Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: tulipowna

  1. #1
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie tulipowna

    Marta jest przede wszystkim bardzo ciepłą i życzliwą osobą. Współpraca była / jest bardzo udana, nawet kwestie problematyczne potrafiła rozwiązać z klasą
    Jako Sprzedawca jest rzetelna i terminowa. Bardzo polecam
    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


  2. #2
    Chustonoszka Awatar maariposa
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Bemowo
    Posty
    99

    Domyślnie

    Ja również bardzo polecam U Marty zakupiłam moją ukochaną Zarę (jak dotąd niesprzedawalną) i nie zamierzam na tym poprzestać
    Bardzo miła, cierpliwa, życzliwa i pełna zrozumienia osoba. Chusta przyleciała do mnie błyskawicznie a cała transakcja to była czysta przyjemność

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar eesti
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Estonia/wcześniej Szczecin
    Posty
    4,804

    Domyślnie

    Ekspresowa wysyłka. Zamówienie złożyłam w niedzielę, a już dziś (wtorek) o 17 listonosz przyniósł przesyłkę. Kontakt świetny (odpowiedź otrzymywałam kilka minut po wysłaniu wiadomości) i bardzo miły.
    Ręcznik jest mięciutki, bez porównania z polskimi (typu BabyOno). Jeżeli po praniu nadal będzie tak przyjemny w dotyku, to mam nadzieję, że załapię się na jeszcze jeden egipski ręczniczek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •