Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 64

Wątek: pul rozwarstwiony

  1. #21
    Chustofanka Awatar u_lcia
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    józefów / warszawa
    Posty
    151

    Domyślnie

    nam też się rozwarstwiła. pieluszka babyland. już po jakimś czasie użytkowania. wydawało mi się, że założyłam lekko nieedoschniętą i spociło mi się dziecko. i przy wyjmowaniu wkładu zauwazyłam że się rozeszło. ale poza tym nic więcej. używamy w takiej wersji już spokojnie ze dwa miesiące. estetycznie straciła (jak ktoś ogląda od środka) poza tym jest ok
    też bym nie pomyślała reklamować..

  2. #22

    Domyślnie

    dodam ,ze u nas rozwarstwiła sie FB czerwona w stokrotki - wlasnie sobie przypomniałam, ze ona jednak byla kupowana nowa
    www.fotodzieciaki.blogspot.com - fotografia ciążowa, fotografia rodzinna, fotografia...
    www.fotodzieciaki.com

    DOULA





    "Dziecko małe, lekkie, mniej go jest. Musimy się pochylić, zniżyć ku niemu." J. Korczak "Prawo dziecka do szacunku"

  3. #23
    Chustomanka Awatar czuppi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Gdynia, obecnie Gdańsk
    Posty
    1,118

    Domyślnie

    o coś dla mnie,mi przecieka IB, kupiłam nową i w krótkim czasie zaczęła przeciekać, myślałam na początku, że bokiem wylatuje ale nie to muszę napisać do Lawendax, mże się cos jeszczeda zrobić
    Miłosz-11.05.2010

  4. #24
    Chustofanka Awatar marika
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    244

    Domyślnie

    Odświeżam wątek, bo właśnie rozwarstwił nam się pul w charlie banana . Na szczęście nic nie przecieka, ale boję się, że ta folia się podrze, bo jest bardzo delikatna. Miała tak któraś z Was z tymi pieluszkami? Zaznaczę, że nie używamy ich długo patrząc na staż mojej córy i nie są to jedyne wielorazy, z flipem np. nic się zupełnie nie dzieje.
    Minka - sierpień 2011 i
    Zosinka - sierpień 2014

    I jeszcze Ktoś

  5. #25
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    a kupiłaś nowe, czy wtórnie?

    bo tu dziewczyny piszą, że zareklamowały

  6. #26
    Chustofanka Awatar marika
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    244

    Domyślnie

    Kupiłam nowiutkie, ale dość dawno, bo jeszcze przed porodem. Przyznaję, że piorę je na 60 stopni, czy to może być powód rozwarstwienia?
    Minka - sierpień 2011 i
    Zosinka - sierpień 2014

    I jeszcze Ktoś

  7. #27
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    ja wszystkie pieluchy piorę na 60...

  8. #28
    Chustofanka Awatar marika
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    244

    Domyślnie

    No ja też, ale charlie banana ma napisane: prać w 40 stopniach...
    Minka - sierpień 2011 i
    Zosinka - sierpień 2014

    I jeszcze Ktoś

  9. #29
    Chustofanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    206

    Domyślnie

    No tak a mi już cztery napy odpadły w mojej ukochane FB. Nawet nie pomyślałam,że można to reklamować. Paragon poszedł do śmietnika.

  10. #30
    Chustofanka Awatar Megi
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    463

    Domyślnie

    [QUOTE=marika;1634220]... boję się, że ta folia się podrze, bo jest bardzo delikatna. Miała tak któraś z Was z tymi pieluszkami? ... QUOTE]

    u nas rozwarstwił się pul w kieszonce yetty kilka miesięcy temu i nic się nie dzieje, nie przecieka, nie drze się... pomimo, że dość mocno ją eksploatujemy.
    Zosia (08.2011), Tadzio (04.2013) i Stefcia (07.2014)

  11. #31
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez negrita Zobacz posta
    No tak a mi już cztery napy odpadły w mojej ukochane FB. Nawet nie pomyślałam,że można to reklamować. Paragon poszedł do śmietnika.
    polecam serwis napkowy Pupeko

  12. #32
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marika Zobacz posta
    Odświeżam wątek, bo właśnie rozwarstwił nam się pul w charlie banana . Na szczęście nic nie przecieka, ale boję się, że ta folia się podrze, bo jest bardzo delikatna. Miała tak któraś z Was z tymi pieluszkami? Zaznaczę, że nie używamy ich długo patrząc na staż mojej córy i nie są to jedyne wielorazy, z flipem np. nic się zupełnie nie dzieje.
    Zaobserwowałam to samo kilka dni temu. Nie wiedziałam co jest grane, że pieluszka mi tak szeleści przy umieszczaniu wkładów. Teraz obchodzę się z nią jak z jajkiem, żeby nie uszkodzić tej folii, ale zamierzam reklamować. Zwłaszcza, że używam jej drugi miesiąc.

  13. #33
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andzia330 Zobacz posta
    u nas jedna sie rozwarstwiła (kupowna uzywana) ale nie przecieka i jak na razie w uzytkowaniu nie ma zadnej roznicy!
    To miałam pisać, rozwarstwiła mi się chineczka, używam dalej, nie przemięka.
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  14. #34
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    tak sobie pomyśłałam, że jeśli rozwarstwiony pul przecieka to mozna by było wyciąć prostokąt z pulu innego i włożyć np. do kieszonki do środka i wtedy nie będzie przeciekać
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  15. #35
    Chustofanka Awatar mila
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    428

    Domyślnie

    Przeciekające pieluchy pulowe można przemianowac na kąpieluszki zawsze jakiś pożytek z nich pozostanie
    Duży - VIII 2009, Mały 29 t.c. - XII 2011

  16. #36
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Böblingen
    Posty
    2,158

    Domyślnie od pula strony... dziuuuura

    podnoszę wątek, bo żaróweczka nie świeci, a wielki znak zapytania: co z tym zrobić? do kubła? kupiłam używaną wraz z innymi kieszonkami, dziewczyna pisała, że ta czasem przecieka, że jest inna... ok, nie ma sprawy, kilka prań, po którymś (4-5?) wyjęłam z pralki szeleszczącą, no ok, rozwarstwiło się trudno, ale spoko tragedii nie ma... wyschła, biorę się za wkładanie wkładu (masło maślane) i zdębiałam. Pielucha wygląda tak (wywleczona na potrzeby zdjęciowe):

    macie jakiś pomysł na nią?
    http://kachaskowo.blogspot.com
    a najlepsze me dzieła: Michał 06-06-2007 i Klaudia 17-09-2011
    bociany dzieci nie noszą, ja tak (zapożyczone z nosime.sk)


  17. #37
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    zawsze można na taką założyc otulacz to nie będzie przciekac. Myślę że można sp¶óbować włożyc wycięty kawałek prostokątny pulu pod wkładkę
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kachasek Zobacz posta
    podnoszę wątek, bo żaróweczka nie świeci, a wielki znak zapytania: co z tym zrobić? do kubła? kupiłam używaną wraz z innymi kieszonkami, dziewczyna pisała, że ta czasem przecieka, że jest inna... ok, nie ma sprawy, kilka prań, po którymś (4-5?) wyjęłam z pralki szeleszczącą, no ok, rozwarstwiło się trudno, ale spoko tragedii nie ma... wyschła, biorę się za wkładanie wkładu (masło maślane) i zdębiałam. Pielucha wygląda tak (wywleczona na potrzeby zdjęciowe):

    macie jakiś pomysł na nią?
    U mnie to samo, najpierw pul się rozwarstwia a potem rwie i to tylko w tych chińskich- ta wygląda identycznie jak moja.Ten laminat jakiś cienki i słaby.Dlatego nie kupię więcej pieluch za 20 zeta. No właśnie teraz to albo do otulacza albo do koszaW niektórych pisze,że temperatura prania do 35 stopni, ja prałam w 40 bo sobie nie wyobrażam inaczej.

  19. #39
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    27

    Domyślnie

    Ta pielucha tylko chyba się do kosza nadaje (może superglue? ale wątpie by dało to zadowalające efekty), niestety z chińskimi tanimi produktami tak bywa, że się rozpadają (dotyczy to nie tylko pieluch, ale praktycznie wszystkiego). Kupując używane pieluchy niestety trzeba zwrócić uwagę na markę. Produkty "markowe" mogą czasem obsłużyć nawet i trójkę dzieci i jakoś bardzo tego po nich nie widać. A to chińskie "coś" niestety zazwyczaj nie wyrabia do 10 prania.
    Ps. trzeba z chińczykami uważać też na jeszcze jedną rzecz, w otulaczach nie zawsze to jest PUL, widziałem już przypadki gdy zamiast "oddychającej" membrany była zwykła folia (taka jak w reklamówkach z Tesco).

  20. #40
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Böblingen
    Posty
    2,158

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kazikss Zobacz posta
    Ta pielucha tylko chyba się do kosza nadaje (może superglue? ale wątpie by dało to zadowalające efekty), niestety z chińskimi tanimi produktami tak bywa, że się rozpadają (dotyczy to nie tylko pieluch, ale praktycznie wszystkiego). Kupując używane pieluchy niestety trzeba zwrócić uwagę na markę. Produkty "markowe" mogą czasem obsłużyć nawet i trójkę dzieci i jakoś bardzo tego po nich nie widać. A to chińskie "coś" niestety zazwyczaj nie wyrabia do 10 prania.
    Ps. trzeba z chińczykami uważać też na jeszcze jedną rzecz, w otulaczach nie zawsze to jest PUL, widziałem już przypadki gdy zamiast "oddychającej" membrany była zwykła folia (taka jak w reklamówkach z Tesco).
    w przypadku tej pieluchy właśnie tak to wygląda, jak ta reklamóweczka na owoce... ale wilgoć ewidentnie przechodziła przez pul a nie bokami, no chyba że były już dziurki i stąd przecieki a potem nagle wielka dziura
    http://kachaskowo.blogspot.com
    a najlepsze me dzieła: Michał 06-06-2007 i Klaudia 17-09-2011
    bociany dzieci nie noszą, ja tak (zapożyczone z nosime.sk)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •