Strona 28 z 65 PierwszyPierwszy ... 18202122232425262728293031323334353638 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 560 z 1293

Wątek: odpieluchowanie-GRUPA wsparcia :)

  1. #541
    Chustomanka Awatar lasica
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Weston-s-Mare / Rabka-Zdrój
    Posty
    549

    Domyślnie

    Och my tez chcemy odpieluchowac! Kacper woła o kupe i czasem o siku. Ale nie ma szans na bieganie w majteczkach. Moja znajoma odpieluchowala swojego 15 miesiecznego synka puszczajac go tylko w majteczkach. U mnie to nie dziala bo opiekunka (2x w tyg) tak srednio nastawiona i wybauszyla oczy gdy prosilam o wysadzanie go... Ale przynajmniej kupy łapie to mniej zapierania dla mnie
    Edyta, Mama Zosi w Niebie 09.08. ['] oraz Kacperka 16.06.10. i Mateuszka 07.09.12.

  2. #542
    Chustofanka Awatar izi
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    402

    Domyślnie

    u nas drugi dzień bez wpadki


    sometimes it's hard to be a woman - Tammy Wynette

  3. #543
    Chustomanka Awatar maagduusiiaa
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Płock - miasto sexu i biznesu :P
    Posty
    1,230

    Domyślnie

    Od srody Ewa biega w majtkach. Dzis mialam tylko 2sztuki do przeprania - jedne bo ciut za pozno lsciagnelysmy majtki po tym jak zawolala kupke i byl malutki slad mimo ze zdarzylysmy
    Drugie wieczorem po calym dniu chodzenia w nich nawet drzemka byla sucha i cale szczescie bo nie mialam sumienia zakladac jej pieluchy w taki upal wczorasza nocka tez i mamy od dwoch dni jedna pieluszke
    Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
    - Tygrysku...!

    - Co Prosiaczku?
    - NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


    Sz. 2008 E. 2010 Lu.2017

  4. #544
    Chustonoszka Awatar mgo
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    148

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez izi Zobacz posta
    u nas drugi dzień bez wpadki
    Brawo Dziewczyny !!!
    Noe (2.5.9)

  5. #545
    Chustomanka Awatar lasica
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Weston-s-Mare / Rabka-Zdrój
    Posty
    549

    Domyślnie

    Wow dziewczyny super! Ja planuje sprobowac sobota niedziela poniedzialek... Trzymac kciuki!
    Edyta, Mama Zosi w Niebie 09.08. ['] oraz Kacperka 16.06.10. i Mateuszka 07.09.12.

  6. #546
    Chustofanka Awatar fjołek
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    206

    Domyślnie

    A ja się pochwalę (tfu tfu, odpukać ) - Stiopa od jakiegoś czasu wychodzi na dwór bez pieluchy. Nawet się przełamał i zaczął się załatwiać na dworze (dotąd miał opory). Od jakiegoś tygodnia bez wpadki bo w domu już dawno woła, ale my wysadzający od początku...

  7. #547
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    507

    Domyślnie

    Ananke, miałam na dysku - wrzuciłam na mojego chomika

    Moje Aniołeczki: 30.01.2013 i Agatka 29.09.2014

  8. #548
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,635

    Domyślnie

    Po około tygodniu latania prawie bez pieluchy (zakładamy tylko na wyjścia - średnio 2x dziennie - i na noc) sytuacja wygląda tak: Dorota sika pod siebie, ale kiedy wezmę ją na ręce, żeby posadzić na nocnik, to wstrzymuje siku i dosikuje resztę na siedząco. Taki malutki sukcesik. Na razie niestety tyle. Chyba bez przeczytania 3day potty training się nie obejdzie...
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  9. #549
    Chustofanka Awatar izi
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    402

    Domyślnie

    Dzisiaj pierwsza wpadka (od 29. kwietnia), siusiu w majtki na podłogę, więc nie ma tragedii, ale drgnęło moje serce zaniepokojone, że być może ona jeszcze nie gotowa. Bo w większości przypadków to jednak ja delikatnie przypominam o nocniku, a czasami Józina woła siku co chwilę i siada sobie i robi malutko tak dla swojej radochy. No nic, jutro jedziemy pociągiem ponad trzy godziny, nocnik z nami (w ogóle nocnik wszędzie z nami chodzi, Józia przed wyjściem z domu pyta - a nocnik idzie z nami też?). Obmyślam strategię podróży. Macie jakieś doświadczenia? Jeździmy często z masą tobołów, przeważnie byczymy się same w przedziale dla matki z dzieckiem, mam nadzieję, że nie będę robić za ofiarę losu obrabowaną w trakcie wylewaniu siuśków do uroczej pociągowej toalety. Trzymajcie kciuki!


    sometimes it's hard to be a woman - Tammy Wynette

  10. #550
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Melduję moją Lidke jako odpieluchowana całkowicie w dzien i w nocy. Od tygodnia ani jednaj wpadki

  11. #551
    Chustofanka Awatar izi
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    402

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasnie Pani :) Zobacz posta
    Melduję moją Lidke jako odpieluchowana całkowicie w dzien i w nocy. Od tygodnia ani jednaj wpadki

    ogromne gratulacje!

    ile czasu Wam to zajęło?


    sometimes it's hard to be a woman - Tammy Wynette

  12. #552
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annia Zobacz posta
    Po około tygodniu latania prawie bez pieluchy (zakładamy tylko na wyjścia - średnio 2x dziennie - i na noc) sytuacja wygląda tak: Dorota sika pod siebie, ale kiedy wezmę ją na ręce, żeby posadzić na nocnik, to wstrzymuje siku i dosikuje resztę na siedząco. Taki malutki sukcesik. Na razie niestety tyle. Chyba bez przeczytania 3day potty training się nie obejdzie...
    Ufff, w końcu mamy przełom! Dziś dwa razy sama siadała na nocnik i sikała, kilka razy podstawiałam nocnik po pierwszych kropelkach - i były tylko dwie totalne wpadki! I załapała radochę z wysadzania zabawek na kibelek i żegnania siusiu wylewanego z nocnika. Czyżby, czyżby coś się ruszyło?
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  13. #553
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez izi Zobacz posta
    ogromne gratulacje!

    ile czasu Wam to zajęło?
    miało zając 3 dni, w/g autorki wiadomej metody, ale odpieluchowanie w dzien zajeło okolo 9 dni, a po kilku nastepnych dniach przekonałam się, ze w nocy też juz jej pielucha niepotrzebna

  14. #554
    Chustofanka Awatar fjołek
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    206

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez izi Zobacz posta
    Obmyślam strategię podróży. Macie jakieś doświadczenia? Jeździmy często z masą tobołów, przeważnie byczymy się same w przedziale dla matki z dzieckiem, mam nadzieję, że nie będę robić za ofiarę losu obrabowaną w trakcie wylewaniu siuśków do uroczej pociągowej toalety. Trzymajcie kciuki!
    Nie mam doświadczenia, ale trzymam kciuki!

    Cytat Zamieszczone przez Jasnie Pani :) Zobacz posta
    Melduję moją Lidke jako odpieluchowana całkowicie w dzien i w nocy. Od tygodnia ani jednaj wpadki
    Gratulacje! U nas jeszcze nocki pieluchowe - z mokrym skutkiem. Jak Wam się udało odpieluchowanie nocne? Najpierw mała przestała siusiać i zabrałaś pieluchę? Czy zabrałaś pieluchę i ona już wiedziała, że nie może nasiusiać?

  15. #555
    Chustomanka Awatar maagduusiiaa
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Płock - miasto sexu i biznesu :P
    Posty
    1,230

    Domyślnie

    Dziewczyny, czy ktoras ma 3 day potty training w wersji elektronicznej? Bo u nas malo czasu na proby bo ja od poniedzialku wracam do pracy a M brakuje cierpliwosci i jeczy ze pieluche bedzie zakladac
    jakby ktoras z Was miala i zechciala sie podzielic jeezaabeel[at]o2.pl to bede bardzo wdzieczna
    Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
    - Tygrysku...!

    - Co Prosiaczku?
    - NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


    Sz. 2008 E. 2010 Lu.2017

  16. #556
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fjołek Zobacz posta
    Gratulacje! U nas jeszcze nocki pieluchowe - z mokrym skutkiem. Jak Wam się udało odpieluchowanie nocne? Najpierw mała przestała siusiać i zabrałaś pieluchę? Czy zabrałaś pieluchę i ona już wiedziała, że nie może nasiusiać?
    zabrałam pieluche po tygodniu suchych nocek. samo sie za mnie zrobilo Przy Starszej suche dni od suchych nocy dzieliło prawie 3 miesiace.

  17. #557
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maagduusiiaa Zobacz posta
    Dziewczyny, czy ktoras ma 3 day potty training w wersji elektronicznej? Bo u nas malo czasu na proby bo ja od poniedzialku wracam do pracy a M brakuje cierpliwosci i jeczy ze pieluche bedzie zakladac
    jakby ktoras z Was miala i zechciala sie podzielic jeezaabeel[at]o2.pl to bede bardzo wdzieczna
    Sprawdź mejla.
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  18. #558
    Chustomanka Awatar lasica
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Weston-s-Mare / Rabka-Zdrój
    Posty
    549

    Domyślnie

    Ja juz pochowalam pieluchy Od soboty rano Kacper goni bez pieluch i spi tez bez. W sobote byla masakra ale zaczaił do wieczora. Zlamalam zasade 3 dni bo poszlismy w niedziele do kosciola, skklepu i parku i po prostu nocnik jechal z nami. Zadnych niespodzianek. Najdziwniejsze ze w tygodniu potrafil caly dzien byc suchy z tata a jak ja wrocilam z pracy to z podekscytowania chyba sie posikal. Dzis byl najwiekszy dzien proby bo poszedl do opiekunki. A ona to by go wolała caly czas w pieluchach. Wytłumaczylam jej ladnie i Kacperski byl przykladnym chlopczykiem i wrocil do domu w tych samych majtusiach i ubranku. Takze mysle ze odpieluchowany....
    Ulga niesamowita
    Edyta, Mama Zosi w Niebie 09.08. ['] oraz Kacperka 16.06.10. i Mateuszka 07.09.12.

  19. #559
    Chustomanka Awatar Anque
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    592

    Domyślnie

    To i ja do Was dołaczam Natala przebiegała prawie cały majowy weekend bez pieluchy, ale teraz chce się do tego porządnie zabrać bo jak sporo pije to niestety wpadki są a lubi dduuuzzzzoooo pić. Wczoraj siedząc w majtasach obsikała męża

    Jak nocnik jest na widoku to woła siku, gorzej jak go nie widzi. Chętnie chodzi bez pieluszki czasem woła siku...z kupką gorzej

    Plus, ze w złobku za chwilę zaczną odpieluchowywac całą grupkę
    czerwcowa Natusia 2010

  20. #560
    Chustofanka Awatar fjołek
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    206

    Domyślnie

    u nas nocna porażka - po kilku suchych nocach położyliśmy Szczepa bez pieluchy, no i klops... :/ a że śpimy razem, to było ciekawie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •