Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64

Wątek: pul rozwarstwiony

  1. #61
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goszkaaaaa Zobacz posta
    Wykopuje..
    chlip,w jednej z naszych pierwszych pieluch -kieszonka nappime jabluszka- wlasnie zauwazylam,ze pul sie podzurawil,buuuu
    od daaawna bardzo byl taki wlasnie skrzypiacy, odchodzacy miejscami,ale dawal rade.. No,a teraz ta dziura
    czy da sie to uratowac?
    U mnie też w kilku nappime najstarszych dziury się właśnie porobiły. Nie wiem w sumie ile można oczekiwać lat niezniszczenia się pulu, bo moje są z 2013 i dwójkę dzieci przerobiły. Zresztą chyba wtedy nappime miało jakiś dziwny pul, bo potem kilka kupiłam i całkiem inaczej wyglądał i z nim nic się do dzisiaj nie dzieje.

  2. #62
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Chyba nie bardzo da się naprawić dziurę. A czy jest w takim miejscu, że pieluszka będzie ciekla? Ja mam dziurę na górze, przy skrzydełkach i absolutnie to nie przeszkadza w użytkowaniu.
    Też mam nappime z tej serii co czyżyk. Pul rozwarstwił się bardzo szybko. Innych, do porównania, z tej firmy nie mam, bo ten pul skutecznie zniechęcił mnie do tej marki :/
    J.2014 i E.2016

  3. #63
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    nappime miało kiedyś pul który się szybko rozwarstwiał i przez to potrafiły pojawić się dziurki. Do dnia dzisiejszego mam słodziutkie kaczuszki z rozwarstwionym pulem.
    Natomiast nie ciekły.
    Później już nie miałam nappie me ale z tego co czytałam na forum to tak jak pisze czyżyk.

  4. #64
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    tego PULa co sięe rozwarstwiał nie mamy już od wieeeelu lat. Ale ja mam kilka pieluch z nim do tej pory i nie ciekną
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •