Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: czy ktos probowal muksut?

  1. #21
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Em dzięki za informację
    Trza zbierać większą kasę bo aio są boskie mega chłonne i schną niecałą dobę więc jak na aio z bambusem chyba całkiem nieżle
    a i dupka bardzo zgrabna

    szkoda że do kieszonek nie ma wkładów w zestawie

  2. #22
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    AIO nie probowalam za to kieszonek mam kilka no i kilka uwag. Obie wersje sa super, ale nam zdecydowanie lepiej pasuje na rzepy - lepiej sie uklada. Fajnie ze maja bambus a my do kieszonki wkladamy konopno-bambusowe prefoldy tez z muksut. Z tymi jednak jest maly problem - po praniu robia sie "kopniete" tzn nie trzymaja formy i przy skladaniu robia sie przez to faldki. Troche to irytujace! Ale kieszonki lubimy bardzo. Sa mieciutkie i zgrabne na pupci!
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

  3. #23
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie

    przepraszam za OT, elizek dostałaś pw?

  4. #24
    Chustomanka Awatar phoebe
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Jarosław
    Posty
    669

    Domyślnie

    Miałam otulacz Muksut wełniany na napy i pierwszy zamówiony L-ka by dużo za duży, zamieniłam na M-kę i była taka już dopasowana. Niestety po kilu dniach wyrwały się napy. Otulacz zwróciłam do Arabelli, nie było żadnych problemów ale muksuta już nie kupię ani żadnej wełny z napami. Trzeba przyznać że był bardzo przyjemny w dotyku, bardzo zgrabny i mały na pupie, dobrze trzymał bez lanolinowania. Gdyby nie te napy... Teraz mam wełniaka na rzepy Swaddlebees i musiałam lanolinować żeby trzymał tak jak muksut.

  5. #25
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Hej Em sorki wlasnie odebralam i odpisuje!
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •