Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 84

Wątek: AppleCheeks, kieszonka

  1. #41
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dokebu Zobacz posta
    Olik pieluszkę można kupić jako zestawik: pieluszka z 3 wkładami bądź oddzielnie pieluszka i oddzielnie wkłady.
    acha... dla mnie ta pieluszka to przede wszystkim wkłady

  2. #42
    Chustofanka Awatar koza71
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    281

    Domyślnie

    Ha! własnie zauwazyłam Jak juz otworzyłam paczkę Kurcze a jakoś tak z opisu mi wychodziło ze to cała pielucha a nie sam otulacz Ide coś wymyslić co z tym zrobić
    Koza- mamut Hankoka i Idki Dzidki

  3. #43
    Chustomanka Awatar Marsjanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    569

    Domyślnie

    testowałam rozmiar 2
    otulacz bardzo mi się podobał, jak dla mnie (i dla Tyldy) idealnie wyprofilowany, delikatne nieodciskające się gumeczki, fajny patent z wkładaniem wkładu
    wkłady bardzo fajne, miękkie i chłonne

    jedyny mankament jak dla mnie - to obecność mikropolaru (tak, tak - to mój osobisty świr), ale może jakoś to przeboleję - i kupię choć jedną - bo Tyldzina dupka wygląda odjazdowo w tej pieluszce
    Kasia
    mama samych córek: Marianny (29.08.1999), Michaliny (03.06.2006), Matyldy (01.04.2010), Melanii (22.07.2014)
    www.wielorazowo.pl - pieluszki wielorazowe

  4. #44
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    czy roz 2 jest duży? moj mały waży ok 5 kg i nie wiem czy raczej jedynki nie kupić?

  5. #45
    Chustofanka Awatar ekomummy
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewaibartek Zobacz posta
    czy roz 2 jest duży? moj mały waży ok 5 kg i nie wiem czy raczej jedynki nie kupić?
    Wydaje mi sie, ze byłaby za duża. A ile twój mały ma? Z drugiej strony nie wiem jak szybko dorośnie do tych 8-9 kg (czy warto jest kupowac 1). rozmiar 1 jest do 9 kg.
    Mama Adasia, 2007, Natalii 2009 i Lilianki 2014

    www.ekomaluch.pl
    www.wielorazowepieluszki.pl
    www.kidstyle.pl

  6. #46
    Chustofanka Awatar koza71
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    281

    Domyślnie

    ja obstawiam 1. mam 2 i nie wyobrazam sobie w niej 5kg dziecia
    Koza- mamut Hankoka i Idki Dzidki

  7. #47
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    no to poczekam jeszcze i kupie za miesiac,juz 2
    dzieki za odp

  8. #48
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie

    My mamy rozmiar 1. Weronika waży ok. 5 kg. Sprawia wrażenie małej ( teoretycznie jest do 9 kg). Zapinam ją na ostatnie napy i jest tak na styk. Gumki odciskają się na nóżkach. Ma fajne wkłady, dość szybko schną. Ma bardzo mięciutki pul. Wygodnie wkłada się wkładki do kieszonki lub pieluszki ( jak w otulacz). Jest bardzo ładna. Ale i tak ją dziś poprułam, usunęłam przednią gumkę i fragment przy nóżkach. Mam nadzieję, że będzie nadal funkcjonalna, ale wygodniejsza.

  9. #49
    Chustofanka Awatar charlie
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    257

    Domyślnie

    My też mamy 1. Młoda waży ok. 5,5 kg. Zapinam na przedostatnie napy, bo inaczej gumki się bardzo odciskają. Jest bardzo zgrabna i ładna (mamy lawendową). Wkłady są fajne - dobrze się składają mimo braku przeszyć w odpowiednich miejscach, poza tym są milutkie i miękkie. No i dobrze układają się i w kieszonce i na niej.

    Sama się odstawiła po roku, 4 miesiącach i 2 dniach

  10. #50
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    więc potestowaliśmy i my. Dziekujemy pieknie!

    Po pierwsze najbardziej w tej pieluszce podobaja nam się wkłady. Po drugie kolor. Taki czerowono malinowy, cudny. pul mięciutki, gumeczki sie nie odciskaja, pupa zgrabna. pieluszka chłonna. generalnie saaaame zalety (oprócz ceny oczywiście). Moim zdaniem powinna być opcja kieszonki z jednym tylko wkładem. a już myslałam, że żadna pieluszka z pulem nie-minkee mnie nie powali, a tu proszę!
    K. 2009M. 2012

  11. #51
    Chustonoszka Awatar budzynskamila
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Pojezierze Drawskie
    Posty
    128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olik Zobacz posta
    acha... dla mnie ta pieluszka to przede wszystkim wkłady
    Ja niestety kupiłam pieluszkę bez wkładów, bo akurat w rozmiarze 1 nie było zestawów. Ale i tak jestem zadowolona. Jest śliczna i milusia i świetnie się zakłada... troszkę się odciska na udkach, ale spróbuję poluzować zapięcie. Można upchać tam niezliczoną ilość wkładów i wszystkie zawsze się mieszczą - sama nie wiem jakim cudem.
    Cena oczywiście...powala.
    Jasiek 11.08.2000 Marysia 21.10.2010
    http://patchworknadstawem.blogspot.com/

  12. #52
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    141

    Domyślnie

    Dopiero teraz znalazłam chwilkę na napisanie paru słów. Przede wszystkim dziękuję za możliwość testowania.
    Pieluszka bardzo ładna, kolorek taki właśnie jak lubię, wkłądy mięciutki i chłonne no i łatwo je włożyć do kieszonki tylko jakoś nie rozumiem czemu nie ma opcji kupna z jednym wkładem....że sam otulacz schnie szybciej niż wkład? Bo jakoś nie podoba mi się perspektywa do przesikanego otulacza pakować kolejny wkład.
    Całość oceniam pozytywnie, gumki się nie odciskają przynajmniej na koim 9 kg dzieciu no i fajnie wygląda na pupci, szkoda tylko że teraz jest zima i trzeba ją czymś przykryć
    córa 2009
    syn 2011

  13. #53
    Chustofanka Awatar ekomummy
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goge Zobacz posta
    Dopiero teraz znalazłam chwilkę na napisanie paru słów. Przede wszystkim dziękuję za możliwość testowania.
    Pieluszka bardzo ładna, kolorek taki właśnie jak lubię, wkłądy mięciutki i chłonne no i łatwo je włożyć do kieszonki tylko jakoś nie rozumiem czemu nie ma opcji kupna z jednym wkładem....że sam otulacz schnie szybciej niż wkład? Bo jakoś nie podoba mi się perspektywa do przesikanego otulacza pakować kolejny wkład.
    Całość oceniam pozytywnie, gumki się nie odciskają przynajmniej na koim 9 kg dzieciu no i fajnie wygląda na pupci, szkoda tylko że teraz jest zima i trzeba ją czymś przykryć
    Dziękuje bardzo za recenzje i zaraz postaram sie wyjasnic do czego sluza zestawy mini. Kieszonka Applecheeks pozwala na polozenie wkladu na wierzchu (odpowiednie zaglebienia utrzymuja wklad na miejscu), przez to nie trzeba zmieniac calej pieluszki. Wystarczy wyrzucic wklad do prania i polozyc nowy . Na tym polega ekonomicznosc tej pieluszki. Zamiast wrzucac calosc do prania (jak w tradycyjnej kieszonce) mozemy po prostu zmienic wklad. Otulacz nie jest przesikany bo pupa dziecka ma stycznosc z wkladem a nie bezposrednio z mikropolarem. Jezeli stosujemy jak tradycyjna kieszonke (czyli wkladamy wklad do srodka kieszonki) to pierzemy wtedy calosc. Majac 3 otulacze i 6+ wkładów mozemy juz miec zestaw na dzien (ilosc wkladow zalezy od wieku dziecka, dla noworodka potrzebujemy wiecej).
    Mama Adasia, 2007, Natalii 2009 i Lilianki 2014

    www.ekomaluch.pl
    www.wielorazowepieluszki.pl
    www.kidstyle.pl

  14. #54
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    obawiam sie ,że znalazłam pieluszkę idealną
    gumki super, jak sie włozy wkład nie do kieszonki to rzeczywiscie wkład nie lata,kolor czadowy,pieknie pieluszka prezentuje sie na dupci,dziec wazy 7 kg i roz 2 zapinam na drugie guziki zeby za bardzo nie sciskac brzucha
    a wklady sa cudne,mieciutkie,chyba mega pojemne po zlozeniu na 3,co prawda dziec siknal tylko raz ,bo juz nie moglam sie doczekac zeby zobaczyc,ale prawie nie bylo czuc mokrego,wiec o czyms to swiadczy
    musze miec ta pieluche
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  15. #55
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie

    Mam pytanie właśnie o wkładki. Czy warto je kupić? Mam w domu więcej wkładek niż pieluch, więc teoretycznie nie muszę.

    a dlaczego piszecie, że są bez wkładek. A tu?:
    http://ekomaluch.pl/kieszonka-2-w-1-...,p2045,l1.html
    Ostatnio edytowane przez Em ; 11-01-2011 o 22:32

  16. #56
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Em Zobacz posta
    Mam pytanie właśnie o wkładki. Czy warto je kupić? Mam w domu więcej wkładek niż pieluch, więc teoretycznie nie muszę.

    a dlaczego piszecie, że są bez wkładek. A tu?:
    http://ekomaluch.pl/kieszonka-2-w-1-...,p2045,l1.html
    CO do wkladow to sie nie wypowiem bo nie miala
    ale dopiero od niedawna mozna kupic z 1 wkladem .
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  17. #57
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie

    Kupiłam w końcu 3 i je uwielbiam. Nie przeciekły mi jeszcze a to u nas ewenement. Ale wkładki średnio lubię. Wolę takie, których składać nie trzeba.

  18. #58
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,898

    Domyślnie

    To ja popsuję jabłuszkom opinię;(
    Testowałam na malutkim noworodku (2,5-3 kg) i ile razy nie założyłam, wszystko przeciekło... A bardzo mi się wizualnie podobały i naprawdę próbowałyśmy się z nimi zaprzyjaźnić. I jakoś tak - wiem, że to absurdalne... - wydawały mi się za małe na moją malutką wówczas Jadwisię...
    Pieluszka poszła do Olik, wkłady zostały i sprawdzają się w różnych kieszonkach, miły, chłonny bambus.

  19. #59
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie kto ma apple cheeks?

    Młody ma 1, 11 mcy i 12,5 kg. Wreszcie znalazłam pieluszki idealne. NIby powinnam go już odpieuchowac, ale czekam na lato
    I niestety mu się AC odciskają mocno na udkach. A on drobny jest.
    Dajecie radę z AC przy starszych dzieciach?
    Narazie wymysliłam, że nie będę zapinać dolnych napek...

  20. #60
    dokebu
    Guest

    Domyślnie

    My mieliśmy AC jakoś do października, no i mój mały więcej już ważył wtedy, ale i tak odciskały nam się na udach Dziubasa, niestety zauważyłam, że go to bolało później, zwyczajnie sprzedałam ją. Szkoda, bo trzymała fajnie, ale po jednej nocy miał przez pół dnia ślady na nóżkach
    Nie odkryłam żadnego patentu na ominięcie tego uciskania, a i próbowałam tego nie zapinania dolnych nap, nie pomagało

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •