Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 35

Wątek: pierwszy samodzielny plecaczek

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie pierwszy samodzielny plecaczek

    jak to zrobić lepiej?







    pierwszy raz wiazalam na szybko, zeby conieco w domu ogarnac, ale wydaje mi sie, ze srednio wyszlo - jakos troche niesymetrycznie nozki. jak to ulepszyc?


    Aga, mama Alii

  2. #2
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Ja Ci nie powiem jak ulepszyć bo my jeszcze przed plecaczkiem ale podziwiam i gratuluję
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    a w ogole przepraszam za balagan na zdjeciach - dopiero zauwazylam co mi sie w sypialni dzialo wczoraj


    Aga, mama Alii

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Jak na pierwyj raz, całkiem fajnie
    Dupcia wpadnięta fajnie tylko kolanka za nisko,powinny być wyżej nić pupcia.
    Ja po skrzyżowaniu chusty pod pupcią dokładnie rozciągał poły i wpycham pod kolanka i pupę - w tym momencie "ustawiam" nóżki względem pupci.

  5. #5
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    kurcze, jak patrzę na to co zrobiłaś, to widzę co nie tak - i pupa nie wpadnięta do końća i kolanka za nisko, i za mało materiału pod pupką... ale sama bym jeszce nawet tak nie zawiązała jak Ty, więc ci gratuluję i zazdroszczę świetnych początków
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ankamk Zobacz posta
    Jak na pierwyj raz, całkiem fajnie
    Dupcia wpadnięta fajnie tylko kolanka za nisko,powinny być wyżej nić pupcia.
    Ja po skrzyżowaniu chusty pod pupcią dokładnie rozciągał poły i wpycham pod kolanka i pupę - w tym momencie "ustawiam" nóżki względem pupci.
    dzis tak poprobuje, i zrobie kolejne foty. trzymajcie kciuki!


    Aga, mama Alii

  7. #7
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    proby z dzis:

    plecak numer 1



    i numer 2



    Aga, mama Alii

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    czyżbyś posprzątała ?
    za nisko i za słabo dociagnięta góra ale jest lepiej niz wczoraj. ten z krzyzem wyglada ok, opórcz tego co nie jest ok
    a prosty - te pasy prowadź NA pierwszej warstwie chusty.
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    no widzisz rzufior, jak milo poprosic cie o nakrzyczenie w sprawie plecaka, od razu sie dowiaduje masy rzeczy
    dalsze proby jak dziec bedzie bardziej wspolpracujaca, nie chce sie narazac na dalsze maltretowanie

    no posprzatalam, posprzatalam, co tak bedziemy w syfie mieszkac pierwszy raz sie ogarnelam od powrotu z Polska


    Aga, mama Alii

  10. #10
    Chusteryczka Awatar Sroka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    na polnoc od Monachium
    Posty
    1,613

    Domyślnie

    Jak na pierwszy raz niezle! Nasz pierwszy plecaczek wygladal troche gorzej
    zeby pupka bardzej wpadla musisz miec troche wiecej marerialu pod pupa, tzn chusta zwinieta trzamana pod pupa dziecia i wyciagasz wzdluz plecow tyle ile ci trzeba a reszta zostaje pod pupa. Potem jak zawiazesz to jedna reka podnosisz nozke dziecka do gory a druga reka podciagasz pod ta podniesiona noga material w strone kolanka.

  11. #11
    Chusteryczka Awatar Sroka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    na polnoc od Monachium
    Posty
    1,613

    Domyślnie

    O! jakos strasznie dlugo pisalam bo nagle nowe zdjecia i tyle nowych postow!

  12. #12
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    dzięki za wskazówki praktyczne, Sroka, przydadzą się przy kolejnej próbie! boję się trochę, że straaaasznie długo potrwa zanim moje plecaczki będą się nadawały na jakis spacerek, ale z drugiej strony myślę sobie, że z taką fachową pomocą jak Wasza musi pójść szybko


    Aga, mama Alii

  13. #13
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    co ty ze 2 motania i git bedzie tylko z biodra wrzucaj bo tak za nisko Ci wychodzi
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  14. #14
    Chusteryczka Awatar Sroka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    na polnoc od Monachium
    Posty
    1,613

    Domyślnie

    Wrecz przeciwnie! na spacerach czujesz na wlasnych plecach gdzie niedociagnelas, gdzie za mocno zrolowane albo krzywe i wtedy szybko skorygujesz bledy coby cie nie bolalo

  15. #15
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rzufik Zobacz posta
    co ty ze 2 motania i git bedzie tylko z biodra wrzucaj bo tak za nisko Ci wychodzi
    bo ja się boję że mi dziecior pędraczący się jak wariatka wypadnie przy wrzucaniu wiem, wiem, nad łóżkiem motam, ale sie boję i tak...
    ale poćwiczę, obiecuję!!!!


    Aga, mama Alii

  16. #16

    Domyślnie

    My plecaczek mamy jeszcze przed sobą i pewnie też nie będzie łatwo. ale wydaje mi się że jest trochę za nisko



  17. #17
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    to jeszcze poprosze o jakies "dla idiotow" obrazowe wytlumaczenie jak to zrobic, zeby duuuuzo chusty pod pupa bylo, testujemy i jakos nie wychodzi. nie wiem, moze moje dziecko jakies megapedraczace jest...adhd po tacie...


    Aga, mama Alii

  18. #18

    Domyślnie

    właśnie,ja też ostatnio miałam z tym problem,bo jak dociągam to mi dziecię się wysuwa a i wieżga ostatnio też więcej,to może dlatego?!

  19. #19
    Chustonoszka Awatar Angie
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    88

    Domyślnie

    Ja też próbowałam prostego plecaczka i mam ten sam problem bo materiał z pod pupy się wysuwa i nie wiem jak sobie z tym poradzić


  20. #20
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    sprawe wysuwajacego sie spod pupy materialu rozwiazuje mi poniekad plecaczek z krzyzem, ale za to dziecko jakos rece spod chusty wypedracza... i rob czlowieku co chcesz...
    coz, cwiczymy dalej, dziewczyny


    Aga, mama Alii

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •