Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 113

Wątek: historia forum

  1. #61
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Dla mnie to forum zawsze bedzie sie kojarzyc z wczesnymi miesiacami mojego synka. Orli konczy niedlugo 3 lata, jestemy tutaj juz tak dlugo. Poznalam tyle fantastycznych dziewczyn, z niektorymi szczerze sie przyjaznie. Pamietam wypieki na twarzy, gdy dostalam swoje pierwsze indio (czerwiec 2007), gdy testowalam pierwsze nosidla, pamietam jak zmienialy sie mietusie szyte przez nasze forumowe kolezanki, pamietach wiele ''pierwszych'' rzeczy tutaj na forum. Fajnie, ze jest takie miejsce, wiem, ze gdy moj mlodzieniec wyrosnie z noszenia to nadal bede tutaj zagladac.

  2. #62
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    fajnie, że się screeny pojawiły. ja zaczynałam w epoce szaro-pomarańczowego, fajne było to zestawienie. teraz jakoś tak chłodno, ale tylko kolorystycznie
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  3. #63
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    Oooo zapomniałam,że czytanie zaczynałam od szarości.Moje ulubione było zielone
    Ale w każdej wersji dla mnie jest to miejsce ciepłe i pełne pozytywnej energii.
    Jazoo

  4. #64
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Ale fajny wątek. I moje powitanie w wątku zalinkowanym przez Mart było.... ech cieszę się że tu trafiłam. No i pamiętam kolorki od brązowego

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  5. #65
    Chustoholiczka Awatar marza
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,303

    Domyślnie

    Forum zaczełam czytać w styczniu 2008 a zalogowałam się w maju, aby kupić moją pierwszą chuste
    I już zostałam

    Jazzoo,
    Marzena,mama Neli(X'2004) i Poli(VII'2008)
    Doradczyni po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule ®

    Zielona Mama.pl chusty, nosidła ergonomiczne, pieluszki wielorazowe. To także wypożyczalnia chust i nosideł oraz nauka wiązania chust we Wrocławiu. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego! Wrocław ul. Czarnieckiego 29A/AB

    Chusty tkane Little Frog

  6. #66
    Chustomanka Awatar Anntenka
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    1,339

    Domyślnie

    matulu
    ja sobie właśnie sprawdziłam kiedy się logowałam po raz 1.
    23 lipiec 2007
    i jakie by człowieka losy w życiu nie spotkały to
    zawsze się tutaj wraca
    i tak falami
    uzależnienie, przesyt, odwyk (kilkugodzinny ) i od nowa

    Lindo ja też pamiętam te wszystkie "narodziny" nowości na forum
    wtedy się to wszystko chłonęło z zapartym tchem w piersi
    miło wiedzieć że miało się swój udział w początkach powstawania pewnej idei
    szyjąca mama Dawida (25.01.2007) i Milana (09.11.2009)
    TulliMY Mei Tai - zapraszam - Mei Tai Miękkie Nosidełka dla Dzieci oraz Chustowe Metamorfozy

    Najgorzej jak się coś komuś wydaje

  7. #67
    Chustomanka Awatar polah
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    ja znalazłam to miejsce pełne pozytywnie zakręconych chustocholiczek w listopadzie 2007 po warsztatach u Ekomamy Byłam wtedy na finiszu ciąży i kręgosłup mnie bolał od przesiadywania przed kompem
    Jazzoo, dzięki Tobie tyle dzieci jest szczęśliwszych
    Jula 18.12.2004, Wojtek 17.01.2008
    Herbata z Malinami


  8. #68
    Chustonoszka Awatar hali_nadi
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Murów/Opole
    Posty
    102

    Domyślnie

    Dla mnie osobiście nie ma lepszego miejsca w necie niż to forum.
    Jazzoo,udało ci się dokonać czegoś naprawdę pięknego. Dziękuję

  9. #69
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    I ja DZIĘKUJE!!!!
    To forum uratowało moją Blankę - poważnie!
    Nie dosc , ze dzięki forum dwa ostatnie miesiace ciązy smignęłu mi jak bolid, to jeszcze forum uswiadomiło mi jak powinno wyglądac macierzyństwo.

    I mam kilka fajnych kolezanek z forum - bo te moje realne to raczej nie mają czasu dla matki z dzieckiem

  10. #70
    Chustofanka Awatar jonaelle
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    240

    Domyślnie

    Jazzoo to wątek o historii, którą tworzysz dlatego też wątek dziękczynny DZIĘKUJĘ
    To forum przyczyniło się do mojego szczęścia i do szczęścia moich dzieci, dzięki wielu osobom tutaj stałam się lepszym człowiekiem i na pewno lepszą matką Wiem, że to trochę górnolotnie brzmi, ale faktycznie tak to czuję
    Siaś 07.2007 Ninia 04.2009 i Lolek 12.2010

    Kozdy cłek fce mieć swój rozum. Kóniec kóńcym telo rozumów, kielo ludzi. A godajóm, ze rozum jest jedyn! Jakoz jedyn, kie kozdy hebluje po swojemu.

  11. #71
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    To forum, oprócz wariactwa chustowego, dało mi inne spojrzenie na macierzyństwo i rodzicielstwo. I to dla mnie jest najcenniejsze. Jeszcze dużo pracy nad samą sobą przede mną.
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  12. #72
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,778

    Domyślnie

    Tak sobie myslę, ze forum jest zastępstwem zwiazków między kobietami różnych pokoleń jak to kiedyś było, ze baby sie razem trzymały i gadały-o naturze, kobiecosci, miłości, dzieciach, sposobach na życie i ogólnei babskich tajemnicach. Mi bardzo brak było takiego czegos w realu, a forum tę potrzebe zaspokaja (no, może częściowo, bo jednak fajnie by było na żywo się z kimś spotkać... Tego zazdroszczę mieskającym w wiekszych chustowych miastach). M się nabija, że "antropologiczne teorie" do forum dorabiam
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  13. #73
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,792

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zochmama Zobacz posta
    Tak sobie myslę, ze forum jest zastępstwem zwiazków między kobietami różnych pokoleń jak to kiedyś było, ze baby sie razem trzymały i gadały-o naturze, kobiecosci, miłości, dzieciach, sposobach na życie i ogólnei babskich tajemnicach. Mi bardzo brak było takiego czegos w realu, a forum tę potrzebe zaspokaja (no, może częściowo, bo jednak fajnie by było na żywo się z kimś spotkać... Tego zazdroszczę mieskającym w wiekszych chustowych miastach). M się nabija, że "antropologiczne teorie" do forum dorabiam
    A wiesz, że coś w tym jest... Kiedyś to kobity wszelkiego wieku spotykały się np na takim darciu pierza i obgadały wszystko i wszystkich, teraz spotkać się w dwie baby ciężko a co dopiero w większym gronie...
    Teoria wg mnie bardzo dobra
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  14. #74
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mayka1981 Zobacz posta
    A wiesz, że coś w tym jest... Kiedyś to kobity wszelkiego wieku spotykały się np na takim darciu pierza i obgadały wszystko i wszystkich, teraz spotkać się w dwie baby ciężko a co dopiero w większym gronie...
    Teoria wg mnie bardzo dobra
    dla mnie pierwsze 2 miesiące życia Magdy to była pustka i kompletna samotność. w rodzinie i wśród sąsiadów - zero małych dzieci. nawet spytać nie miałam kogo o najprostsze dzieciowe sprawy, że o gadaniu "o kupkach" nie wspomnę. i z tych samotnych spacerów i siedzenia w necie wpadłam w ramiona forum i dziewczyn w św.Annie. i tak skończyło się samotne spacerowanie

  15. #75
    Chustoholiczka Awatar pszczoła
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    3,950

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zochmama Zobacz posta
    Tak sobie myslę, ze forum jest zastępstwem zwiazków między kobietami różnych pokoleń jak to kiedyś było, ze baby sie razem trzymały i gadały-o naturze, kobiecosci, miłości, dzieciach, sposobach na życie i ogólnei babskich tajemnicach. Mi bardzo brak było takiego czegos w realu, a forum tę potrzebe zaspokaja (no, może częściowo, bo jednak fajnie by było na żywo się z kimś spotkać... Tego zazdroszczę mieskającym w wiekszych chustowych miastach). M się nabija, że "antropologiczne teorie" do forum dorabiam
    To nie dorabianie teorii, tylko najprawdziwsza prawda!
    wspieram w rodzicielstwie

    Doradczyni Noszenia ClauWi®
    Doradczyni po kursie podstawowym Die Trageschule ®

  16. #76
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    trafiłam tu szukając czegoś wiecej o chustach
    znalazłam
    receptę na wiele bolączek
    odpowiedzi na pytania mnie nurtujące
    nowe spojrzenie na dziecko i mnie jako matkę
    kilka znajomości
    no i najfajniejszą sąsiadkę
    DZIĘKUJĘ

  17. #77
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    a ja pamietam watek na gazecie ktory zalozyla Jazzo ze jest nowe forum
    coz
    pomyslalam "phi, ciekawe po co inne forum.. pewnie i tak nikt tam nie bedzie pisac tylko tu'
    i zalogowalam sie dopiero we wrzesniu zeby sprzedac chuste
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  18. #78
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,778

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mayka1981 Zobacz posta
    A wiesz, że coś w tym jest... Kiedyś to kobity wszelkiego wieku spotykały się np na takim darciu pierza i obgadały wszystko i wszystkich, teraz spotkać się w dwie baby ciężko a co dopiero w większym gronie...
    Teoria wg mnie bardzo dobra
    No właśnie tego darcia pierza mi w zyciu brakuje, szycia patchworków...
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  19. #79
    Chusteryczka Awatar mayetschka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Olsztyn
    Posty
    2,199

    Domyślnie

    zalogowałam się daaawno, odzywałam sie mało
    nadal się malo odzywam, ale...
    dzięki temu forum moje macierzyństwo jest normalne moje dzieci szczęśliwe, a ja pewna tego co czynię
    ps. no i najbardziej lubiłam pomarańczowo-szare forum

    Dziekuję

    Doradca noszenia- kurs średniozaawansowany Die Trageschule® Drezden

  20. #80
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,723

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zochmama Zobacz posta
    Tak sobie myslę, ze forum jest zastępstwem zwiazków między kobietami różnych pokoleń jak to kiedyś było, ze baby sie razem trzymały i gadały-o naturze, kobiecosci, miłości, dzieciach, sposobach na życie i ogólnei babskich tajemnicach. Mi bardzo brak było takiego czegos w realu, a forum tę potrzebe zaspokaja (no, może częściowo, bo jednak fajnie by było na żywo się z kimś spotkać... Tego zazdroszczę mieskającym w wiekszych chustowych miastach). M się nabija, że "antropologiczne teorie" do forum dorabiam
    A darcie pierza w sumie mamy - całą radosną tworczość może to nieistotny drobiazg, ale to dzięki wątkowi o hafcie krzyzykowym wykonczylam jeden obrazek i zabralam sie za kolejny - bo wczesniej myslalam, że przy dziecku się nie da
    No i z wazniejszych rzeczy - fenomen internetu, a tego forum szczegolnie, dotarł do mnie po historii latawicy, ktora uruchomiła lawinę pomocy, i dla Igorka i dla innych fajnych dzieciaków
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •