Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Didek Nino z welna, antracyt - ciepla chusta na zime

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie Didek Nino z welna, antracyt - ciepla chusta na zime

    Wczoraj moja kolezanka z UK przyslala mi didka Nino z welna, kolor antracyt ( z jednej strony w tym kolorze, z drugiej w jasnym). Nigdy nie mialam chusty z welna, ale jest to super chusta na zime! Bardziej jakby 'miesista' niz moj nino czerwony, taka 'sprezynujaca', w noszeniu troche podobna do mojego indio lila z bialym.
    Dzisaj duzo nosilam Orlinka w tej chuscie, wydaje mi sie, ze przez to, ze jest to chusta z welna, bylo mu tez troche cieplej niz w bawelnianej.

    Donkaczko, masz Lise z welna, czy twoja chusta tez jest taka troche 'sprezynujaca' i cieplutka, a zarazem mieciutka w dotyku? Wiem, ze o didki z welna trzeba specjalnie dbac, prac do 30 stopni, nie wolno nawet chwilki suszyc w suszarce bebnowej. Kolezanka kupila te chuste nowa latem tego roku i tylko raz prala. Chociaz jest to 6, to jest nieco krotsza, bo ma 4.4 m dlugosci

    Przesylam zdjecia samej chusty, zdjecia zrobione wieczorem przy uzyciu lampy blyskowej, wiec kolorki wyszly ciut jasniejsze. Kolory w naturze sa cieplejsze niz to oddaje zdjecie


  2. #2
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Dzisiaj wieczorem moja corcia zrobila zdjecia Orlinka w didku, ja co prawda w bluzce, ktora niezbyt pasuje do chusty, ale co tam, zamieszczam zdjecia. A noszenie w tej chuscie to sama przyjemnosc

  3. #3
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Jak wyraznie widac wzor.

    Fajnie z welna. Ja tez bym bardzo chciala miec chuste z welna ale indio.
    Kurcze, zawsze takie drogie sa...ale moze cos upoluje sobie pod choinke jak pierwsza wyplata przyjdzie. (wrocilam juz do pracy po macierzynskim)
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  4. #4
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Super wygladacie w chuscie!

    Szkoda tylko ze zdjecie takie male.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •