Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84

Wątek: AppleCheeks, kieszonka

  1. #81

    Domyślnie

    a ta pieluszke masz nową czy używaną ? bo może ktoś ja zatłuścił?
    ja ze swoich jestem b zadowolona. Rodze same chudinki i to jedne z nielicznych które nie robią w tym wypadku duzej pupy.

  2. #82
    Chustomanka Awatar maldita
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Wro
    Posty
    809

    Domyślnie

    Mam apple cheeks i 1 i 2. Dziecię waży ok 7 kg i dajemy jeszcze radę w 1. Trochę leżą, ciężko je zapiąć tzn. zostaje w nich mało zapasu, ale od początku tak było. W miarę pewne jeśli włożę dwa wklady. System umieszczania wkładów mi odpowiada, za to polarek szybko robi się skulkowany i taki jakby szorstki w dotyku, nie to co np. w charlie banana, gdzie wciąż jest mieciutki.
    Rozmiar 2 jest ogromy i moim zdaniem brakuje rozmiaru pośredniego albo nap zmniejszających, żeby można było używać wcześniej.
    T. 10.2002, J. 02.2013 i J. 03.2015

    ...and up happy hands!
    Ja, doula:
    www.rodzisiemama.pl
    Moje świece: www.facebook.com/elbesoswiece/



  3. #83
    Chustofanka Awatar Syginek
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    353

    Domyślnie

    Uzywamy rozmiaru 1, Groszek wazy 3880. Spokojnie daja rade przy 2,5-3 godzinnej drzemce. Jestem z nich bardzo zadowolona, uzywamy co prawda od ok 1,5 tyg, ale nigdy nie zdarzyl nam sie przeciek, fajna regulacja przy udkach. Faktycznie sa dosyc male, zapinamy na 2 napki w pasie a maly nie jest kluseczka.

  4. #84
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    do rozmiaru 2 używamy ostatnio wkładów wonderoosa, pasują bardzo dobrze, trochę robii się większa doopka, ale za to super się sprawdzają na dłuższą podróż samochodem lub zakupy, bo jest bardzo chłonna. Teraz w upały ubieram na wyjścia małemu tylko bluzeczkę i pieluszkę ACh bardzo ładnie to wygląda, bo pieluszka jest zgrabniutka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •