Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 41

Wątek: Ultracienki Hopp testowy

  1. #21
    Chusteryczka Awatar polaquinha
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Łodź
    Posty
    2,478

    Domyślnie

    może maja techniczne problemy z emailem? Tyle osób skarzyło się na ten brak odpowiedzi. Może Kasia znowu tu wpadnie to trza podpytać jak to jest z tym emailem.
    Przez ten wątek Tulipki (BTW-no piękna z Ciebie kobieta. I szczuplusia!) wlazłam na chustomanie z intencją ultarcienkich, no i faktycznie mają większy wybór kolorów. Tylko czemu sa "niedostępne"?
    Aha i mają rozmiar chust midi (4,10 chyba) -napisane było że to nowość no to się z Wami dzielę newsem




    "Najwspanialszym prezentem, ktorym mozesz obdarowac druga osobe,
    jest podarunek w postaci twojego oczekiwania sukcesu tej osoby"

    Abraham "Prawo Przyciagania"

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pasja
    właścicielom chustomanii kilka razy zadawałam pytania via @.
    nie odpowiedzieli ANI RAZU.
    nieładnie.
    [...ciach...]
    Bardzo nieladnie, aczkolwiek odpowiadamy na wszystkie maile ktore otrzymujemy. Czasami maila po prostu gina. Na naszej stronie widnieja rowniez numery telefonu, Skype'a. Prosze o ponowny kontakt.

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez polaquinha
    [...ciach...]Przez ten wątek Tulipki (BTW-no piękna z Ciebie kobieta. I szczuplusia!) wlazłam na chustomanie z intencją ultarcienkich, no i faktycznie mają większy wybór kolorów. Tylko czemu sa "niedostępne"?
    Aha i mają rozmiar chust midi (4,10 chyba) -napisane było że to nowość no to się z Wami dzielę newsem
    Cienkie Hoppki sa w drodze - beda juz od srody. Chusty Hoppediz medium maja 4,0m i sa rzeczywiscie nowoscia. Sama chusta jest dokladnie taka sama jak i inne (splot etc.) tylko ze... 4 metrowa.

  4. #24
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,270

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin_Chustomania
    Cytat Zamieszczone przez pasja
    właścicielom chustomanii kilka razy zadawałam pytania via @.
    nie odpowiedzieli ANI RAZU.
    nieładnie.
    [...ciach...]
    Bardzo nieladnie, aczkolwiek odpowiadamy na wszystkie maile ktore otrzymujemy. Czasami maila po prostu gina. Na naszej stronie widnieja rowniez numery telefonu, Skype'a. Prosze o ponowny kontakt.
    Przepraszam że OFF TOPIC ale muszę wtrącić, bo ja też pisałam dwa razy i odpowiedzi nie otrzymałam. Przyznam, że jest to jedyny przypadek żeby moje maile gdzieś ginęły.
    Może sprawdźcie w czym leży problem (w serwerze? u dostawcy usług internetowych?) bo przyznam że mnie to skutecznie zniechęciło do zakupów na chustomanii i myślę że nie tylko mnie.
    Pomóżmy Teosiowi! www.naturscy.pl/teo

  5. #25
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    czasem maly blad w adresie mailowym sprawia, ze nie trafia on do adresata...
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  6. #26
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ithilhin
    czasem maly blad w adresie mailowym sprawia, ze nie trafia on do adresata...
    Gosia, prosze Cię...
    wszystkim nam się myli, tak?... bo ja tez z tych co odpowiedzi nie dostali.

    ale oddam sprawiedliwość, że jak zapytałam na skype, to info uzyskałam.
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  7. #27
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adriana-p
    Cytat Zamieszczone przez ithilhin
    czasem maly blad w adresie mailowym sprawia, ze nie trafia on do adresata...
    Gosia, prosze Cię...
    wszystkim nam się myli, tak?... bo ja tez z tych co odpowiedzi nie dostali.

    ale oddam sprawiedliwość, że jak zapytałam na skype, to info uzyskałam.

    e tam, nie wszystkim pewnie
    ale mozna miec zly mail na przyklad i przekazac sobie zly i tak dalej.
    ale juz siedze cicho i nie wsadzam kija w mrowisko
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  8. #28
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    to juz lepiej o mej i mego synka urodzie piszcie

  9. #29
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ithilhin
    czasem maly blad w adresie mailowym sprawia, ze nie trafia on do adresata...
    napisalam 5 @ klikajac na adresy mailowe podane na stronie chusto_marcina_i_kasi. nie inaczej. wszystkie moje @ zginely? i innych dziewczyn tez?
    moze to chustomaniacy maja blad w swoich adresach?
    za brak kontaktu - WIELKI minus!

  10. #30
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    Adres mailowy skopiowałam ze strony Chustomanii i mam swoja wiadomość w "wyslanych"do dziś. A gdyby adres był nieprtawidlowy to przyszlaby wiadomość zwrotna z serwera czy czegos tam. Ja pisałam rówież na pw tutaj do Kasi i odpowiedzi też nie dostałam, ale bylabym niesprawiedliwa gdybym nie dodała, że po popelnieniu wpisu w tym wątku dostałam miłą wiadomość od Kasi na pw. Jeszcze nie odpisałam
    Zaraz to zrobię.


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  11. #31
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PoznaĂą
    Posty
    78

    Domyślnie

    widzę, że zrobiła się tu dyskusja na temat poboczny.
    Tulipowna rzeczywiście jest suuper dziewczyną Testowałam chustę zaraz po niejWięc:
    WRACAJąC DOO RECENZJI CHUSTY!
    Dla mnie rewelacja, po pierwszym hoppku już myślałam, że do hoppa nie wrócę. A tu tak miła mięciuteńka niespodzianka i przewiewna!
    Nosiłam małą nad morze, w lesie, w upały i chłodniejsze dni nawet na ślubie kuzynki byłam w chuście mała waży ok 10 kg i rewelacja, niepotrzebne było poprawianie! No naprawdę już myślę co tu sprzedać by ją mieć...

  12. #32
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    103

    Domyślnie

    Dla mnie Hoppy były zbyt grube i węzeł za duży ale ten cienki jest całkiem całkiem. Jak wyjęłam Kairo z pudelka to materiał skojarzył mi się z obrusem/prześcieradłem szpitalnym .
    Chusta rzeczywiście bardzo cienka i przewiewna, a jednocześnie świetnie trzymała 10 kilo Michaśka. No i nauczylam się na niej wiązać kieszonkę (bo jak na razie królował podwójny x ). Gdyby tylko kolory były trochę żywsze to kto wie może przekonałabym się do hoppków .

  13. #33
    Chustomanka Awatar YPSI
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Londyn/Poznań
    Posty
    791

    Domyślnie

    Ładnie się prezentujecie
    A swoją drogą to kieszonka wyszła całkiem zgrabnie, choć muszę przyznac, że jak mój Franio miał 10 miesięcy to już mi było niewygodnie go wiązać w kieszonkę - wolałam właśnie 2x a potem plecaczki
    Monika, mama Franka (29.11.2006) i Małgosi (23.07.2008)

  14. #34
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    103

    Domyślnie

    Ypsi, nam było wygodnie (o dziwo bo też słyszałam, że kieszonka jest raczej dla małych i lekkich dzieci), ale odkryłam, że kieszonka jest świetna na upały bo zawsze to tylko jedna warstwa chusty a nie dwie jak w 2x. Na plecaczek niestety Michasiek jest zbytnim wiercipiętą - w życiu sama bym go nie zamotała .

  15. #35
    Chustomanka Awatar YPSI
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Londyn/Poznań
    Posty
    791

    Domyślnie

    Nie ma rady - trzeba Cię podszkolić
    Ja nie wiem czy już dam radę się spotkać, ale np w piątek to chyba jeszcze nie urodzę, więc ewentualnie zapraszam na Batorego - szczegóły na maila jeśli masz ochotę na spotkanie
    Monika, mama Franka (29.11.2006) i Małgosi (23.07.2008)

  16. #36
    Chusteryczka Awatar kajkasz1
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Chojnice
    Posty
    1,644

    Domyślnie

    Może nie tyle testowy, co mój własny , ale z pewnością ultracienki.
    Nie będę porównywac do "normalnego" Hoppa, bo to zupełnie inna bajka.

    Chusta jest cieniutka i w sumie dosyć miękka, zwłaszcza po wypraniu (schnie błyskiem) i wyprasowaniu. Jak zwykle dopracowana w szczegółach typu dwukolorowe krawędzie, kieszonka, zaznaczony środek. Myślę, że jest też dosyć przewiewna, choć w upały nie nosiłam (bo się jakoś upałów w tym lecie doszukać nie mogę). Wydaje mi się, że dzięki tej "grubości" śmiało można ją polecić na lato. Co do wiązania i noszenia to sprawdzałam tylko na krótkie dystanse (około pół godziny maks). Leżała idealnie i nosiło się bardzo wygodnie. Pod warunkiem porządnego i dopracowanego wiązania. Już się przyzwyczaiłam, że cienkie chusty są bardziej wymagające. Mnie się ta chusta bardzo podoba, a dzięki piaskowym kolorkom (mam Kairo) jeszcze bardziej.


    Kajka, żona Macieja, blogująca mama trzech synów - stary blog , nowy blog



  17. #37
    Chustomanka Awatar YPSI
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Londyn/Poznań
    Posty
    791

    Domyślnie

    Podobnie jak Kajkasz1 też nie ocenię testowego ale własnego cienkiego Hoppa - tyz Kairo

    W zasadzie to ta chusta ma same zalety - jest faktycznie cieniutka, a po kilku praniach i męczęniu jej, dodatkowo staję się jeszcze bardziej 'cienka' i miła w dotyku. Zaznaczony środek Róznokolorowe krawędzie Kieszonkę na rzep bym osobiście juz wywaliła z produkcji Hoppów ale co tam...

    Jak się nosi? Jak się wiąże?
    Ano dla mnie super. W zasadzie chusta bardzo łatwo się poddaje wszelkim manewrom - sama się wiąże. Jest przewiewna ale gdy rozłoży się poły w wiązaniu kieszonce to potrafi ładnie chronić np przed wiatrem. Noszę moją już miesięczna Gosię od 3 tygodni i Hopp sprawdza się doskonale - i w domu i na zewnątrz. Dzieć nie osiada, choć faktycznie trzeba się do wiązania mocno przyłożyć. Czasem motałam szybko i byle jak i potem miałam Gosię w okolicach brzucha a nie piersi
    Kolejne zalety: malutki węzeł, materiał szybko schnie, kolor Kairo jest tak uniwersalny że aż muszę Hoppedizowi zaklaskać
    Raz jeden miałam możliwość wrzucić na plecy Franka (20 msc) i powiem szczerze, że też ładnie chusta pracuje. Plecak prosty wyszedł doskonale i przez pół godziny Frane nie osiadł a i mnie plecy nie bolały.
    Chusta ode mnie dostaje 5.
    [/img]
    Monika, mama Franka (29.11.2006) i Małgosi (23.07.2008)

  18. #38
    Chustomanka Awatar zakrecona_pchelka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Poznań/Złotniki
    Posty
    1,236

    Domyślnie

    A ja miałam testowego i to niezbyt długo wiec moja opinia może nie jste do końca wypracowana...
    Więc:
    -materiał rzeczywiście cieniutki, tylko dla mnie zbyt mdły kolor (pare razy słyszałam, ze zawiązalam dziecko w stare prześcieradło..)
    -łatwo i szybko się wiąże, często musiałam dociagac (może to od wagi mojej latorośli))

    Generalnie chusta bardzo przyjemna i mimo iz nie jestem fanka kieszonek, ta mi nie przeszkadzala
    Doradca Noszenia ClauWi®

    www.koorczak.pl - moje prace

    J+J

  19. #39
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    388

    Domyślnie Re: Ultracienki Hopp testowy

    I ja jestem po testowaniu Kairo.
    Ale w przeciwieństwie do poprzedniczek chusta mnie w ogóle nie zachwyciła.
    "Sztywne prześcieradło" przychodziło mi na myśl za każdym wiązaniem. I kieszonka jak dla mnie nie jest najlepszym pomysłem - mi przeszkadzała w wiązaniu węzła.
    Kolory zupełnie nie moje.

  20. #40
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Poznań/Białystok
    Posty
    126

    Domyślnie Re: Ultracienki Hopp testowy

    chyba "dojrzałam" do wyprodukowania mojej pierwszej oceny.

    ten cienki Hopp mnie zachwycił jak tylko go wzięłam do ręki - zapoznałam się z używanym Hoppem Ypsi - był faktycznie ultracienki i miękki. bardzo przyjemny w dotyku.
    ponieważ wtedy miałam doświadczenia jedynie z NATI (a mój egzemplarz jest bardzo gruby i w upalnym sierpniu spływaliśmy z synkiem potem) marzyła mi się chusta cienka - "po dotyku" wydawało mi się że Hopp będzie idealny.

    dzięki Ypsi zapoznawałam się z nim przez tydzień. co prawda tylko w warunkach domowych, ale za to wiele razy.

    dla mnie, choć poczatkującej, chusta wiązała sie dość łatwo (KIESZONKA) - w skali 6-stopniowej to by było na 4. trudniej niż Leo Rouge którego używałam w tym samym czasie. ale łatwiej niż NATI. dociągała się dobrze, czułam przy wybieraniu że materiał faktycznie się dociąga.
    bardzo przyjemna w użyciu - lekka, miękka, fajnie się układała, przewiewna, dodatkowo fajnie pachniała
    synkowi się podobało - zasnał w niej 2 razy bez problemu.
    choć to pierwsze wiązania - nic się nie w niej nie rozluźniało, Mały mi po ponad godzinie nie opadł.

    ale mam jedno ale: krawędzie mi się wrzynały w ramiona (synek - prawie 8 kilo). ani w Leo, ani w NATI takiego efektu nie było.

    i coś jeszcze - mając w domu przez tydzień 4 chusty - najchętniej dotykałam ultracienkiego Hoppa, ale najchętniej wiązałam w Leo.

    miałam takie wrażenie, PODKREŚLAM, że to wrażenie, że w maju - gdy zacznie sie robić ciepło, waga mego synka moze stać sie dla Hoppa problemem, a dla Leo nie.

    ostatecznie wybrałam Leo. żałując, że nie znałam tego Hoppa gdy mój berbeć ważył 3 kilo

    ps. chusta po wypraniu wyschła ultraszybko (zima!!) i się bardzo ładnie dała uprasować.
    ps2. istnienie kieszonki dostrzegłam pod koniec prasowania - znajduje się ona na skosie chusty i jest tak cienka, że wiążąc chustę w ogóle jej nie wyczułam

    w ogólnej ocenie:

    teraz jak już ponosiłam w większej ilosci chust - kupiłabym Hoppa na lato, pod warunkiem że zawartość którą miałby nosić ważyłaby raczej mniej niż więcej
    w skali 6-stopniowej to by było 4 (ale żadna chusta nie jest na razie na 6 i żadna nie jest na 1)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •