Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 12345678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 238

Wątek: chusty są przereklamowane....

  1. #21
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CABabies Zobacz posta
    Fusia, usmialam sie twoim postem o krowie.
    No tak, ewidentnie kobieta ma " baby blues"!
    Albo nietaktyczna antyreklama.. ale no nie wiem, gdybym rekalmowala wisiadla to czy wybralabym klnaca matke... Bo jak ktos w miare normalny czyta, to nie sadze, ze sluchalby jej rad! No ale sa rozni ludzie.. nie wiem.
    moze poprostu ta niewybredna i niska ,dosć ordynarna reklama jest dedykowana takim osobnikom-nie mówie o wzrzoście
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  2. #22
    Chusteryczka Awatar beannshi
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    1,992

    Domyślnie

    Ja niestety doczytalam do konca. I teraz mi zle Ja zapomnialam ze istnieje jakis swiat poza naszym forum i ze gdzies tam sa tacy... eh, ugryze sie w jezyk. Tylko niestety jestem PEWNA ze mnostwo osob sie na to zlapie
    "W warunkach wolnorynkowych dyktat gustu większości prowadzi do dominacji rzeczy miernych i tandetnych." Cz.M.

  3. #23
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    napiszmy wszystkie komentarze nawet jak miały by się powtarzac trescia moze choc troche zmniejszy to wydźwięk wsród nieuswiaomionyc odbiorców tego tekstu naciskała bym na możliwe szkody jakie powoduja wisiadła może jeśli tewkst jest sponsorowany to sponsoży następnym razem przemyślą czy warto w ten sposób się reklamować
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  4. #24
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    A ja bym machnęła ręką i olała.
    To jest blog i może sobie dziewczyna pisać na nim co jej się żywnie podoba.
    Chce reklamować tanie Infanty - jej prawo.
    Chce wypisywać historie o braku mleka z powodu cudzego męża - a niech pisze, najwyżej wzbudzi uśmieszki na twarzach czytelników
    Chce się wyspowiadać z rzucania przedmiotami o ścianę - a niech się spowiada, może jej się lżej na sercu zrobi.


    IMO nawracanie wszystkich i każdego nie ma sensu i się w życiu nie uda.
    A zmasowany atak komentarzy na takich blogach/przy takich wpisach odnosi skutek odwrotny do zamierzonego.
    Bo to takie sekciarskie trochę jest, jak ktoś coś złego o chustach powie, a tu nagle się całe towarzycho wściekłych bab na niego z zębiskami rzuca

    Gdyby to była jakaś poważna strona, jakiś serwis większy czy coś to co innego - wtedy trzeba naprostowywać, żeby nie szerzyli syfu. Ale blogi? Pffffffff (niech się bloggerki nie obrażają PLZ...)


    (Ale może ja taka wyluzowana, bo już się chustopróchnem czuję? )
    Ostatnio edytowane przez Meta ; 19-04-2010 o 21:48

  5. #25
    Chustofanka Awatar ewullah
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Kotlina Kłodzka
    Posty
    498

    Domyślnie

    może odda mi swoją "jebaną chustę" skoro woli wisiadło????
    Wojtuś 23.08.2005
    Kacperek 21.10.2009

  6. #26
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    O matko... Ole w tej dziewczynie żalu, złości, zwalania winy za wszystko na innych... Skoro tak fantastycznie się wiązała to nie wierzę że coś ją bolało. Skoro czytała fora to niemożliwe że nie poznała nosideł ergo. Przykro mi tylko że wielu ludzi uwierzy jej słowom, bo przecież spróbowała i chusty i wisiadła. I że moderuje komentarzami, więc będzie wyglądać na to że wszyscy czytelnicy podzielają jej zdanie.
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  7. #27
    Chustofanka Awatar gema
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Sokółka
    Posty
    234

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klusiecka Zobacz posta
    Troskliwa mam napislaby synek przybral tylko 200 gram, a nie o za małym o pol kg przyroscie.
    BTW to maz zlej kolezanki co chuste sprezentowala spowodowal tygodniowy brak pokarmu, ma dzialanie facet
    otóż nawet 100g w miesiąc nie przybrał. nie ulewał wtedy, bo nie miał czym. nie miałam mleka, bo przeżyłam duży stres i tyle. stres był spowodowany zaś tym, że faktycznie nieumyślnie sprawiłam komuś przykrość swoimi słowami.

    Nie - to nie jest reklama. Kiedy tylko znajdę lepsze nosidło, to zamieszczę odpowiedniego kolejnego posta z relacją.

    Proszę, piszcie komentarze skoro macie czas - byle kulturalne, racjonalne i w miarę pozbawione rażących błędów ortograficznych.

    Ja natomiast kiedy znajdę trochę sił i czasu poszukam innego nosidełka, skoro faktycznie są drastyczne różnice. To dopiero początek moich poszukiwań. Kiedy kupowałyście chusty, także nie od razu wybrałyście te najlepsze. A jeśli chcecie mi zaoszczędzić czasu, to zamiast mnie oceniać i besztać, to mogłybyście faktycznie zrozumieć mój przedłużający się już 4 miesiąc baby blues i podać mi na przykład jakie nosidła są warte uwagi.

  8. #28
    Chustoholiczka Awatar ktosikowa
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    4,209

    Domyślnie

    A prosze bardzo- marsupi albo bondolino dla małego dziecka. Ew. maduca- świetne nosidło na lata

  9. #29
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Kiedys B-stok teraz IT
    Posty
    1,085

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gema Zobacz posta
    otóż nawet 100g w miesiąc nie przybrał. nie ulewał wtedy, bo nie miał czym. nie miałam mleka, bo przeżyłam duży stres i tyle. stres był spowodowany zaś tym, że faktycznie nieumyślnie sprawiłam komuś przykrość swoimi słowami.

    Nie - to nie jest reklama. Kiedy tylko znajdę lepsze nosidło, to zamieszczę odpowiedniego kolejnego posta z relacją.

    Proszę, piszcie komentarze skoro macie czas - byle kulturalne, racjonalne i w miarę pozbawione rażących błędów ortograficznych.

    Ja natomiast kiedy znajdę trochę sił i czasu poszukam innego nosidełka, skoro faktycznie są drastyczne różnice. To dopiero początek moich poszukiwań. Kiedy kupowałyście chusty, także nie od razu wybrałyście te najlepsze. A jeśli chcecie mi zaoszczędzić czasu, to zamiast mnie oceniać i besztać, to mogłybyście faktycznie zrozumieć mój przedłużający się już 4 miesiąc baby blues i podać mi na przykład jakie nosidła są warte uwagi.


    poczytaj dokladnie komentarze na Twoim blogu lub wczesniejsze posty a bedziesz wiedziala,ktore nosidla to NOSIDLA a ktore WISIADLA...

  10. #30
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    http://klubkangura.com.pl/kangur/wolisznosidlo.pdf - ulotka pokazująca jak "wisi" dziecko w kiepskim nosidle a jak siedzi w nosidle miękkim. Gdzieś jeszcze miałam cudne zdjęcie dwóch rodziców obok siebie tyłem do patrzącego a każdy z nich na plecach dzieciaczka ( jeden w wisidle a drugi w nosidle) ale nie mogę tego znaleźć a szkoda






  11. #31
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    a nie można było tak odrazu dalikatnie a nie obsmarowac chusty? ja na nosidłach się nie znam ale dziewczyny pewnie pomogą zaraz !
    a teraz spokojnie nie denerwój sie komentarzami-owszem agresywnymi bo porządnie podniosłaś nam ciśnienie!
    co do przedłużającego sie babyblusa to moze faktycznie sprawdx czy to nie depresja poporodowa
    za błedy ort przepraszam
    a co do chusty to może kiedys wybiezesz sie na spotkanie chustowe tam są też nosidła czasem -jak poprosisz dzewczyny przyniosą
    a moze z chustą sie pogodzisz jak na plecy wrzucisz ale to juz wyższa szkoła jazdy-przynajmniej dlamnie
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  12. #32
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    dziewczyny podlinkujczie te nosidła i jakies mt pokażcie mam pytanie skąd jestes moze na zywo uda sie coś z tego pokazać
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  13. #33
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    hm, coś mi sie nie chce w ta cała historię wierzyć... dziecko jest na tyle marudne, że : albo robi siku, albo kupke, albo je, albo ulewa... to co nie ma czasu na nic innego? nie wychodzisz z nim na spacer godzinny czy dwugodzinny? ileż mozna tez dochodzic do sibie po cesarce (wiem, bo sama miałam i to zakażenie, więc ta gorszą odmiane dochodzenia do siebie!)....

    niespokojne dziecko, a brak cierpliwości do motania to 2 różne sprawy.... ach i jeszcze jedno: synek nie miał czym ulewać bo nie miałas mleka, to co w takim razie jadł przez cały tydzień, skoro nie ulewał?
    K. 2009M. 2012

  14. #34

  15. #35
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    łoj, mój nigdy nie ulewał a 97 centyl był - taka uroda dziecka mojego była że nie ulewał






  16. #36
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    ja bym wtedy jednak dokarmiła sztucznym ale nie czepiajmy się już
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  17. #37
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    skoro nie przybierał to rzecz oczywista, bo to co innego niż nie ulewać i przybierać. Dzieci różne są różniste






  18. #38
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,793

    Domyślnie

    dla mnie perfidna reklama i nic więcej
    Gema pisałaś, że śledziłąś fora internetowe - widać mało dokładnie. I jakos wcześniej tu nie trafiłaś...
    nie każdy musi nosić w chuście. Wręcz lepiej zeb nie nosił, jak ma to powodować u niego frustrację.
    Ale każdego dziecka w wisiadle, w które rodzic pakuje je z PREMEDYTACJĄ wiedząc po lekturze jaka jest różnica i jak powinno się nosić - strasznie ale to strasznie mi szkoda

    Aż nie chce mi się pisać na blogu komantarza, żałosne to moim zdaniem.
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  19. #39
    Chustofanka Awatar gema
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Sokółka
    Posty
    234

    Domyślnie

    jestem z Sokółki. Tu nie ma żadnych klubów kangura. motach chustę pomagały mi siostry męża, które są po takich spotkaniach instruktażowych. porównywałam moje motanie ze zdjęciami na Waszym forum - jeszcze zanim się tu zarejestrowałam w celu odpowiedzi sporo tu czasu spędziłam. wyglądało ok i podociągane było i mimo to porażka. widziałam właśnie na allegro nosidło baby bjorn... nie mam tyle kasy niestety, chociaż strasznie mi się podoba. na spacer wychodzę jak tylko mały zaśnie. na godzinę. bo po godzinie jest krzyk... przez miesiąc malec ciamkał cycka z mizernym efektem. po chwili juz nic nie leciało. byliśmy u pediatry ale u nas panuje moda na niedopajanie i rozbudzanie latacji przez częste przystawianie. michałek trochę sikał wiec lekarz uznał ze minimum pokarmu dostaje. efekt byl właśnie taki ze michal nie utył nawet 100 g Teraz mleko wróciło (chyba ze znów ucieknie po tym jak poczytałam niektóre komentarze hehe) i michal ładnie tyje. dodam jeszcze, ze nie widziałam nic zlego w tym "wisiadle" bo sama jak nosze dziecko, to trzymam go reka w kroku jak to nosidlo wlasnie... i możecie mi wierzyć, ze synek nie spędza w wisiadelku więcej czasu niż średnio 10 min na dwa dni!!! więcej nie potrzebuje, a mimo to bez tych 10 min jest ciezko.

    tutaj macie fotkę, gdzie uchwyciłam moment, kiedy Misiek miał super humor i akurat mu odpowiadał sen w chuście... jeden raz tak się zdarzyło wtedy michal miał mniej niż 2 misiące...

    http://lh4.ggpht.com/_TWIG8VpMTzY/S5...u%C5%9Bcie.JPG

    wiem, że zaraz się spotkam z bezlitosną krytyką, że niedociągnięte itp... kiedy stałam chusta była dociągnięta, dopiero jak usiadłam, lekko się poluzowały elementy przy główce.

    Teraz skoro tanie nosidlo uzywane spelnilo swoja role moge smialo myslec o czyms drozszym i lepszym. jak znajde sily i czas bede relacjonowac swoja droge na blogu, bo dlaczego mialabym czytelnikom odebrac prawo do poznania calej historii noszenia michała jeśli infant faktycznie nie jest doskonały, chociaz dla mnie jest lepszy niz nieelastyczna chusta, to pewnie bedzie odpowiednia notatka porownujaca infant z nastepnym moim zakupem. i za to tez mi nikt nie zaplaci - nie martwcie sie juz o moja kieszen.

  20. #40
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    no na pewno expertem nie jestem, ale skoro dzieciaczek miał 2 miesiące i zawiązałaś go w kieszonce, to górna krawędź powinna siegać pod karczek i do połowy główki, coby ją podtrzymywać, więc nawet jak siedzisz to dobrze dociagniete nic nie powinno sie luzować, więc może jednak coś było nie tak?

    poza tym diewczyny podały tyle mozliwych nosideł, a Ty o babybjornie, no po prostu specjalnie tak piszesz tak? czy na pewno czytałaś na forum jakie są róznice powmiędzy nosidełm a wisiadłem? nawet na 10 minut to żal mi Twojego dziecka...
    K. 2009M. 2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •