Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Grubość pielszek kieszonek

  1. #1
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie Grubość pielszek kieszonek

    czy P'tits Dessous sa duzo grubsze od bumgeniusów???
    ma ktos może obydwie, żeby mi porównać

    dzisiaj spróbowaliśmy Fluffle i sa kosmiczne jak przytulanki ..... milusie ale kosmicznie puchate

  2. #2
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    100

    Domyślnie

    Nie pomoge w tym prównaniu, ale wiem, ze poppolini są kosmicznie grube w porównaniu z bumg., a do bumgeniusów daja cieńsza i grubsza wkąłdke wiec moga byc cieńsze lub grubsze

  3. #3
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,579

    Domyślnie

    ja mam obie
    I powiem, że wolę BG - Petit's są jakieś takie... gruuuube Mimo, że mój Beniamiś nie należy do chudzielców to jednak wyglądają na nim olbrzymio. Więc jeśli miałabym wybierać to wolę BG
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  4. #4
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,579

    Domyślnie

    ja mam obie
    I powiem, że wolę BG - Petit's są jakieś takie... gruuuube Mimo, że mój Beniamiś nie należy do chudzielców to jednak wyglądają na nim olbrzymio. Więc jeśli miałabym wybierać to wolę BG
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  5. #5
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    ja też mam obie i wolę PD

    wg mnie efekt "odwłoka" w PD wynika z tego, że sama kieszonka jest obszerniejsza - i robi się taki bąbel bardzie z powietrza niż wsadu w środku. wkładki są miększe niż ta z BG i lepiej się dopasowują do dziecka.

    jak widać, kwesta gustu.
    mi kompletnie zwiększony odwłok nie przeszkadza, nawet w największych pieluchach jakie mamy czyli popolini.
    Madzi chyba też nie przeszkadza, bo rozwija się normalnie - ruchowo to nawet za szybko jak na mój gust

  6. #6
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,579

    Domyślnie

    ja mam obie
    I powiem, że wolę BG - Petit's są jakieś takie... gruuuube Mimo, że mój Beniamiś nie należy do chudzielców to jednak wyglądają na nim olbrzymio. Więc jeśli miałabym wybierać to wolę BG
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  7. #7
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    krakow
    Posty
    147

    Domyślnie

    Petity mają cieńszą wkładkę, którą jeszcze dodatkowo można zmniejszyć, wyciągając z niej jedną wewnętrzną warstwę. Ja tak robię, kiedy chcę Jagodzie ubrać jakieś ładne spodenki, a nie chcą wejść na za dużą pupę w pieluszce.

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    100

    Domyślnie

    Mart, jeszcze miększe? Bo w moim BG to jest takie frotte supermiękkie, jakies 10 x mieksze od kazdej konopnej... jakos cieżko sobie cos miekszego wyoobrazic... moze jakies inne wkładki mi przysłali , bo normalnie jak nikt nie patrzy to sie o nie miziam takie są mięciutkie... słowo.

    malenstwo2205, to e twojego posta nie widac, i ze dostajesz info ze error to wcale nie zanaczy ze error i po jakimś czasi sie pojawia, nie wiem jak to dizała, u mnie tez sa takie rzeczy...czasem nawet po odświerzeniu stronki go nie ma, a za 10 minut patrze- mj post ( to w zwiazku z dubelkiem a nawet tripelkiem )

  9. #9
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,579

    Domyślnie

    ups, nie chciałam następnym razem poczekam...
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  10. #10
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    dziekuje za odpo(podpo)wiedzi

    mnie tez zwiekszony pupiszon Hel nie przeszkadza (ładnie sobie chodzi)... bede musiala sprobowac tych PD bo z BG jestem bardzo zadowolona.
    fajna jest Jedna Biala Doskonala choc dosc okazala (ale dlugo schnie), najmniej fajna jest dla nas Pompolini (wydaje mi sie jakas taka sztuczna )
    bylam co prawda troche przerazona na samym poczatku tą pluszakowatą Fluffle ale po kilku praniach juz nie jest taka megapuchata i widze ze rownie dobrze sprawdzaja nam sie kombinacje z otulaczami

  11. #11
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie

    ja też mam obydwie i obydwie bardzo lubię. poza tym jedni wolą napy a inni rzepy. pod względem jakości i chłonności obydwu nic a nic nie można zarzucić i obydwie firmy to pierwsza liga.
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  12. #12
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    100

    Domyślnie

    poppolini są jakies nieforemne, i gurbe...
    BG to jest cud miód malinka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •