Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 3456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 238

Wątek: chusty są przereklamowane....

  1. #201
    Chustofanka Awatar gema
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Sokółka
    Posty
    234

    Domyślnie

    no właśnie tylko jak śpi się tak poci... w łóżeczku zresztą też... a materacyk ma z gryką, więc przewiewny... hmm... dziś aż mu podłożyłam poskładaną tetrę i trochę pot się wchłonął z włosków dzięki temu i jakby mniej się grzał...
    mama Mikroba, żona delfina
    Michulec cycusiał 1 rok 3 miesiące i 2 tygodnie.

  2. #202
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    na pocenie na styku dobra jest pieluszka tetrowa wsadzona miedzy Was - ale niestety to jest wynik kontaktu ciało do ciała...

    a "miejscem" na oddychanie się nie przejmuj, to nie noworodek i główkę sobie obróci jak będzie mu mało powietrza, chociaż oczywiście sprawdzaj jak tam nosek się miewa...
    Mój tez czasem spał z nosem wciśniętym w moją klatkę piersiową, widać lubi taki kokoniki...
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  3. #203
    Chustofanka Awatar gema
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Sokółka
    Posty
    234

    Domyślnie

    no właśnie Michulec ma to po tacie o zgrozo!!!! mój małż śpi z kołdrą na głowie!!! całą kołdrą!!! wszystko ma odkryte, a kołdrę naciąga sobie na głowę! i syn tak samo! jak czasem leży z nami to zasypia najchętniej z przykrytą buzią! Nauczył się już naciągać poduszkę i kołdrę jak tata!!! A ja w nocy tylko się budzę co chwila i raz z jednego a raz z drugiego ściągam poduszki i kołdry! i obaj tak samo spoceni. łóżko mokre jak mysz podczas porodu!
    mama Mikroba, żona delfina
    Michulec cycusiał 1 rok 3 miesiące i 2 tygodnie.

  4. #204
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gema Zobacz posta
    no właśnie Michulec ma to po tacie o zgrozo!!!! mój małż śpi z kołdrą na głowie!!! całą kołdrą!!! wszystko ma odkryte, a kołdrę naciąga sobie na głowę! i syn tak samo! jak czasem leży z nami to zasypia najchętniej z przykrytą buzią! Nauczył się już naciągać poduszkę i kołdrę jak tata!!! A ja w nocy tylko się budzę co chwila i raz z jednego a raz z drugiego ściągam poduszki i kołdry! i obaj tak samo spoceni. łóżko mokre jak mysz podczas porodu!
    z tym, niestety, ciezko cos zrobic. moj niemaz tez musi byc przykryty po czubek glowy, ale caly, od czubka palcow u stop. i jeszcze najchetrniej spi w cieplej pizamie. w domu ok. 21stopni - wiec rano w lozku mozna plywac. odkryje go - tragedia, spac nie moze. a potem sie dziwi, czemu sie tak spocil w nocy...
    widac Twoj synek ma to po tacie, wiec nie ma co walczyc a w chuscie moja Alia tez zawsze sie nosem we mnbie na spiocha wtulala, jak potrzebowala glebiej odetchnac po prostu przekladala glowke w inna strone - noszona od 10tygodnia zycia. i tez pocila sie spiac strasznie. co zrobic? dwa cialka przytulone, ciepelko musi byc


    Aga, mama Alii

  5. #205

    Domyślnie

    Ostatnio dyskutujac z kims na temat nosidelkek i chust i roznicy pomiedzy nimi a wisiadlami. Pan stwierdzil, ze w chuscie i nosidelku ergonomicznym bedzie/jest stanowczo za goraco a ze w "wisiadle" dziecko nie jest tak blisko przytulone wiec LEPIEJ
    No pewnie, bo dziecko przeciez wisi sobie tylko jakims skrawkiem przyczepione. Powiedzialam, mu ze niestety tak.. w lecie jest dosc cieplo i raczej nic sie na to nie da poradzic poza moze lzejszym ubrankiem... ale, ze przeciez jest opcja zostawienia w wozku.. a jak tez nie wygodnie to moze u babci! Wtedy nie bedzie goraco i nie bedzie panu przeszkadzalo dziecko.. .Wkurzylam sie!
    Mama Amelki 18.12.2006, Julka 19.11.2008 i Leosia 20.03.2013

    Nosidełka Ergonomiczne & Chusty TULA :
    http://www.BabyTula.pl

  6. #206
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    ja też sie tak przykrywam cała nawet latem upał a ja przykryta ewentualnie kolano wystaje -jedno i delikatnie-latem przykrywam sie drugim prześcieradłem zeby mucsie przykryć a nie zapocić
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  7. #207
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    Czytałam wpis na blogu i on po prostu nie trzyma się kupy. Jak się chce zwalić winę na wszystko inne, zamiast w sobie poszukać przyczyny to zawsze znajdzie się ktoś lub coś na co można winę zwalić.


  8. #208
    Chustomanka Awatar Anik801
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    832

    Domyślnie

    Chustę można równie szybko(a nawet szybciej)zamotać niż niektóre nosidła zapiąć!Dostałam cybex Igo(czy jakoś tak)co za cholerstwo!!!Włożyć w to małego nie mogłam,zresztą stawiał opór podczas próby.Pozbyłam się tego-drogie jak diabli!Mały ma 3mies.i oporu nie stawia jak go motam!Poza tym ja go właśnie motam jak jest niespokojny,bo chusta działa na niego rewelacyjnieKocham nosić w chuście i nikt mi nie wciśnie kitu,że szkodzę dziecku i nosidło niby lepsze!No a niestety takie komentarze słyszałam,że mały się połamie,będzie miał krzywy kręgosłup,że mu niewygodnie(ciekawe czemu tak lubi siedzieć w chuście jak mu tak niewygodnie?).

  9. #209
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    qrcze, no właśnie upały koszmarne a moje dziecko tylko w mt chce się spacerowac, no dziki bunt jak wózek jest wyciągany i młoda sama idzie i wyciąga miecia z szafy, teraz po prostu troszkę luźniej się motamy by jednak się nie gotowac; odnośnie spania to Natka ma swój kocyk dośc gruby i tylko z nim zasypia, wszelakie próby zastąpienia go czymś cieńszym lub całkowite usunięcie podczas snu skutkuje natychmiastową pobudką i domaganiem kocyka; ja też z tych co to zawsze muszą byc czymś okryci podczas snu, nie zasnę bez jakiegokolwiek okrycia
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  10. #210
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kilerek_81 Zobacz posta
    Czytałam wpis na blogu i on po prostu nie trzyma się kupy. Jak się chce zwalić winę na wszystko inne, zamiast w sobie poszukać przyczyny to zawsze znajdzie się ktoś lub coś na co można winę zwalić.
    odgrzebałas wykopalisko, a autorka tego bloga juz dawno na "jasna strone mocy" przeciagnieta i z nami ftu orumuje

  11. #211
    Chustofanka Awatar gema
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Sokółka
    Posty
    234

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anik801 Zobacz posta
    Chustę można równie szybko(a nawet szybciej)zamotać niż niektóre nosidła zapiąć!Dostałam cybex Igo(czy jakoś tak)co za cholerstwo!!!

    no cholerstwo, bo z tego, co widzę, to jest to jakieś udziwnione wisiadło, a nie nosidło ergonomiczne...

    faktycznie ktoś odgrzał starego kotleta haha

    mam porównanie Natibaby długiej tkanej nieelastycznej z Tuli, które zakłada się w jedną chwilę bez krzyków, płaczu i potu. nikt mnie nie przekona, że custa się szybciej mota hahaha

    a Michulec rośnie sobie dalej w Tuli
    mama Mikroba, żona delfina
    Michulec cycusiał 1 rok 3 miesiące i 2 tygodnie.

  12. #212
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasnie Pani :) Zobacz posta
    odgrzebałas wykopalisko, a autorka tego bloga juz dawno na "jasna strone mocy" przeciagnieta i z nami ftu orumuje

    niech żyje chustowanie


  13. #213
    Chustofanka Awatar kinia
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    420

    Domyślnie

    mam takie pytanko - czy nosidło, do którego można wpiąć dziecko przodem do świata można nazwać ergonomicznym?
    i czy w Entliczku są sprzedawane nosidła tylko ergonomiczne (jesli w ogóle)?
    Wczoraj widziałam parkę z dzieckiem przymierzającą w sklepie takie nosidło z dzieckiem przodem do świata.. Sama miałam Sarenkę w chuście w kieszonce, co wzbudziło w nich zachwyt, jednak sami woleli nosidło..
    Na moje pytanie, czy w tym "ich" nosidle da się dziecko zapiąć na plecach bądź brzuch do brzuszka, potwierdzili, ale przodem do świata tez sie dało.. Nie pamiętam nazwy tego modelu, ale panel dość szeroki był.. W każdym razie na moje spostrzeżenie o noszeniu przodem, obiecali mi, że będą brzuszkiem do swojego ciała nosić synka.. Ale nosidło kupili, eh..

  14. #214
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Wieliczka
    Posty
    1,915

    Domyślnie

    W entliczkach nie ma żadnych nosideł ergonomicznych, tylko same wisiadła. A wsadzić dziecko do ergonomika przodem do świata, to chyba byłby niezły wyczyn, chyba, że dziecko ładnie umie szpagat zrobić
    P 2009, I 2011, R 2013, M 2017

  15. #215
    ChustoTata Awatar krtek
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    287

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kilerek_81 Zobacz posta
    niech żyje chustowanie
    a może spamowanie?

  16. #216
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krtek Zobacz posta
    a może spamowanie?
    znowu masz jakis problem?

  17. #217
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    42

    Domyślnie

    w nosidełku ergonomicznym TULI nie jest specjalnie gorąco nawet w upalny dzień na nadmorskiej plaży
    http://katarzynapiechowska.pl/
    Instruktor techniki wykonywania Masażu Shantala dla potrzeb rodziców i opiekunów dzieci
    Doradca noszenia dzieci w chustach po kursie podstawowym Die Trageschule ®
    Masaże relaksacyjne

  18. #218
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    42

    Domyślnie

    chciałam dodać zdjęcie ale mi nie wyszło ?
    http://katarzynapiechowska.pl/
    Instruktor techniki wykonywania Masażu Shantala dla potrzeb rodziców i opiekunów dzieci
    Doradca noszenia dzieci w chustach po kursie podstawowym Die Trageschule ®
    Masaże relaksacyjne

  19. #219
    Chustofanka Awatar claribell
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Kraków / Czaniec
    Posty
    413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kinia Zobacz posta
    mam takie pytanko - czy nosidło, do którego można wpiąć dziecko przodem do świata można nazwać ergonomicznym?
    i czy w Entliczku są sprzedawane nosidła tylko ergonomiczne (jesli w ogóle)?
    Wczoraj widziałam parkę z dzieckiem przymierzającą w sklepie takie nosidło z dzieckiem przodem do świata.. Sama miałam Sarenkę w chuście w kieszonce, co wzbudziło w nich zachwyt, jednak sami woleli nosidło..
    Na moje pytanie, czy w tym "ich" nosidle da się dziecko zapiąć na plecach bądź brzuch do brzuszka, potwierdzili, ale przodem do świata tez sie dało.. Nie pamiętam nazwy tego modelu, ale panel dość szeroki był.. W każdym razie na moje spostrzeżenie o noszeniu przodem, obiecali mi, że będą brzuszkiem do swojego ciała nosić synka.. Ale nosidło kupili, eh..
    Entliczku widziałam Baby Bjorn Comfort, które można by uznać za nosidło "ergonomicznopodobne" (podejrzewam, że porównanie z prawdziwymi ergonomikami wychodzi podobnie jak w przypadku czekolady i wyrobu czekoladopodobnego ) - można w nim nosić przodem do świata po zdjęciu wkładki poszerzającej.

    A tak szyje moja Mama :* - www.efartuchy.pl

  20. #220
    Chustofanka Awatar kinia
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    420

    Domyślnie

    no niestety tamta parka wzięła jakieś inne nosidło :/ nie było to Baby Bjorn

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •