Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: econobum

  1. #21
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Testujemy od dwóch tygodni. I faktycznie jak przyszedł wydał się ceratowaty ale pupa się ładnie zachowuje. Miałam kłopot z krostkami, ale okazało się, że Mała źle na polar reaguje chyba. W econobun i tetrze odparzona nie jest. Poza tym ten otulacz jest cieniutki i ładnie pasuje nawet na moją drobinkę - po zapięciu na zmniejszajace napki nie ma go dużo na pupie i brzuchu. Jest zgrabnie!
    W porównaniu do tetry wkład ładnie chłonie - ale ja mam niemowlaka, więc w sumie wszystko chłonne jest W dotyku faktycznie taki sztywny, ale mam wrażenie, że im więcej prania tym bardziej miękki. Nie podwijam go, w otulacz się mieści i po prostu jest wysoko - ale podwinięty byłby strasznie gruby! Ładnie z niego wszytsko schodzi.
    Ale najczęściej używam otulacza z tetrą i prefoldami BAmbino Mio - ładnie chłoną a o niebo milsze do skóry i mniejsze
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  2. #22
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,896

    Domyślnie

    Tak się zastanawiam ile siusków może pochłonąć prefold econobum. zwykła tetra wiadomo, ze wystarczy dla małego niemowlaczka. A ten prefold do jakiego wieku (pod względem chłonności). Możecie przyrównać chłonność do innych wkładów?

  3. #23
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Z niemowlakiem udało się 4 godziny. Bardzo przysnęła mi i nie miałam sumienia budzić. Pewnie wytrzymałoby jeszcze troszkę, bo po zdjęciu jeszcze nie był super mokry. Porównywalnie mi wytrzymała wkładka grubsza z Close Parents. Innych porównań na razie brak.
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  4. #24
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,896

    Domyślnie

    Nie mam Close Parent, to nie wiem o czym mówisz

  5. #25
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    109

    Domyślnie

    Moje ulubione. Super się sprawdzają. nie zdarzyły się przecieki. Używam różnych wkładów(oprócz prefoldów). Same prefoldy nie są zbyt miękkie i przyjemne, długo schną (mi nawet 3 dni), ale są chłonne.

  6. #26
    Chustonoszka Awatar madziaaliyah
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    143

    Domyślnie

    Uwielbiam te otulacze. Mam dwa i używam tylko do formowanek, bo jakos bałabym się, że wkłady czy prefoldy bez zakładek będą sie przesuwać. Do wkladów używam Flipa. Oba otulacze lubię ale każdego używam do czego innego PUL w Econobumie jest jakby cieńszy moim zdaniem i dlatego idealny do formowanek (nie powiększa dodatkowo pupy). Co do prefoldów to ja econobumów nie polubiłam - za sztywne mi sie wydawały, miałam dwa i już je spieniężyłam na bazarku po zaledwie kilku użyciach Do tego otulacz Econobum to jedyny otulacz który zakrywa mi duże formowanki takie jak Mother-ease i Onelife (poza tymi dedykowanymi specjalnie do tych formowanek). Właśnie przymierzam sie do zakupu trzeciego
    Mąż (razem od 05.2000) , Wojtuś (02.2011) , Aniołek (06.2012) , Jerzyk (11.2013)

  7. #27
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    Econobuma i Flipa używam tylko z formowankami, próbowałam z samymi wkładami dość szerokimi nawet ale zawsze PUL dotykał skóry (czego nie lubię).
    A formowanki bardzo ładnie okrywają i przecieków nie ma.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •