Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: ostatnio was czytam i czytam o tych wielo -fajna sprawa tylko mam pare pytan

  1. #1
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie ostatnio was czytam i czytam o tych wielo -fajna sprawa tylko mam pare pytan

    mysle nad przejsciem na wielo -córa ma prawie puł roku i kupki w ponad90% lądują w nocniku(młoda stara sie chyba sygnalizowac przed kupą marudzi wrzeszczy -to inaczej niż płacze i rob miny jak przy ciśnięciu kupy i steka e....)zabawnie to wygląda al już załapałam ze te drobne sygnały to na kupe(młoda miała uczulenie na pempersa haggisa itp wkońcu bierdronkowe dady nie uczulają ale słabo chłoną może dlatego woła na kupe)gozej z siku większośc ląduje w pieluszce!
    czasem te zaraz p kupie łapiemy i czsem sie jeszcze jakies uda!-wsumie mi bo ja łapie o od tesciów bardzej mąż laury zbiera
    ile ? i czego bym musiała kupic gdybym chciała zaczac wielo?
    i jeszcze wszystko mi s miesza co do nazw
    to jak to jest zakładam otulacz a do niego wkładam co????
    a na formowanke os zakładam jeszcze albo cos wkładam do srodka
    co bym potrzebowała i jak tego sie uizywa -co sie w co wkłada
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  2. #2
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    313

    Domyślnie

    Hej. Musisz poszukać w wyszukiwarce, bo za dużo pisania. Do pieluszki formowanej - kieszonki możesz włożyć cokolwiek zechcesz, tetra, flanela, ręcznik Ikea, a na to zakładasz otulacz. MOżesz uzyć samych pieluch do składania np. tetrowej ) i na to otulacz. W zasadzie wybór jest ogromny. Wszystko zależy od tego ile pieniązków mozesz przeznaczyć na pieluchy. Najtańsza wersja to pieluchy do składania lub pieluchy formowane + otulacz. Potrzebowałabyś około 15 pieluch, przy praniu codziennym + 3 otulacze. Musisz tu się głęboiej wczytać bo wątek dość szeroki. Pozdrawiam.

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    zajrzyj do mojego wątku, tam dość dużo mądrych wskazówek

  4. #4
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,519

    Domyślnie

    Wpadnij, to Ci pokażę co mam (z pieluch of kors)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •