Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Czemu moje forum tak wygląda?

  1. #1
    Chustomanka Awatar jujama
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    okolice Legionowa :)
    Posty
    1,328

    Domyślnie Czemu moje forum tak wygląda?

    Od kilku dni mam taki wygląd forum. Niestety nie wstawię zdjęcia, z tym też mam problem.
    http://lh3.ggpht.com/_WBXEk67dOBM/S4...-gI/chusty.jpg
    Nie znalazłam informacji, żeby coś się ogólnie złego działo.
    Pomocy! Co to może być?
    JUlcza (16.04.2006), JAcusiowa (9.05.2008) i MAćkowa (14.12.2012) mama Magda
    http://jama-jujamy.blogspot.com/

  2. #2
    Chustoguru Awatar yanettee
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8,342

    Domyślnie

    tezz czasem tak mam
    Mama Kubusia i Basi

  3. #3

  4. #4
    Chusteryczka Awatar djdag
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Poznań/Kiekrz
    Posty
    1,716

    Domyślnie

    no to ja mam podobny, ale inny problem, moje forum od tygodnia wygląda tak:


    myślałam, że samo przejdzie, ale nie przechodzi... poza tym zmieniłam hasło i nie chcą się zapisać ustawienia forum na moim kompie.

  5. #5
    Chustomanka Awatar marjanna.b
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Aba, Nigeria
    Posty
    837

    Domyślnie

    jujama - jeżeli używasz Firefoxa z Adblockiem musisz wyłączyć blokowanie forum przez Adblocka.
    (klikasz strzałkę obok tego czerwonego znaczka ABP w prawym górnym rogu i następnie Wyłącz blokowanie na chusty.info)

    djdag - nie wyłączyłaś sobie przypadkiem wyświetlania obrazków na forum?
    Jeżeli to FF to Narzędzia > Opcje > zakłądka Treść
    Następnie przy Pobieraj obrazki automatycznie (powinien być postawiony ptaszek) wchodzisz w wyjątki i jeżeli na liście masz chusty.info, to musisz usunąć.

    To tak na szybko dla FF porady, jeżeli używacie IE, to musiałabym pomyśleć, co może być przyczyną, ale to dopiero jak się Bandziorów pozbędę

    m.
    Ejike (2005) & Ada (2008) & Chidimma (2014) & Erinma (2016) & Ndubuisi (2018)




  6. #6
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Dokładnie tak mam jak używam Chrome (to na firefoxe chodzi). Ale do tej pory tak nie miałam i juz podehrzewałam m. że cos napsocił, a teraz muszę zgodnie z radami marjanki postapić, bo u mnie na kompie chrome lepiej chodzi. W explorerze strasznie długo mi się strony ładują


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  7. #7
    Chusteryczka Awatar djdag
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Poznań/Kiekrz
    Posty
    1,716

    Domyślnie

    Marjanna dzięki,wprawdzie to nie to, co pisałaś, ale coś z ustawieniami FF, faktycznie jak się przełączyłam na IE, to działa bez zarzutu. Zaraz pomęczę męża w tym temacie

  8. #8
    Chusteryczka Awatar djdag
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Poznań/Kiekrz
    Posty
    1,716

    Domyślnie

    działa już zainstalowałam najnowszą wersję ff i pomogło

  9. #9
    Chustomanka Awatar jujama
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    okolice Legionowa :)
    Posty
    1,328

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marjanna.b Zobacz posta
    jujama - jeżeli używasz Firefoxa z Adblockiem musisz wyłączyć blokowanie forum przez Adblocka.
    (klikasz strzałkę obok tego czerwonego znaczka ABP w prawym górnym rogu i następnie Wyłącz blokowanie na chusty.info)
    Sprawdziłam w IE jest ok, ale niestety nie mam pojęcia o czym piszesz z tym Adblockiem, ABP. Nie widzę żadnego czerwonego znaczka w pr górnym rogu
    Napiszecie jak zaktualizować FF?
    JUlcza (16.04.2006), JAcusiowa (9.05.2008) i MAćkowa (14.12.2012) mama Magda
    http://jama-jujamy.blogspot.com/

  10. #10
    Chustomanka Awatar marjanna.b
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Aba, Nigeria
    Posty
    837

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jujama Zobacz posta
    Napiszecie jak zaktualizować FF?
    Kliknij Pomoc w górnym menu, wybierz Sprawdź dostępność aktualizacji i postępuj zgodnie z komunikatami

    m.
    Ejike (2005) & Ada (2008) & Chidimma (2014) & Erinma (2016) & Ndubuisi (2018)




  11. #11
    Chustomanka Awatar jujama
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    okolice Legionowa :)
    Posty
    1,328

    Domyślnie

    Dziękuję, po aktualizacji jest ok
    JUlcza (16.04.2006), JAcusiowa (9.05.2008) i MAćkowa (14.12.2012) mama Magda
    http://jama-jujamy.blogspot.com/

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    u mnie to samo co u Jujamy kliknęłam na pomoc i sprawdź dostępność aktualizacji, a tam : brak dostępnych aktualizacji. Kurde, no i co teraz, pomocy, plisss!!! dodam, że jestem komputerową analfabetką

  13. #13
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Tujo, a używasz AdBlocka? Jeżeli używasz, to w prawym górnym rogu przeglądarki jest taka czerwona ikonka ABP:


    Trzeba kliknąć w czarną strzałkę obok ikony i zahaczyć "Wyłącz blokowanie na chusty.info".
    Kiedy ikona zmieni się na taką:


    wtedy odśwież stronę (F5)


    Jeżeli nie używasz ABP, to mi jeszcze w takich sytuacjach czasem pomagało czyszczenie ciasteczek (Narzędzia -> Wyczyść historię przeglądania), tyle, że domyślnie w FF czyści tylko z ostatniej godziny - ja przestawiam na wszystko i zazwyczaj po takiej operacji jest OK

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    Meta, dziękuję Ci bardzo!!! wprawdzie nie mam AdBlocka ( dzięki Tobie się dowiedziałam ) ale ten drugi sposób okazał się skuteczny. Zupełnie nie wiem o co chodzi, ale najważniejsze przecież, że działa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •