Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: nie moge wejsc w tematy na podforach

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    183

    Domyślnie nie moge wejsc w tematy na podforach

    Mam problem taki, ze nie moge wejsc w tematy na podforach, chyba ze akurat swiezy temat jest na stronie glownej forum. Odnosniki do przytulasnych historii tez mi nie dzialaja. Prosz o pomoc na priv, bo jak ten temat spadnie glebiej w mnroki forum, to nie bede mogla go odczytac.

  2. #2
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Zmienilam w twoich ustawieniach, mam nadzieje ze pomoglo.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    183

    Domyślnie

    Niestety nie pomoglo, nadal jest to samo. Moge wejsc w temat jesli akurat jest najswiezszy na podforum, albo mozolnie klikajac 'nastepny', ale nie bezposrednio ze strony podforum.

  4. #4
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    OK. Na samym dole w kazdym dziale jest:
    Thread Display Options

    Pokazuje tam jak sie watki wyswietlaja. Moze masz to zle ustawione. Mozesz sprawdzic, prosze.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    183

    Domyślnie

    Nie bardzo rozumiem co te funkcje pod thread display options moga zmienic, gdy ja zwyczajnie nie moge kliknac w tematy, bo sa nieaktywne do klikniecia. No i jeszcze np. na podforum 'nasze dzieci' nie moge kliknac na pod-podfora oraz na 'narzedzia podforum' i 'przeszukaj podforum' - obok tych napisow sa nieaktywne strzalki, obok jednego z tych napisow jest strzalka, ktora jedynie zmienia sie pokazujac gore albo dol, nie wyswietlajac przy tym zadnych opcji.

  6. #6
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    OK. To nie wiem o co chodzi.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  7. #7
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Ja taki problem miewałam na interii, onecie i innych witrynach - niby jest artykuł, a link nieaktywny. IMO to jest raczej problem przeglądarki, nie forum. Próbowałaś wejść na forum z innej przeglądarki?

  8. #8
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    183

    Domyślnie

    Rzeczywiscie to chyba wina przegladarki, bo w ie dziala normalnie. Czy wiesz moze co trzeba zmienic w mozilli zeby dzialalo poprawnie? I jeszcze jak zmienic zeby watek sie wyswietlal od najstarszego posta, a nie tak jak teraz mam od najnowszego?

  9. #9
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,793

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yoarashi Zobacz posta
    Rzeczywiscie to chyba wina przegladarki, bo w ie dziala normalnie. Czy wiesz moze co trzeba zmienic w mozilli zeby dzialalo poprawnie?
    może na początek poczyśc ciasteczkai inne temporary files? a jak nie pomoże to reinstalka - u mnie to sposób na wszystko
    Cytat Zamieszczone przez yoarashi Zobacz posta
    I jeszcze jak zmienic zeby watek sie wyswietlal od najstarszego posta, a nie tak jak teraz mam od najnowszego?
    ustawienia
    po lewej na dole - zaawansowane ustawienia
    i jak sobie ustawisz suwaczek z boku na środku to masz opcje "tryb wyświetlania tematów" -
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •