Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Mamusia Jasia

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie Mamusia Jasia

    Kopiuję to co napisałam na Handmade przy okazji zakupu u Mamusi Jasia:

    Mamusiu Jasia, bardzo dziękuję za szybka przesyłkę Pieluszki przetestowane na razie przy okazji dziennych drzemek i wyjść na spacer + trzygodzinna wizyta. Drzemka trwa od 2 do nawet trzech godzin - przespane bez najmniejszego mruknięcia Po wyjęciu z otulacza pieluszka mokra nieziemsko a przy pupie sucho ( nie lekko wilgotno a super sucho!). A dodam ze synkowi rosną dwie trójki na raz Spacery to samo.
    A po domku chodził w samej pieluszce bez otulacza. Pieluszka tak dobrze zabiera wilgoć przy pupie że pozostanie tylko na spanie i spacery jako ze po domku Misio ma latać zorientowany kiedy się zsiusia

    Uszyte przepięknie, równiutko ( wielki podziw dla męża), schludnie. Przyznaje ze byłam bardzo ciekawa czy w takim grubym polarku Misiek się nie przegrzeje, ale nie.
    Gumki wszyte lekko w sam raz dla mojego Pulchniaczka - czasem się lekko odcisną ale nie zwraca to uwagi mojego synka. Poza tym należy pamiętać, iż ma spore udka
    Pupa w tej pieluszce nie wygląda na dużą, wręcz przeciwnie jest bardzo zgrabna.
    Kieszonka.....trzyma na miejscu każdy wkład ( nie jest za luźna). U nas sprawdzają się wkłady Flip.

    Jestem bardzo, bardzo zadowolona z zakupu i mam nadzieję podesłać koleżankę do testów.
    Ostatnio edytowane przez Luthienna ; 03-03-2010 o 13:20






Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •