Używacie? Zastanawiam się nad sensem przy EC tych papierków, dziś włożyłam do pieluchy po raz pierwszy i po zrobieniu siku klops, bo przy pupie sucho...

Ale to był mały sik, a takich dziś było z pięć w ciągu godziny- dwóch, co kwadrans mniej więcej. Za drugim razem włozyłam zwykłą tetrę z Tesco (tak zwane "chińskie badziewie"), coś mnie tknęło, za chwilę był kolejny sik i kupka, którą zdążyłam złapać do nocnika tylko częściowo, więc pieluszka zabrudzona, ale tylko trochę, bo kupka świeża, uformowana elegancko. Zaprałam pieluszkę szybko mydlem do odplamiania i git, nie ma śladu po kupolu. U nas kupka 1-2 razy dziennie, czasem co drugi, trzeci dzień.

Jest sens używania papierków?

P.S. Chyba przejdę na zwykłe chińskie badziewie... Bo... bo mieści mi się do otulacza bez zawijania brzegów i nie jest gruba i motywuje mnie do częstej zmiany i częstego zaglądania, bo wytrzymuje jedno siku. Ręczniki z Ikea są jednak bardziej chłonne, no chyba, że zacznę wkładać pojedynczy mały...

PS.2 A tak w ogóle to żałuję, że dopiero teraz odkryłam tetrę i wielo. To prostsze niż myślałam, a ile radochy! No i wybór taki, że mozna doktorat napisać!