Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 84

Wątek: AppleCheeks, kieszonka

  1. #21
    Chustofanka Awatar akana
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    406

    Domyślnie

    Powoli się do nich przymierzam... Dalej jesteście zadowolone? Noc wytrzymają?
    M /2005/, B /2010/ i H /2013/

    www.collane.pl

  2. #22
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Testowałam właśnie i wkłady są super nic nie przecieka, pieluszka zgrabna, szybkoschnąca ale mnie tylko jeden minus, testowaliśmy "2" która jest do 18 kg jest a Aleks ma ok 11 i niestety gumki odciskają sie na grubych udkach Małego.



  3. #23
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    na noc owszem ale z dwoma wkładkami

  4. #24
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,780

    Domyślnie

    Testowałam zeszły tydzień jabłuszko Śliczne jest, pięknie czerwoniutkie, ładnie leży. Wkłady mało chłonne, ale zapewne przez niespranie, nam przeciekło. Rzeczywiscie fajnie się wkład instaluje. Troszke dziwnie mi sie napy zapinało, tzn. górny i dolny na różnej długosci. Ogólnie wrazenia pozytywne
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  5. #25
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Ja się zastanawiam czy rozmiar 1 się spisze przy noworodku...

  6. #26
    Chustofanka Awatar akana
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    406

    Domyślnie

    Używamy applecheeksów od tygodnia i są to nasze pierwsze i "główne" pieluszki wielo. Powiem szczerze, że jestem zachwycona - są po prostu ładne, PUL jest cieniutki i bardzo miły w dotyku. Czasami używamy pieluszki jako otulacza, czasami wkład pakujemy do kieszonki i w obu wersjach się sprawdza. Pojedynczy wkład bambusowy synkowi spokojnie wystarczył na 3,5 godziny biegania po urzędach (stojąc w kolejce byłam pewna, że będę miała mokrą chustę...), dzięki osobnej regulacji pasa i udek są dobrze dopasowane i nie ma żadnych odcisków. Jedynie nie przemawiają do mnie kolory - niebieski i zielony - są takie pastelowe, jasne i mdłe - no ale to kwestia gustu. Aha, mamy rozmiar 2 a Bruno waży teraz 10 kg. Zapinam w pasie najwęziej a w udkach na 2 parę nap, więc jeszcze jest spory zapas.
    M /2005/, B /2010/ i H /2013/

    www.collane.pl

  7. #27
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    U nas testowo gościło czerwone jabłuszko i gdyby nie to, że pieluch mam aż za dużo (w przeciwieństwie do kasy ) to pewnie kupiłabym kilka sztuk
    Pieluszka wytrzymała całą noc (a u nas to nie jest normą niestety), więc to duży plus. No, ale 12 warstw bambusa robi swoje Mimo to pieluszka wygląda zgrabnie, jest mniejsza niż nasze niektóre formowanki. Wprawdzie przy drugim użyciu już po godzinie przeciekła, ale okazało się, że prawdopodobnie źle zapięłam. Nie mam wprawy w zapinaniu podwójnych napek.
    Szczerze polecam, zwłaszcza na noc i na spacery No i dziękuję za możliwość testowania.

  8. #28
    Chustoguru Awatar ala
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    6,711

    Domyślnie

    nie mam ale wypowiem się co do samego wejścia kieszonki. Mam inne kieszonki z takim wejsciem i lubię je najbardziej, wkład nigdy sie nie przesuwa, nie wystaje, takie rozwiązanie jest świetne.
    DOULA

    najczęściej zaglądam z telefonu, więc proszę o cierpliwość w odpisywaniu

  9. #29
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    pieluszka bardzo miękka, milutka. Świetnie się układa, wkłady takie delikatne i dosyć cienkie. Niestety mi przemókł po pół godzinie (w środku był tylko jeden wkład, może to dlatego). Mimo wszystko polecam, bo jest wyjątkowa. dziękuję za możliwość testowania
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  10. #30
    dokebu
    Guest

    Domyślnie

    Mamy swoją prywatną Apple i u nas sprawuje się całkiem nieźle, pierwszą mieliśmy granatową, ale zamieniliśmy ją na brązową i tej już raczej nie oddamy Podbiła nasze serca!

    Wkłady fajne, zapinanie łatwe, chociaż mojego 13 kg-mowca lekko uciskają, ale nic nie przecieka, a prane już troszkę były i na pewno nabrały chłonności

  11. #31
    Chustofanka Awatar koza71
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    281

    Domyślnie

    Dziewczyny a jak z rozmiarówką? Bo mam ochote zakupić i nie mam pojecia co na 7,5kg zywej wagi. Niby rozmiar 2 od 8 kg ale zastanawiam sie czy nie zrobia w związku z tym wielgasnej pupy
    Koza- mamut Hankoka i Idki Dzidki

  12. #32
    Chustofanka Awatar akana
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    406

    Domyślnie

    przy jednej wkładce nie powinny, bo one takie raczej zgrabne są. Choć siedmiokilowej pupki już nie pamiętam...
    M /2005/, B /2010/ i H /2013/

    www.collane.pl

  13. #33
    dokebu
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koza71 Zobacz posta
    Dziewczyny a jak z rozmiarówką? Bo mam ochote zakupić i nie mam pojecia co na 7,5kg zywej wagi. Niby rozmiar 2 od 8 kg ale zastanawiam sie czy nie zrobia w związku z tym wielgasnej pupy
    W Twoim przypadku wzięłabym 2, dłużej Wam posłuży, a ona po spięciu jest naprawdę zgrabna!

  14. #34
    Chusteryczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,586

    Domyślnie

    Dziękuję za możliwosc testów.
    Nasza pielucha była rozmiar 2 i przy 7300g Gabrysi ciałka raczej za duża. Z dwiema wkładkami ogromna pupa. Widziałam rozmiar 1 na targach i naprawdę zgrabnie ślicznie skrojona. Wkładki grube mięsiste zapewne sporo chłoną aczkolwiek z racji za dużego rozmiaru po prostu ich nie przetestowałam.
    Bardzo ładne wykonanie pieluchy. Czerwona jest nijaka taka ale brązowa po prostu zabija wyglądem

  15. #35
    Chustofanka Awatar koza71
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    281

    Domyślnie

    haha no to mi pomogłyście
    W takim razie spytam i naczej- czy któraś zmiesciła w jedynkę swojego dziecia który wazył te graniczne 9 kg?
    Koza- mamut Hankoka i Idki Dzidki

  16. #36
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    te pieluszki są raczej małe, dzieci szybko przypierają na wadze. Nawet jak teraz będzie ciut za duża to za miesiac będzie jeszcze mniej. Mają regulację napkami to sobie dopniesz jak trzeba.
    Ja bym proponowała dwójkę. I moim zdaniem wcale nie są duże na pupie, nawet z dwoma wkładami.

  17. #37
    Chustofanka Awatar koza71
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    281

    Domyślnie

    No dobrze, namówiłyscie mnie na dwójkę Najwyzej poczeka chwilkę w szufladzie na wiekszy zadek.

    Ha! tak szukam z sklepach i licze
    I jakoś mi tak wychodzi, że nie opłaca sie kupować tego zestawu z trzema wkładkami. W zestawie wychodzi 129 a kupujac pieluche +dodatkowe dwa wkłady 115. Dobrze licze czy coś pokreciłam??
    Ostatnio edytowane przez koza71 ; 26-09-2010 o 21:20
    Koza- mamut Hankoka i Idki Dzidki

  18. #38
    Chustofanka Awatar akana
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    406

    Domyślnie

    Trochę późno odpowiadam i pewnie już zauważyłaś, że pieluszka sprzedawana jest BEZ wkładu - i dzięki temu ten komplet bardziej się opłaca (przynajmniej tak było nieco ponad 2 miesiące temu)
    M /2005/, B /2010/ i H /2013/

    www.collane.pl

  19. #39
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    a w komplecie to nie było 3 wkładów?

  20. #40
    dokebu
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olik Zobacz posta
    a w komplecie to nie było 3 wkładów?
    Olik pieluszkę można kupić jako zestawik: pieluszka z 3 wkładami bądź oddzielnie pieluszka i oddzielnie wkłady.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •