Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Łódź

  1. #1
    Chustofanka Awatar Ripley
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    495

    Domyślnie Łódź

    Czy znajdzie się jakaś pomocna dłoń, która pokaże mamie z 2 miesięcznym maleństwem chusty. Pani jest moją klientką, ale nie wychodzi jej noszenie w pouchu. Co zresztą jej serdecznie odradzam i zachęcam do spróbowania chust wiązanych, ewentualnie kólkowej. Ona jest poza forumowa, ale bardzo chce nosić. Niech no ktoś się zlituje i jej pokaże prawdziwą chustę Ładnie proszę!
    Ostatnio edytowane przez Ripley ; 16-04-2010 o 00:31 Powód: literówki
    Kasia
    Jędrek (lato 2006), Jeremi (zima 2008) i Jonasz (jesień 2012)
    Klub Mamy i Taty - spotkania, zajęcia dla dzieci i warsztaty dla rodziców na Pradze Południe

  2. #2
    Chustomanka Awatar szokam
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,125

    Domyślnie

    niech przyjdzie w ostatnia sobote miesiaca na spotkanie w Klubie Kangura do sklepu Mama i ja na ul.Piłsudzikiego między 15-18. tam będzie mnóstwo mam z chustami i doradzą i pokażą.

  3. #3
    Chustofanka Awatar Kaaska
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    476

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szokam Zobacz posta
    spotkanie w Klubie Kangura do sklepu Mama i ja na ul.Piłsudzikiego między 15-18.

    W tym miesiącu spotaknie wypada w najbliższą sobotę 24.04 mi też dziewczyny dużo pomogły, opowiedzą o chustach, pomogą zawiązać! Doradzą i wspierają !!!
    Bardzo miła i ciepła wrecz rodzinna atmosfera jest na spotkaniach!!! Gorąco Polecam

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy te spotkania nadal odbywają się w ostatnie soboty miesiące w tych godzinach??

  5. #5
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez linka Zobacz posta
    Czy te spotkania nadal odbywają się w ostatnie soboty miesiące w tych godzinach??
    zaczynają się wakacje, więc nie wiadomo, jak to dziewczyny zaplanują.
    potrzebujesz pomocy?

  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    28

    Domyślnie

    Też jestem ciekawa czy w tym miesiącu odbędzie się to spotkanie? Mam 3 mies synka dzisiaj próbowałam pierwszy raz wiązania i totalna porażka, jak na razie wydaje mi się to niewykonalne, ale tak pomyślałam o tych warsztatach zanim całkowicie się poddam
    Kamilka IV 2005, Bartuś IV 2011

  7. #7
    Chustomanka Awatar Madisa
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lepiej nie mówić...
    Posty
    1,022

    Domyślnie

    Nie wiem jak spotkanie, ale może spróbuj założyć wątek na łódzkim forum http://chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=95, może nie wszyscy wyjechali na wakacje i znajdzie się dobra pomocna dusza.
    syn 2010, blog sporadyczny, wiara w życie pozaforumowe coraz silniejsza

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •