Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 121

Wątek: Ulotki propagujące pieluszki wielorazowe - kto chętny do recenzowania proszę o adres @ na PW

  1. #101
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    20

    Domyślnie

    Odnośnie ulotki to chętnie zrecenzuje i mogę przesłać w razie czego do uwag znajomemu (i świetnemu!) copywriterowi - która tez niebawem będzie mamą
    Co do samych ulotek - może zrobić wersje do samodzielnego drukowania? Kazda z nas zna wiele miejsc gdzie chętnie by zostawiła ulotki - kawiarnie przyjazne mamom, kluby malucha, przychodnie, centra dla mam itd. Fajna broszurka obroni się nawet w wersji czarno-białej wydrukowana na papierze ekologicznym (sama tak w biurze robiłam.

    Sza...pomysł o poradniku tez na stronie. Moze w wersji drukowanej można zrobić skróconą z adnotacją ze na stronie jest pełna wersja. Jak nie ma pieniędzy na druk to można zrobić wersje cyfrową choćby w pdf....to tez jest bardziej EKO
    Ostatnio edytowane przez gadzia ; 22-10-2010 o 12:30

  2. #102
    Chustofanka Awatar sza
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    333

    Domyślnie

    wersja na stronę w PDFie też na pewno będzie, ale skoro dostałyśmy kasę na tych 1000 sztuk papierowych, to szkoda tego nie wykorzystać. Rozprowadzane będą w przychodniach w Opolu, a jak się szpital położniczy zgodzi to będą dodawane do powitalnych pakietów dla mam i dzieci.
    Na razie pertraktuję z jedną graficzką, może to jakoś złoży do kupy w przyszłym tygodniu...

  3. #103
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    20

    Domyślnie

    Sza...pomogłabym...ale w tym tygodniu mam 2 projekty do oddania, dziecko przechodzące jakiś kryzys i budzące sie co 2 godziny w nocy oraz męża który grozi rozwodem jak mu nie pomogę z korekta jego projektów

  4. #104
    Chustofanka Awatar sza
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    333

    Domyślnie

    jest już broszura, jest. Zachęcam do ściągania, oglądania i komentarzy: http://mamowo.blogspot.com/2010/11/e...-broszura.html
    Gdyby ktoś chciał wersje papierową, to mogę wysłać za zwrot kosztów wysyłki. Proszę o PW jakby co.

  5. #105
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    Rzuciłam na szybko okiem i bardzo mi się podoba. Wieczorem jak maluchy padną wczytam się w treść. Brawo!
    Ja chciałabym wersje papierową, wieczorem skrobnę pw.
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  6. #106
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie

    Wielkie brawa za inicjatywę

    graficznie - pięknie!
    ale niestety jest dużo błędów. Jeszcze nie przeczytałam wszystkiego. Takie pierwsze zauważone

    zalety formowanek- szybko schną
    do kieszonek można dobrać wkładkę w zależności od potrzeb lub nie użyć jej wcale (?)
    wady kieszonek- długo schną
    w formowankach jest ni z gruchy ni z pietruchy wzmianka o AIO, że mogą być za luźne na początku

    no i jeszcze parę

    Czy jest jeszcze możliwość zredagowania?

    Sorry, że się czepiam. Jakby co to chętnie pomogę udoskonalić

    EDIT: Och właśnie zauważyłam, że jestem wymiona wśród producentów, dziękuję . Warto jeszcze poszerzyć listę o Lenny Lamb i Pipilu
    Ostatnio edytowane przez darijah ; 02-12-2010 o 18:28
    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

  7. #107
    Chustofanka Awatar sza
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    333

    Domyślnie

    daria - ups, masz rację z tym schnięciem, nie wyłapałam tego w czytaniu
    tylko teraz to już trudno, wydrukowane, można co najwyżej zedytować wersję PDF, jeśli ktoś potrafi edytować PDF i chce się tego podjąć.
    Ewentualnie na przyszłość będzie nauczka

  8. #108
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o formowanki, to widze, że tam też chodzi o pieluszki do składania: "można je wykorzystać również do innych celów (wycierania, jako wkłady chłonne)"... i szybkość schnięcia pewnie ich dotyczy.
    Jeśli chodzi o kieszonki PUL, to jest tam też mowa jednocześnie o AIO i to, że długo schną pewnie chodziło o długość schnięcia AIO.
    Osoby, które się zainteresują i tak początkowo będą miały pewnie młyn w głowie, jeśli chodzi o rodzaje pieluszek.
    Ulotka bardzo ładna i fajna. Super, że powstała.
    Teraz niech leci w świat.
    Ostatnio edytowane przez yetta ; 02-12-2010 o 19:37 Powód: cudzysłów
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  9. #109
    Chustofanka Awatar sza
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    333

    Domyślnie

    yetta, dzięki za pocieszenie, ale z tym schnięciem to jest błąd dość ewidentny ;-/
    Problem był w tym, że trudno było zmieścić całą wiedzę o wielorazówkach na 8 stronach (ze zdjęciami), więc musiałam się nieźle nagłowić, jak to wszystko poskracać, żeby przede wszystkim było przystępnie i zachęcająco.
    Propozycja poprawienia PDFa dla chętnych jest nadal aktualna, jeśli ktoś się czuje na siłach

  10. #110
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie

    Właśnie to wszystko jest trochę chaotyczne. Rozumiem, że ta ulotka ma tylko naprowadzić na temat , zachęcić. Zatem wg mnie za mało w niej pozytywnych przekazów a technicznie trochę namieszane. Kurczę no nie wiem, czegoś mi tam brakuje i mam wielką chęć poprawienia. Wiem, że bardzo trudno jest streścić temat w jak najbardziej klarowny sposób. Wiem, że patrzę też na temat zupełnie inaczej niż ktoś kto o wielorazówkach nie ma pojęcia.

    W każdym razie brawo dziewczyny !. Mam nadzieję, że przekona wiele osób. Niech leci w świat

    EDIT: Do PDF'a chyba nie można nanosić poprawek. Nie ma innego pliku? Sza piszę pw
    Ostatnio edytowane przez darijah ; 02-12-2010 o 19:30
    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

  11. #111
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    Ładna - i można do PDFa nanosic poprawki wystarczy mieć "płatnego" acrobata - pytanie, kto go ma
    ciekawam ich na żywo...
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  12. #112
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,737

    Domyślnie

    Podbijam temat bo mam prosbe - kto ma i moze udostepnic ulotki (moga byc w pdf, moga tez byc papierowe wtedy najlepiej kolorowe - nawet kilka sztuk, za zwrot kosztow wysylki - potrztebuję dla mojej pediatry, ktora uswiadamia i chcialaby rozdawac w przychodni.

    Mialam gdzeis na poczcie tę od Mayki, ale nie moge znaleźć

    edit: a moze za zgoda autorek skorzystam z tekstu i zrobie wersje szybką - czarno-białą ...hmmm
    Ostatnio edytowane przez espejo ; 15-12-2011 o 22:28
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  13. #113
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    Ja mam. Podaj meila na pw to ci wysle
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  14. #114
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,737

    Domyślnie

    Ma ktoś jeszcze i mogłby się podzielić?
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  15. #115
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    Espejo ja mam takie wydrukowane opolskie które sza robiła... i mam jeszcze z mio unico jak Ci reklama nie wadzi... podaj adres na PW to wyślę w poniedziałek
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  16. #116
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Mam pytanie czy poza tą broszurą jest jeszcze inny prostszy wzór? Bo nie bardzo mam te śliczne kolorowe kilkustronowe gdzie wydrukować, a będę prowadziła pogadankę z rodzicami o wielo i promowała na EkoWymeniadzie i zależy mi na jakichś zachęcających "pomocach"

  17. #117
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    Bansza jak mi podrzucisz na PW adres mailowy to podeślę te "moje" - chyba że ktoś ma na wierzchu to niech Ci pośle, bo moje muszę odgrzebać ZNOWU
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  18. #118
    Chustoholiczka Awatar sweetrose
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    3,151

    Domyślnie

    a czy i ja mogę prosić na maila o takową broszurkę, ulotkę??
    Junior 2011
    Oleksander 2016
    Zośka 2021

  19. #119
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    bansza... mogę ci podesłać ulotki pocztą polską jesli nie masz jak wydrukowac. Tyle ze ja mam tylko swoje, nie mam innych. Gdybys chciala napisz do mnie pw.
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  20. #120
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sweetrose Zobacz posta
    a czy i ja mogę prosić na maila o takową broszurkę, ulotkę??
    Możesz, bo odkopałam
    Podaj proszę maila na PW to wyślę...
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •