Strona 791 z 791 PierwszyPierwszy ... 291691741781783784785786787788789790791
Pokaż wyniki od 15,801 do 15,809 z 15809

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

Chustoholiczka
    Miejscowość
    Bytom

Domyślnie

Jak byłam dzieckiem, to mi tej Kaczki było żal, bo przecież ginie. Niektóre argumenty pana trochę naciągane, ale coś w tym jest, choć tak jak Jul, nie bralabym tego zbyt poważnie.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

Chusteryczka Awatar nika023
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

Nie pamiętam kto polecał, ale Żubr Pompik z okienkami super 50 okienek, w każdym jakieś inne zwierzątko, Młodsza zachwycona, a i Starszej się podoba
    Marcysia '13 Janka '18

Chustoguru Awatar jul
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie

Domyślnie

Kupiłam teraz na urodziny dla Malutka, ale szczęśliwy wykopał z kartonu zanim zdążyłam schować. Zadowolony Mi się nie podoba, że nie wszystkie zwierzęta jestem w stanie rozpoznać i nazwać No i cały czas nie tak bardzo mi się podoba kreska - większość jest ok, ale np żubry są fatalne.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    Kupiłam teraz na urodziny dla Malutka, ale szczęśliwy wykopał z kartonu zanim zdążyłam schować. Zadowolony Mi się nie podoba, że nie wszystkie zwierzęta jestem w stanie rozpoznać i nazwać No i cały czas nie tak bardzo mi się podoba kreska - większość jest ok, ale np żubry są fatalne.
    Kreska to też nie mój styl, dlatego wcześniej nic z tej serii nie kupowałam ale córka zadowolona ale fakt, brakuje mi podpisów co to za zwierzę
    Marcysia '13 Janka '18

dianek
    Guest

Domyślnie

zna ktos jakies ladne wydanie Malego Ksiecia po angielsku?

Natala?

Chusteryczka
    Miejscowość
    Warszawa/Ochota

Domyślnie

Coś o starożytnym Rzymie dla dziewięciolatka w trzeciej klasie? W ogóle o starożytności zresztą?

Czyta sobie Atlas historii świata. Serie "Strrrsszna historia" czy jakoś tak zna. Czytał "Przygody Odysa" Parandowskiego, ale trafił się fragment o zabijaniu starców i dzieci i doprowadził do go płaczu.
    Labirynty z Dwóch sióstr też mamy.

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
    * * *
    2011 2013 2016

Chustoguru Awatar jul
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie

Domyślnie

Moja córka w ostatnie wakacje (to miała 10 l.) czytała Przygody Meliklesa Greka, teraz wciąga po kolei książki o Percy'm Jacksonie (nie wiem na ile tam starożytności, ale jest cały panteon grecki), wczesniej były mity w wersjach Inikiowa, Katarzyny Marciniak, a nawet sluchali Kasdepki (dostali), jest jeszcze Hawthorne. Jest jeszcze Nić Ariadny i nie pamietam w tej chwili tytułu pierwszej, coś z Achillesem, Anny Komornickiej, którymi ja się namiętnie zaczytywałam w tym wieku.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    Wy chyba czytacie więcej, i chyba już wszystko, co u nas się cieszyło powodzeniem, znacie Może poza "starociami", które dostawali od mojego taty w audiobookach - książkami Antoniny Domańskiej, Marii Buyno-Arctowej, Makuszyńskiego, Tomkami Szklarskiego...
    A faktycznie, może te "starocie" spróbujemy. Pamiętam, że bardzo lubiłam "Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek" muszę przejrzeć półki, ale chyba jest u mojej mamy książka :/
    Ostatnio czytałyśmy "Anię z Zielonego Wzgórza", córce się podobało ale ja wymiękłam, do czytania na głos było dla mnie ciężkie więc dokończyłyśmy już filmem
    Marcysia '13 Janka '18

Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Miejscowość
    Kraków

Domyślnie

Dziś Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci

Uprawnienia umieszczania postów