Strona 65 z 65 PierwszyPierwszy ... 1555575859606162636465
Pokaż wyniki od 1,281 do 1,283 z 1283

Wątek: odpieluchowanie-GRUPA wsparcia :)

Chustoholiczka Awatar Tulli
    Miejscowość
    Szukam swojego miejsca

Domyślnie

Młodsza chodziła przez tydzień bez pieluchy, na drzemkę i na noc też. Byliśmy w tym czasie u lekarza dwa razy i w kosciele, na spacerze - normalnie w majtkach. Było ok, nie że 100% sucho, ale jakieś 80. Od poniedziałku poszła do zlobka i z dnia na dzien jest coraz gorzej. Nawet w domu dopiero po jakins czasie przestawia sie na sikanie do nocnika. Dziś to juz w ogole jakby calkiem zapomniała. Nie wiem już co robić, może macie jakieś pomysły? Ola przez te dni była jedynym odpieluchowanym dzieckiem, nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie.

Надіслано від мого Redmi 6, використовуючи Tapatalk
    Mama M., sierpień 2015, Mama O. marzec 2017 - a było to tak: http://bit.ly/2p0qW3J

Chustoholiczka Awatar Danala
    Miejscowość
    Kraków

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Danala Zobacz posta
    U nas bez zmian tylko kolejne miesiące minęły...
    Kupa na nocnik, siku na nocnik ale wyłącznie wtedy gdy pilnuje, sama nigdy nie woła/nie pójdzie...
    Cierpliwości mi już brakuje, wiem że ma dopiero 26 miesięcy ale od kwietnia ma chodzić do przedszkola...
    Mogę w końcu powiedzieć, że Zosia od jakiegoś miesiąca jest odpieluchowana. Oczywiście wpadki się zdarzają, ale rzadko
    Nasze szczęście - Hania 24 VI 2014r., Zosia 25 IX 2016r.

Chusteryczka

Domyślnie

Tuli wpływ otoczenia stawiam... i podejscie pan w placówce,..

nasz bez pieluchy w domu, poza domem... zakładam na noc ale to na wypadek w... woła w nocy... oby tak dalej. mniej prania, wiecej czasu.

Uprawnienia umieszczania postów