Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 85

Wątek: no to mamy :( tekst na PUDELKU

  1. #61
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie

    ponadto nie wiem czy widzisz różnicę miezy NIE POUCZANIEM o czym między innymi mowa w mojej stopce, a komentowaniem kłamliwych tekstów i emocjami z tego powodu.

    LUDZIE błągam patrzcie na siebie i dajcie innym się wkurzac czym chcą- chyba was to nie wkurza?;>



  2. #62
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Puławy teraz nibylanida
    Posty
    79

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jagienka Zobacz posta
    o, to miłe

    a za co te buziaki?
    no bo tak

    nie no mnie też mocno wkurzył ten artykuł jak najbardziej jestem za zlinczowaniem autora artykułu

  3. #63
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Paula a Ty się nie unoś personalnie co? Przekieruj swoją złość z forumek na Kundelka, bo jak nie, to wiesz... ( )
    Wdech wydech i z Prezeską na spacer

    A ja Pudelka nie czytuję i dobrze mi z tym. Czasem mnie Interia dla odmiany przekierowuje na Pomponika
    Bzdury same tam wypisują, jak to w szmatławcach - ale niestety wielu ludzi właśnie takim szmatławcom wierzy...
    Ostatnio edytowane przez Meta ; 07-04-2010 o 12:32

  4. #64
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie

    Metuniu ja personalnie? to czemu mozna MNIE personalnie uspokajac jak sie oburzam na kundla?yyy?



  5. #65
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    nieważne...
    Ostatnio edytowane przez Meta ; 07-04-2010 o 12:55

  6. #66
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie

    A bo ja nie umiem CICHO się oburzać.
    wątek jest jaki jest i się sobie oburzam, kurcze, czy oburzanie się jest niemile widziane?
    bo ja mam czarne serce zawał mi nie grozi, bronię się tylko przed polecaniem mi wyluzowania - jak kogos leją w ciemnej ulicy też się głosno oburzam- tutaj IMO leją po mordzie ideę chustonoszenia "rzekomą bliskością"

    kurcze nie lubię jak ktoś komuś nakazuje co ma czuć, nawet z dobroci serca.

    ja się oburzam i kropka i luzować nie będę- za to napiszę do sresrakcji (bo nie redakcji) niech tumany nie piszą jak nie wiedzą O CZYM bo zdaje sie rozpowszechnianie fałszywych infromacji pod cos podchodzi?



  7. #67
    Chusteryczka Awatar Mika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Wa-wa Jelonki
    Posty
    1,968

    Domyślnie

    ja laczę się , też jestem niespotykanie spokojny człowiek ale jak coś czytam widzę to szlak mnie trafia,
    w innym poście napisałam o tym co dziś przeżyłam a co tam wkleje
    Dobra, muszę to coś wpisać bo mi cisnienie skoczyło do 200 chyba
    jednak niektórzy do d.....
    wklejam cytat z innego forum
    a to dla mam ktore tak strasznie zachwalaja nosidełka chusty Modne nosidełka powodem śmierci 14 niemowląt! - FIGA
    no szlak mnie trafił za info że to chusta wrrrr co za debilka
    a potem jeszcze to dodała o chuście:
    ...ale to nawet nie chodzi ze ma buzke zatkana tylko ze jak lezy to slaby doplyw powietrza, w sumie ja kupilam uzylam z 3 razy i mi to sie jakos malo wygodne dla maluszka wydaje i pleckow moja mala sie krecila pupa jej opadala w dol glowa i nogi u gory heh a to usztywnione nosidlo super ja zaluje ze chuste kupilam moze sie skusze na usztywniane bo ostatnio jak tak cieplo bylo to malej zakladalam czape kurtałke i ze mna do sklepu szla po jakis drobiazg na rekach no a juz swoje wazy

    no błagam, jak przemówić by się opamiętały ???

    własnie zostałam zjechana za próbę sprostowania, "matka" powiedziła że dla niej to wszytsko jedno nosidło chusta torba to to samotwisted:

    mało tego ja na prawdę spokojnie podkreśliłam że to torba i wogóle że nei chusta ale co tam , w necie jakiś debil napisał że chusta i inny debil przymuje to za wyrocznię.

    Niestety takie coś jak kundelki i inne plotkarskie portale przez "małych ludzi" znawane są za jedyne i świete.
    a mnie to wqrza na maksa

  8. #68

    Domyślnie

    Napisaliśmy prośbę o sprostowanie i wyjaśnienie fatalnego artykułu - zarówno do pudelka, jak i do figi.
    Może jak się dołączycie i napiszecie, że to co piszą, jest nieprawdą, że wypadek dotyczył toreb na dzieci firmy infantino, a chusty prawidłowo używane, są tak samo "niebezpieczne" jak wózki czy łóżeczka dla dzieci to może uda się i sprostowanie się pojawi.
    www.mamuka.pl wyłączny dystrybutor chust Bebelulu -
    chusty wiązane, kółkowe i pouch a także pościele, śpiworki, patchworki, biżuteria dla mam, zabawki i masa różności dla kobiet w ciąży, po porodzie i małych dzieci...
    www.planetadziecko.pl - ciekawy konkurs!

  9. #69
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Puławy teraz nibylanida
    Posty
    79

    Domyślnie

    no i właśnie dlatego przez takich "małych ludzi" jak to ujęłaś biedne dzieciaki sie podusiły, bo zobaczyła kobicina że fajnie inna nosi w chuście czy nosidle kupiła se instrukcje wywaliła, wsadziła dzieciora nie wychodziło więc jest do doopy, pół bidy jak wrzuciła w kąt i się tylko "mądrze" wypowiada; gorzej jak stwierdziła że tak ma być i zrobiła krzywdę dzieciakowi

  10. #70
    Chusteryczka Awatar Mika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Wa-wa Jelonki
    Posty
    1,968

    Domyślnie

    ja na prawdę nie jestem jakąś heterą czy wredotą, ale zawsze gdy widzę że ktoś pisze bzdury uznając je za "świete" nie ważne czego dotyczy to staram się to prostować, niestety często jak kulą w płot
    i gdy ja coś bzdurnego napiszę to cieszę się gdy koś to zweryfikuje i naprostuje
    ech , świata nie zbawię ale może kilka osób uda mi się skłonic do myślenia

  11. #71
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie

    no otuż to... ja tez jestem za tłumaczeniem i nawet waleniem kulą w płot, jedna oswiecona osoba więcej to juz COS, kawałek w drodze do szerszej akceptacji dla chust



  12. #72
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    Ja też piszę do Pudelka prośbę o sprostowanie - dziewczyny piszcie też, im więcej tym lepiej bo takie artykuliki to więcej złego niż dobrego robią niestety.. wysyłam na adres redakcja@pudelek.pl i donosy@pudelek.pl

  13. #73
    Chusteryczka Awatar zuo
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Wasza-wa ;)
    Posty
    2,295

    Domyślnie

    napisalam. podpiosalam sie wszytskimi stowarzyszeniami w ktorych dzialam i wszelakimi funkcjami przypisanymi - piszmy dziewczyny, EDUKOWAC kundlowstwo trzeba nooo....
    a, i zgadzam sie z beszczelniakiem :** - olac łatwiej, tylko "oburzacze" maja szanse cokowliek zmienic, o...

  14. #74
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    .
    Posty
    4,759

    Domyślnie

    Reakcja jest bo dopisali na końcu artykułu:
    "(Ważne: producent nosidełek Bebelulu zapewnia, że ich nosidełka są bezpieczne, a do zgonów wszystkich 14 dzieci doszło w nosidełkach innej firmy.)"
    http://edu-mata.blogspot.com/
    https://www.facebook.com/EduMatablogspotcom/
    Syn Pierwszy - 06.2007 r.
    Syn Drugi - 10.2008 r.
    Córka Pierwsza - 03.2014 r.
    Córka Druga - 04.2018

  15. #75
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,533

    Domyślnie

    dopisek jest bez sensu- napisali zeby sie chronic przed ewentualnym procesem
    Co najwazniejsze i najgorsze nadal caly artykul jak byl tak jest, ze zdjeciami chust podpisnymi jako nosidelko, potepiajacy zbrodniczy nowy trend noszenia i duszenia dzieci w chustach.

  16. #76
    Chustonoszka Awatar formica
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    65

    Domyślnie

    Jednak przyświeciłam dobrym przykładem. Temat ten wypłynął na innym forum, na którym bywam, całkowicie nie związanym z dziećmi i w pewnym momencie zabrała głos moja znajoma, która widziała mnie z Natanielem w chuście i proszę oto jej głos:

    Wiesz, nasza Mrufka przecież z powodzeniem używa tych nosidełek, a Nadziejka i Nataniel mają się bardzo dobrze (widziałam Mrufkę z Natanielem w takiej chuście i wierz mi, nie było minuty, żeby Mruf nie spojrzała na niego, dotknęła, pogłaskała, poprawiła ułożenie albo zapięcie, cokolwiek). Dzieci, zwłaszcza niemowlęta, są bezbronne i trzeba bez przerwy o nie dbać, bo chwila nieuwagi może drogo kosztować. Mam znajomą, której synek umarł na SIDS (Zespół Nagłej Śmierci Niemowląt) przed paru laty; teraz ma drugie dziecko (no, w zasadzie to czwarte, ale nie liczymy tych dwóch pierwszych chłopców) i nie ma ani chwili, by Aaron był sam, by ktoś nad nim nie czuwał. Ona i jej mąż dzielą się nocą, żeby na niego patrzeć, w dzień luzują ich rodzice, nawet starsi bracia czy przyjaciele mają tendencję do sprawdzania co chwilę, czy coś się aby nie dzieje. To już zapewne jest przesada spowodowana tragedią (Aaron ma się dobrze, jest już starszy niż Matthew, gdy zmarł; a przecież trudno oczekiwać od rodzica, by spodziewał się niespodziewanego, w samej naturze SIDS jest "nagłość" i brak wcześniejszych symptomów), ale o czymś to świadczy... My point is, nie można winić nosidełka za nieuwagę rodziców.
    Więc jak widać, istnieją ludzie inteligentni, którzy choć nigdy wcześniej w życiu się nie spotkali z chustami, sami nie nosili, nie rzucają się na noszących z siekierkami, tylko potrafią sprawę przemyśleć i odpowiednie wnioski wyciągnąć.
    Nadzieja (18.10.2004) & Nataniel (03.12.2009)

  17. #77

    Domyślnie

    od zawsze, jak moj dziadek otwiera gazete to jak mowi zaczyna od wiadomosci prawdziwych - czyli od nekrologow; reszty nie mozna brac calkiem na serio; media chyba nie sa po to, zeby informowac, tylko dostarczac sensacji bo na tym sie lepiej zarabia; pewnie sa gazety bardziej rzetelne i mniej; jak ktos nie umie sam myslec to wierzy we wszystko co mu napisza; a co do sprostowan, to zwykle artykul czyta 5000 osob a sprostowanie 5; wydaje mi sie ze potrzeba czasu aby chustowanie bylo standardem- w naszym kraju szczegolnie; takze ze wzgledu na ceny chust i nosidel; mnie jest szczerze mowiac obojetne co ktos bedzie myslal na temat tego , ze nosze dziecko i pewnie chce je udusic; ale zastanawiam sie czy ktos teraz kupi ode mnie na allegro bebelulu...

  18. #78
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    ja jednak uważam, że może i lepiej, żeby pudelek odstraszył od chust ciężko-myślące osoby, a za takie uważam osoby, dla których pudelek i inne tego typu media są opiniotwórcze. Taki ciężko-myślący osobnik gotów byłby w chuście udusić kolejne dziecko, albo je powiesić, albo w inny sposób zabić i kolejna tragedia z chustą w tle gotowa. Bo przecież wszystkie wiemy, że to nie chusty są winne tylko półmózgi, które chust używać nie potrafią..
    W naszym kręgu kulturowym chusty nie są, i nie będą dla wszystkich.

    b.szczelna - oczywiście oburzaj się, krzycz. Ale nie rozumiem czemu krzyczysz na tych, którzy się z Tobą zgadzają ?!? rację Twoją podzielam, retoryki już nie.
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  19. #79
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie

    nie krzycze- nie zycze sobie uspokajania, porad w mniemaniu autora wyluzowujących- ludzie są rozni i ich reakcje tez rozne, na szczescie swiat sie nie składa z samych osób o stoicko spokojnej naturze.
    wolałabym zeby wątek dotyczył tematu, a nie mojej- wg czyjejs opini byc moze przesadzonej- reakcji.

    ja nie cytuje wypowiedzi forumowiczek z komentarzem ALE JAK MOZESZ BYC TAK SPOKOJNA< PRZESTAN TO OLEWAC, ZACZNIJ SIĘ OBUZRAC I NIECH CIĘ TO RUSZA

    A Twoja wypowiedz to bardzo swieze spojrzenie na temat, nie ukrywam, spodobało mi się
    Ostatnio edytowane przez b.szczelna ; 08-04-2010 o 12:11



  20. #80
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    napisałam do nich, a co!

    załamał mnie dzisiaj mój osobisty husband
    Młody na plecach, a M się pyta czy nie wypadnie, ja takie oczy
    no bo pisali, że dzieci z tego wypadają,
    ja mad z toreb wypadają,
    a on: nie z takiej jak Ty masz, takiej z kółkami

    jesoooooooooo taki sabotaż, we własnym domu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •