Strona 58 z 65 PierwszyPierwszy ... 84850515253545556575859606162636465 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,160 z 1293

Wątek: odpieluchowanie-GRUPA wsparcia :)

  1. #1141
    Chustomanka Awatar Kabanos
    Dołączył
    Dec 2014
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,466

    Domyślnie

    Danala a na odwrót? Może Hania pokaże kotkowi jak się siusia na nocnik? U nas o się sprawdza

  2. #1142
    Chustoholiczka Awatar Danala
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    4,015

    Domyślnie

    Kabanos, dzięki na to nie wpadłam!
    Sowo odezwę się jutro na pw chyba musimy się spotkać to mi dokładnie wytlumaczysz jakie trenerki powinnam kupić...
    Nasze szczęście - Hania 24 VI 2014r., Zosia 25 IX 2016r.



  3. #1143

    Domyślnie

    Pisz śmiało, ale wcześniej zajrzyj do wątku Agis, bo jest mistrzynią trenerek i rozwiązań sprzyjających odpieluchowaniu





  4. #1144

    Domyślnie

    Czy Wasze dzieci też miewają fazy sikania milijon razy dziennie po 3 mililitry? Wymiękam już, pół dnia spędzam na obsługiwaniu sikacza. Na szczęście już sama ściąga pieluchę/trenerki/majty, idzie do łazienki i sika, ale potem jest walka o nierozlanie zawartości (samaaaaaaa!!!!) i festiwal życzeń odnośnie tego, co założyć na szanowny tyłek. Słowo daję, że puściłabym goło, ale w mieszkaniu za zimno, poza tym oprócz tego, że sika do nocnika to do pieluchy również i w ogromnych ilościach (zęby idą, a to zawsze oznaczało regres pieluchowy i dużo więcej toksycznych siuśków). Wolę już przez pół godziny ubierać jej coś na zad niż wszystko prać. Napiszcie, że to minie...





  5. #1145
    Chustoholiczka Awatar Ola D.
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Krosno <3
    Posty
    5,412

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowa_przemądrzała Zobacz posta
    Czy Wasze dzieci też miewają fazy sikania milijon razy dziennie po 3 mililitry? Wymiękam już, pół dnia spędzam na obsługiwaniu sikacza. Na szczęście już sama ściąga pieluchę/trenerki/majty, idzie do łazienki i sika, ale potem jest walka o nierozlanie zawartości (samaaaaaaa!!!!) i festiwal życzeń odnośnie tego, co założyć na szanowny tyłek. Słowo daję, że puściłabym goło, ale w mieszkaniu za zimno, poza tym oprócz tego, że sika do nocnika to do pieluchy również i w ogromnych ilościach (zęby idą, a to zawsze oznaczało regres pieluchowy i dużo więcej toksycznych siuśków). Wolę już przez pół godziny ubierać jej coś na zad niż wszystko prać. Napiszcie, że to minie...
    O to to. Julek częściowo sygnalizuje, ale do pieluchy też jeszcze sika. Tylko ja się trochę boję puścić bez pieluchy, bo u nas inny tryb - rzadziej, ale ponad pół nocnika naraz. Gdyby mi coś takiego wylał na dywan... doczekam do sierpnia, bo wtedy będziemy mieć do dyspozycji ogród. Może do tej pory będzie się lepiej kontrolował, a na razie wysadzam co godzinę. Przeważnie sucho, ale zdarza się, że nawet firmowy pamp tego nie wytrzymuje, o wielo nie wspominając.
    Mama dwóch Aniołków (+12. 2010 i +11.2018), Andrzejka (03.2012), Julka (04.2014), Martusi (09.2015), Karolka (10.2019) i Helenki (03. 2021)
    :

  6. #1146
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2015
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    171

    Domyślnie

    To tak jak u nas zrobi siku na nocnik, a za 3 minuty coś poleci po nogach. U nas weekend kryzysowy, ciągle z mopem, ale już od poniedziałku rano wszystko na nocnik. Noc i spacery z pieluszką.

  7. #1147

    Domyślnie

    Ola, u nas też pół nocnika jest normą, kropelki to w ramach zajawki na sikanie i samowysadzania się co 5 minut. No i kupa, która ostatni raz wylądowała w nocniku w zeszłe wakacje. No nie mam odwagi puścić w samych majtkach, choć w akcie desperacji i to mi się zdarza, jak trenerek braknie.





  8. #1148
    Chustomanka Awatar Kabanos
    Dołączył
    Dec 2014
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,466

    Domyślnie

    Jak Wam idzie? U nas wczoraj do łask wróciły pieluchy bo ciągle siki na ziemi. My się tak bujamy, raz woła a za chwilę już nie. Ładnie siada na nocnik a za chwilę awantura, że nie usiądzie i ucieka zesikać się na fotel... eh

  9. #1149
    Chustomanka Awatar maderka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,046

    Domyślnie

    U nas tez pieluchy wciąż w użyciu - na dłuższe wyjścia i do spania. Coraz częściej sucha i coraz więcej wołania, ale jeszcze długa droga chyba przed nami. Z kupami się cofnela totalnie.
    Kabanos wspieram, no muszą w końcu zaskoczyc

    Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

  10. #1150
    Chustomanka Awatar Kabanos
    Dołączył
    Dec 2014
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,466

    Domyślnie

    U nas młoda dopiero ma 21 miesięcy więc nie mamy ciśnienia Na razie lato to próbujemy co wyjdzie. Jest nadzieja ale w sumie sama nie wiem

  11. #1151
    Chustomanka Awatar maderka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,046

    Domyślnie

    Fajnie jak się uda Wam właśnie w lato. Ja tez mam totalny luz, choć byłoby mi łatwiej z jednym pieluchowym niż z dwójką.

    Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

  12. #1152
    Chustomanka Awatar Kabanos
    Dołączył
    Dec 2014
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,466

    Domyślnie

    A co robić w takiej sytuacji gdy młoda siedzi na nocniku po czym schodzi z niego, ucieka na kanapę i sika na nią? Wie, że chce jej się siku i idzie obsikać kanapę. Normalnie wysiadam, dziś nakrzyczałam na nią

  13. #1153
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    Kabanosu nas do dzisiaj są takie akcje, że młody idzie do łazienki i sika obok sedes, albo w pokoju za fotel. Trzeba przeczekać.

    W żłobku ciocie same poprosił o majteczki dla Staska (wspomnę że miesiąc temu po jednym dniu poddał się bo nie sygnalizuje) i była tylko jedna wpadka
    Pieluchy zostaje jeszcze tylko do spania w żłobku i w domu ufff
    Ostatnio edytowane przez qqrq5 ; 03-07-2016 o 07:34
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  14. #1154
    Chustomanka Awatar maderka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,046

    Domyślnie

    Kabanos przeczekać, jak nie chce to nie. Dla pocieszenia moja gwiazda tez dwa dni temu nasikala na kanapę, tylko u nas ewidentnie wola w ten sposób o uwagę, ehhh. A już tak się staram, żeby poświęcić Jej czas i przytulać Ja i z sikaniem nie mam żadnej spiny, staram się podążać za Nią z tym, skoro wola to zakładam majtki.

    Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

  15. #1155
    Chustonoszka Awatar kalopanax.pictus
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    80

    Domyślnie

    Julka u nas odpieluchowanie zakończyło się wreszcie, ale tylko dzięki temu ze definitywnie zdjęliśmy pieluchę. Było kilka miesięcy wpadek i wreszcie pełen sukces


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


  16. #1156
    Chustomanka Awatar Julka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    769

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kalopanax.pictus Zobacz posta
    Julka u nas odpieluchowanie zakończyło się wreszcie, ale tylko dzięki temu ze definitywnie zdjęliśmy pieluchę. Było kilka miesięcy wpadek i wreszcie pełen sukces


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    My mamy obecnie mały regres przez jelitówkę. Plan mam jednak taki, że jak nie uda nam się odpieluchować przez najbliższe tygodnie, to podczas naszego urlopu ściągam F. pieluchę. Lepszej okazji nie będzie ; -).

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka




    -Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień-

  17. #1157
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    My tez ściągnęliśmy synkowi pieluche. Od dwóch dni tylko w majtkach a na noc pielucha. Wpadki są plus to ze czasem wola siku ale nie zdąża dobiec do wc. A na polu jak sobie radzicie? Synek za każdym razem jak ściągnie spodenki i majtki i zaczyna sikać to sie od razu obsikuje..... niby super że wie kiedy będzie sikać ale ubrania i tak do zmiany : (

  18. #1158
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    2,715

    Domyślnie

    u nas długo tak było ze sika do nocnika a jeszcze gacie mokre, bo leci bokiem, górą itp. Dopiero teraz uczymy go sikać na stojąco, bo wczesniej nie chciał. Odpieluchowany wstepnie w poprzednie wakcje zanim zaskoczył był październik. Teraz ma 2,5. Wysadzany od 5 mca. Odpieluchowanie to ciezka praca...

  19. #1159
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2015
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    171

    Domyślnie

    U nas ostatnie dwa weekendy Miśka zrobiła sobie wolne od nocnika. Siki na podłodze i raz zdarzyła się nawet kupa w majtkach. Najwięcej ścierania podłogi jest, kiedy "kupa się zbiera", wtedy Miśka wcale nie zauważa, że chce siku.

  20. #1160
    Chustomanka Awatar maderka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,046

    Domyślnie

    Małgorzata.01 u nas tak samo, jak kupa idzie to siki razem z nią w majtkach albo na podlodze!
    Krówka choć myślałam, że teraz jakoś łatwiej pójdzie to niestety masz racje-odpieluchowanie to ciężka praca.

    Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •