Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: 4,5 latek sika w nocy

  1. #41
    Chustomanka Awatar pasquda
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,190
    Zakończyłyśmy cysianie w wieku okrągłych 4 lat
    M1 X 2007, M2 V 2016

  2. #42
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    2,715

    Domyślnie

    mam ten pokład na materac u nas głownie butelka przecieka jak lezy ale czy duzy sik wytrzyma to nie wiem... ale lepszy to niz nic. Sa jeszcze podkłady seni na łózko jednorazowe

  3. #43
    Chustomanka Awatar pasquda
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,190

    Domyślnie

    u nas daja rade w wiekszosci przypadkow, jedyny minus to rozmiar, nie pokrywają całego łózka 9latki, a że ona wierci sie i śpi w bardzo dziwnych konfiguracjach, to często siknie nad podkładem lub pod. Nie wiem, jak ona to robi, że np nasika tuż koło swojej głowy...
    Zakończyłyśmy cysianie w wieku okrągłych 4 lat
    M1 X 2007, M2 V 2016

  4. #44
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    u mnie chłopcom też się zdarza ,że zsikają się w nocy.
    ostatnio podejrzewam, że z powodu bajek, jakie oglądają, boją się wstawać i iść do łazienki po ciemku, aczkolwiek lampki do gniazdek są włączone, ostatnio nawet światło na noc włączam w przedpokoju i łazience... ograniczam "straszne" bajki

    na razie tydzień mija bez moczenia
    ja się jeszcze nie przejmuję.
    na materac uszyłam chłopcom prześcieradła z gumką z froty bawełnianej z membraną jak PUL, zdają egzamin. Widziałam na allegro podobne.
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  5. #45
    Chustonówka Awatar kariga
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Okolice W-wy
    Posty
    23

    Domyślnie

    IKEA też ma właśnie takie prześcieradła jak opisuje sylviontko. U nas sprawdzają się rewelacyjnie. Nawet jak jest bardzo zasikane to nie przepuści na materac.
    Najstarsza (2012), Średnia (2014), Najmłodsza (2016)

  6. #46

    Domyślnie

    Jak widzę nie tylko moję dzieci mają problem z nocnym sikaniem. Moja córka w maju skończy 5 lat, syn ma 3 lata i obydwoje sikają praktycznie co noc. Mam podkłady nieprzemakalne, które są bardzo pomocne, ale i tak codziennie mam pranie przescieradel i piżam. Czasem jestem bliska płaczu. Ktoś w wątku napisał że to może ma związek z pójściem dzieci do przedszkola. Moje właśnie poszły od października i to mniej więcej wtedy zaczęły się przesikane noce, bo wcześniej juz często udawało im się dotrwać sucho do rana.

  7. #47
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    to moi na chwilę obecną 5,5 i 7 lat i raz na miesiąc/dwa jest nocna wpadka...
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  8. #48
    Chustonówka Awatar kariga
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Okolice W-wy
    Posty
    23

    Domyślnie

    U nas po wycięciu migdała u starszej - 5lat noce zaczęły być suche.
    Oczywiście wysadzany ją przed naszym pójściem spać, ale z przerośniętym migdałem to i tak nie pomagało.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Najstarsza (2012), Średnia (2014), Najmłodsza (2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •