Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: pedagogiczna porażka, przodem do świata w wisiadle :(

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie pedagogiczna porażka, przodem do świata w wisiadle :(

    Coś mam ostatnio szczęście do mam noszących w wisiadłach.
    W niedługim okresie widziałam już dwie.
    Za pierwszym razem mnie przytkało i nie odważyłam się podejść. Teraz już wiem o co chodziło dziewczynom piszącym, że głupio im edukować obcych ludzi na ulicy.

    Dzisiaj odwagi mi nie zabrakło, bo zobaczyłam maluszka nie dość, że w wisiadle to jeszcze przodem do świata
    Grzecznie, najmilszym na jaki mnie było stać głosem, zagadnęłam panią i zaprosiłam do poczytania stron KK, bo tam znajdzie cenne info nt. noszenia i wyjaśnienie dlaczego nie nosić przodem do świata. Pani się zjeżyła, co mnie nie dziwi i odparła, że ona tak będzie nosić, bo dziecko wyje jak jest inaczej. Cóż odparłam, że się nie będę wtrącać, bo to jej dziecko i jej sprawa. Gdzieś po drodze nieśmiało wtrąciłam, że obciąża stawy biodrowe i kręgosłup dziecka. Odparła, że nie nosi długo i tyle i tak właśnie nosić będzie. Zero szans na jakąkolwiek rozmowę. Szkoda. Nie chciałam jej pouczać. Sama przy pierworodnym miałam womarkowy koszmarek

    Ehhhhhh smutno mi.
    Im dłużej tu jestem, im dłużej noszę , tym mniej rozumiem dlaczego wisiadła są dopuszczone do ruchu

    No to się wyżaliłam.

  2. #2
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie

    przynajmniej sprobowalas
    moze pani nie chciala dyskutowac a po powrocie do domu zagladnela jednak na strone KK albo gdzie indziej poczytac ...

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    w skrytości ducha mam nadzieję, że może jednak poczyta....oby!

  4. #4
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,796

    Domyślnie

    ja mam druknięte ulotki, jak widze wisiadło (a zdarzyło się ze dwa razy, no ale zawsze) to podchodzę z tekstem: o jak fajnie, że pani nosi, a moze chciałaby pani spróbować w chuście? proszę oto ulotka, to bardzo fajny sposób noszenia no i CHYBA wygodniejszy - bo jakby mnie ktoś naszedł z wisiadłem i chciał instruować jak to w wisiadle jest lepej/zdrowiej itd to tez bym sie zjeżyła, wszak jestem święcie przekonana, że robię dobrze
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  5. #5
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mayka1981 Zobacz posta
    ja mam druknięte ulotki, jak widze wisiadło (a zdarzyło się ze dwa razy, no ale zawsze) to podchodzę z tekstem: o jak fajnie, że pani nosi, a moze chciałaby pani spróbować w chuście? proszę oto ulotka, to bardzo fajny sposób noszenia no i CHYBA wygodniejszy - bo jakby mnie ktoś naszedł z wisiadłem i chciał instruować jak to w wisiadle jest lepej/zdrowiej itd to tez bym sie zjeżyła, wszak jestem święcie przekonana, że robię dobrze
    Mayka1981 a co masz za tekst na ulotce? Mnie coraz więcej osób zaczepia i pyta o chustę gdzie można kupić itp. Na hasło internet trochę opadają im emocje.
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  6. #6
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,796

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pati291 Zobacz posta
    Mayka1981 a co masz za tekst na ulotce? Mnie coraz więcej osób zaczepia i pyta o chustę gdzie można kupić itp. Na hasło internet trochę opadają im emocje.
    To mam www.kasiamarcin.com/online/zblog.nsf/98e6cc063351e9e380256cff00333a06/451a0e1818b5242cc125731c00786280/$FILE/ATTHEXLT/Chustomania.pl_ulotka_chusta-wiazana.pdf
    i jeszcze to - ale tę chowam pod pierwszą, niech w domu zobaczą, żeby im przy mnie wstyd nie było www.kasiamarcin.com/online/zblog.nsf/98e6cc063351e9e380256cff00333a06/e243c1f25fef7ca1c12572d000733698/$FILE/Chustomania.pl-ulotka_noszenie.pdf

    Edit - widzę, że się nie linkuje, ale jak wkleisz w przeglądarkę to się otworzy...

    i fajne są jeszcze te http://klubkangura.com.pl/kangur/warto_nosic-mr.pdf - najlepiej z podanym namiarem na KK
    i taka http://klubkangura.com.pl/kangur/ulotka.pdf

    wszystko z tej stronki: http://klubkangura.com.pl/witamy/materialy
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mayka1981 Zobacz posta
    To mam www.kasiamarcin.com/online/zblog.nsf/98e6cc063351e9e380256cff00333a06/451a0e1818b5242cc125731c00786280/$FILE/ATTHEXLT/Chustomania.pl_ulotka_chusta-wiazana.pdf
    i jeszcze to - ale tę chowam pod pierwszą, niech w domu zobaczą, żeby im przy mnie wstyd nie było www.kasiamarcin.com/online/zblog.nsf/98e6cc063351e9e380256cff00333a06/e243c1f25fef7ca1c12572d000733698/$FILE/Chustomania.pl-ulotka_noszenie.pdf

    Edit - widzę, że się nie linkuje, ale jak wkleisz w przeglądarkę to się otworzy...

    i fajne są jeszcze te http://klubkangura.com.pl/kangur/warto_nosic-mr.pdf - najlepiej z podanym namiarem na KK
    i taka http://klubkangura.com.pl/kangur/ulotka.pdf

    wszystko z tej stronki: http://klubkangura.com.pl/witamy/materialy
    Mayka świetny pomysł z tymi ulotkami

    Też sobie wydrukuje takie, 2 razy już by mi się przydały, niestety.
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

  8. #8
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    Ja dzisiaj widziałam w sklepie dziecko w chuście (2x z nierozłozonymi połami) i przodem do świata
    Dwa razy otwierałam buzię żeby coś powiedzieć ale sie nie odważyłam
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  9. #9
    Chustomanka Awatar czarna_zaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    1,144

    Domyślnie

    Ja nawet przyjaciółce nie umiem powiedzieć, ze głupio robi, (nosidło i to przodem do swiata) szczególnie, że ona twierdzi, że to moje noszenie w chuście ją zainspirowało

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar kubutkowa
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Reykjavik / Poznań
    Posty
    3,043

    Domyślnie

    łącze się w bólu z tymi ,które nie potrafią zwrócić uwagi...Zdecydowanie do nich należe...Nie wiem ,zawsze jakoś mi głupio i mam wrazenie ,ze kogos uraze.Choc ostatnio szwagierce powiedziałam ,ze (ma BabyBjorna,chustom mówi zdecydowane nie) ze nie moze nosic przodem do swiata bo niezdrowo,ale ona powiedziała ,ze to tylko do zdjęcia było (ogladałysmy album akurat). Chociaz na tyle zie odwazyłam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •