Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: 19 miesięcy i chyba zaczynamy

  1. #1
    Chustomanka Awatar Meppel
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Gdanisko/Toruń
    Posty
    791

    Domyślnie 19 miesięcy i chyba zaczynamy

    Bo mam dosyć nocnika i wiecznego - chcesz siusiu - ne.
    Rano - siada na nocnik bez problemu a siku czasem jest, czasem nie ma. Staram się pieluchy (jednorazówki nie moltexy, bo te - uczulały) zmieniać po każdym zsikaniu (czyli często gęsto przed każdym wysadzaniem na nocnik).
    Bywały takie dni, że wszystkie siki i kupy ladowały w nocniku. Od czego to zalezy - nie wiem. Ostatnio jest bunt. A wysadzamy Tymianka od czasu jak skończył 9 miesięcy.

    Myślicie, że tetra na pupie - Go przekona?? Bo czasem pielucha z kupą w ogóle nie przeszkadza. Wiem, że jest kupa, a Dzieć ucieka ze śmiechem i ma super zabawę.
    I czy to jeszcze czas na wielorazówki?
    Choć no to się pewno zdecyduję, bo nowy Dzieć w drodze. I Nowy ma być od początku na wielorazówkach.

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    A. Ł
    Posty
    746

    Domyślnie

    Czas na wielo jest zawsze. Ja zaczełam przy odpieluchowaniu starszaka i się strasznie wciągnęłam.

  3. #3
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie

    Ja starszej zaczęłam zakładać wielo jak miała niecałe 17 miesięcy, po domu unikałam jakichkolwiek pieluch, były takie wpadki, że już mnie nerwy brały, ale... w kwietnu skończyła 18 miesięcy, woła na każde siusiu, nie ma wpadek ( tylko te Z kupą i uważam, że szybko odniosłyśmy sukces. Pewnie gdyby nadal łaziła w pampersach, to pewnie jeszcze byłybyśmy daleeeko!!! Więc głowa do góry, nigdy nie jest za późno (lepiej późno nić wcale) a to pomoże w szybszym odpieluchowaniu. Życzę powodzenia

    Hania (02.10.2008)
    Marta(03.12.2009)
    Ludwik (16 10.2013)


  4. #4
    Chustofanka Awatar reniason
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    285

    Domyślnie

    Ja wielo zaczełam stosować u córki jak miała 3 miesiące. Natomiast synek był na pampkach, obecnie już przez dzień odpieluchowany ale na noc właśnie kupiłam mu dwie pieluszki AIO bo wiecie co odzwyczaiłam się od zapach pampków i w nocy jak się synek zesika do tej pieluchy to mi tak śmierdzi że aż mi się niedobrze robi i muszę mu zmienić tą pieluchę. Moja bratowa zaczeła stosować u córeczki jak miała 10 miesięcy i z dużym skutkiem bo dziewczynka teraz ma rok wiekszość woła i załatwia się do nocnika co dla mnie przy synku było nierealne bo on w tym wieku ani pół minuty nie wysiedział na nocniku.
    Renata mama Arusia 25.11.2007 i Urszulki 03.11.2009
    Kosmetyki Mariza

  5. #5
    Chustomanka Awatar Meppel
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Gdanisko/Toruń
    Posty
    791

    Domyślnie

    A mój Młody właśnie śpi w tetrze. na to body i rajstopki. Ciekawe czy będę musiała przebierać??
    Na nocniku dzisiaj: rano - siku.
    Potem - maaaa (czyli nie ma nic) a za 5 minut - kupa w pieluchę.
    Potem nocnik - i maaaa
    a teraz śpi w tetrze.
    Muszę do tej tetry coś dokupić. Jakieś majtasy. Czy coś.

  6. #6
    Chustofanka Awatar reniason
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    285

    Domyślnie

    No możesz dokupić albo otulacz pulowy albo wełniane szorty tylko je musisz zalanolinować żeby nie przeciekało. Są jeszcze takie fajne otulacze w formie spodenek np. happy heiny`s albo lulu nature shorti.
    Renata mama Arusia 25.11.2007 i Urszulki 03.11.2009
    Kosmetyki Mariza

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •