaję na Kota Prota. Bajkę na mini mini lubię, widziałam książkę w biblio., ale pomyślałam, że to jakieś badziewie na podstawie bajki. A tu dzisiaj czytam, że autor, to taki amerykański Brzechwo- Tuwim, książkę przekładał S. Barańczak (!), posłuchałam fragmentu na stronie Media Rodziny i przepadłam, tym bardziej, że czytał zdaje się J. Stuhr
    Ostatnio też upolowałam Ciekawskiego George'a na allegro za 5 zł
    Ostatnio edytowane przez Agata ; 15-10-2013 o 22:06
    Bartoszek, ur. 3.11.2010
    Joasia, ur. 6.12.2015
    http://agajagalubi.blogspot.com/

  8. #2988
    Chustonówka Awatar marpil
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mama Lili Zobacz posta

    Przypominam o polecanej tutaj przez Soul książce: http://merlin.pl/Jablka-pana-Peabody.../1,348749.html

    Już nabyłam
    Dzięki! Nie widziałam, a polowałam na nią kiedyś

  9. #2989
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    przyszły nasze ostatnie zakupy
    Noc na Czereśniowej oczywiście przyjęta z entuzjazmem ("mamo, jeszcze musimy mieć zimę i jesień")
    Nawet nie wiesz... skojarzył mi się ze Świętami, będzie na Mikołaja.
    Narwańcy... - piękna, na razie schowałam, będzie na prezent, jestem pewna że się spodoba Michałowi.
    Igor i lalki trochę mnie jednak rozczarował, gorzej mi się czyta niż Nusie, chyba przez te dialogi lalek, wkurzające są. Ale daję mu szansę, bo dopiero raz czytaliśmy, zresztą Młody orzekł, ze super i przesłanie też załapał.
    Ciekawe, co myśli o tym królowa wydawałoby się obrazki i rymowanki niewiadomooczym, ale rytm! codziennie czytamy z półtoraroczniaczką. fajnie wydana, kartonowa, poręczna
    w ogóle, to Dwie Siostry mnie wykończą finansowo. Misiowa piosenka już dostępna, a w zapowiedziach kolejny Chaud! - Nie odrobiłem lekcji, bo

  10. #2990
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    A znacie "O smoku, który lubił krówki?" szukam czegoś dla trzylatka zafascynowanego smokami


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

  11. #2991
    Chustomanka Awatar Agata
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Nowy Sącz
    Posty
    649

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaiDo Zobacz posta
    A znacie "O smoku, który lubił krówki?" szukam czegoś dla trzylatka zafascynowanego smokami
    Miałam kiedyś z biblioteki, dosyć fajne, ale szału nie było, nie zachorowałam na tą książkę, Bartek przyjął bez achów i ochów, może jeszcze był za mały, bo to było z pół roku temu, oddawałam bez szczególnego żalu
    Bartoszek, ur. 3.11.2010
    Joasia, ur. 6.12.2015
    http://agajagalubi.blogspot.com/

  12. #2992
    Chustomanka Awatar randia
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    688

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez okoani Zobacz posta
    A ktoś w końcu ma książkę "W przedszkolu" wyd. Czarnej Owieczki? Bo zastanawiam się czy byłby to fajny prezent dla córy, która bardzo lubi 4 pory roku na Czereśniowej. Niestety nie bardzo mam na miejscu księgarnie, w której mogłaby być ta książka.
    Ja mam i dodam, że po początkowym dużym zainteresowaniu legła w kącie i Tolek powrócił do Czereśniowej. Ja tez nie jestem zachwycona.
    Za to nieustającym zainteresowaniem cieszy się "Gdzie jest moja siostra?" Svena Nordqvista, wszyscy ją uwielbiamy
    mama Tolka 01.08.2011 i Sary 27.04.2014

  13. #2993
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Po raz drugi odradzam ją tu. Straszny w niej tłok. Ma się wrażenie że się uczestniczy w jakimś strasznym spędzie. Ja wiem że to są książki ze szczegółami, ale o ile na Wsi czy Czereśniową ogląda się dobrze, tego moim zdaniem nie idzie wytrzymać Jak na dworcu
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  14. #2994
    Chusteryczka Awatar Marko
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,534

    Domyślnie

    Wczoraj widziałam Pannę Kreseczkę w Empiku, oglądałam przez chwilę - czy jest taka fajna, jak się na pierwszy rzut oka wydaje?

  15. #2995
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    z obrazkowców fajne jest "Co tu się dzieje?" Siedmioroga. do upolowania na Allegro:

  16. #2996
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaiDo Zobacz posta
    A znacie "O smoku, który lubił krówki?" szukam czegoś dla trzylatka zafascynowanego smokami
    znacie nam sie podobalo bardzo, ale F uwielbia smaczki jezykowe. dla trzylatka moze byc, ale mam wrazenie, ze W nie ogarnial wszystkiego, zwlaszcza humoru jeszcze.

    moze Smok ze smoczej jamy Chotomskiej z ilustracjami Lutczyna?
    albo Smoki ze Swiata w obrazkach?

    moja gildia stoi, bo sie Kicia Kocia spoznia. zaraz napisze, zeby slali bez, bo ile mozna czekac?? za tydzien lecimy do Pl, mam nadzieje, ze paczka doleci zanim polecimy...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  17. #2997
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaiDo Zobacz posta
    A znacie "O smoku, który lubił krówki?" szukam czegoś dla trzylatka zafascynowanego smokami
    jest świetna. Zabawna, urocza, ciepła historyjka. Bardzo często do niej wracamy.
    O smokach jest jeszcze http://www.matras.pl/jak-szewczyk-smoka-pokonal.html. To jest stricte legenda o Smoku Wawelskim z przepięknymi ilustracjami ( mojego zresztą ulubionego ilustratora )
    I dawno temu miałam Legendę o smoku wawelskim z ilustracjami Lutczyna






  18. #2998
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    z wyszukiwanek my mamy "w zoo przez cały dzień" i "Na statku pirackim przez cały rok" kupione dawno temu za 5 zł w KDC jeszcze. Szczególnie zoo fajne jest i jeszcze jedną o potworach: 1001 potwornych rzeczy do odkryciadla starszaków raczej, bo trzeba szukać i liczyć straszydła.
    Ostatnio edytowane przez Nalia ; 16-10-2013 o 11:54
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  19. #2999
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    o, jakze moglam o Szewczyku zapomniec, chlopaki bardzo lubia przeciez... no a dla starszaka to Pagaczewski sie nada. chyba, ze bajka na razie - moi na szczescie zlapali, a ja sama pamietam, ze uwielbialam w dziecinstwie i bajke i ksiazke.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  20. #3000
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    i jest już w księgarniach Miejsce na miotle Julii Donaldson!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •