Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 112

Wątek: Ginekolog dziecięcy, pieluchy, synechia - obszernie na stronie 4 - ważne rzeczy!

  1. #21
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blabla0 Zobacz posta
    najłatwiej oceniać, echh. Chyba pani doktor nie widziała jeszcze zaniedbanego dziecka skoro tak słowa rzuca na wiatr.
    oczywiscie, ze nie widziala, bo rodzice naprawde zaniedbanych dzieci nawet nie wiedza o istnieniu ginekologa dzieciecego

  2. #22
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,880

    Domyślnie

    ja tez nie wiedzialam ze jest
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  3. #23
    Chustonoszka Awatar Dana
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magduskah81 Zobacz posta
    Generalnie zmierzam do tego,ze takie reakcje powinny być zarezerwowane dla matek stosujących jednorazówki i tyle.Bo jak przychodzisz z dzieckiem na wielo,tzn.że obchodzi Cię jego los,zdrowie i prawidłowe reakcie fizjologiczne..
    a ja proszę o niegeneralizowanie.. że niby jak moje dziecko używa jednorazówek to zaniedbane i nie obchodzi mnie jego zdrowie??? aaaa i z racji wyboru można mi nawtykać???

    dziękuję za rezerwację ale nie skorzystam
    ech.. to, że używasz wielorazówek - chwała Ci za to i podziwiam, ale dlaczego czujesz przez to lepsza?

  4. #24
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    hehe, jak przeczytalam wpis magduskah81 to wiedzialam, ze watek sie w tym kierunku rozwinie
    po co wchodzicie na podforum o pieluchach wielo, skoro was nie interesuja?


    qqrq5

  5. #25
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,534

    Domyślnie

    o...to ja tez jak miałam praktyki w przedszkolu to widzialam dzieci w pampersach i w dodatku odparzone bardzo, a jak pytałam czy rodzice smarują kremikiem to mówiły ze nie w przedszkolu im te pampersy zdejmowałysmy i zakladałysmy majtki
    sama sudocrem przynosiłam zeby im odparzenia smarowac,
    ale później przestałam bo podobno jedna mam sie poskarzyła ze majteczki pobrudzone były kremem i nie mogła ich zostawic na następny dzień
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://subkonta.jim.org/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  6. #26
    Chusteryczka Awatar beannshi
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    1,992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panthera Zobacz posta
    o...to ja tez jak miałam praktyki w przedszkolu to widzialam dzieci w pampersach i w dodatku odparzone bardzo, a jak pytałam czy rodzice smarują kremikiem to mówiły ze nie w przedszkolu im te pampersy zdejmowałysmy i zakladałysmy majtki
    sama sudocrem przynosiłam zeby im odparzenia smarowac,
    ale później przestałam bo podobno jedna mam sie poskarzyła ze majteczki pobrudzone były kremem i nie mogła ich zostawic na następny dzień
    Nie mow mi nawet bo mi sie wyc chce...
    "W warunkach wolnorynkowych dyktat gustu większości prowadzi do dominacji rzeczy miernych i tandetnych." Cz.M.

  7. #27
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Koire Zobacz posta
    Postanowię rozszerzyć wypowiedź pani doktor... Zaniedbaniem pani doktor nazwała to, że wiele rodziców dopuszcza wogóle do zrośniecia (SKLEJENIA) warg sromowych, zwykła codzienna hygiena jest tu niewystarczająca.
    Zmieniłabym lekarkę, bo synechia z higieną aż tak dużo wspólnego nie ma. Trzeba by było w ogóle dziecka chyba nie myć, albo naprawdę znacząca zaniedbać higienę, chociaż i tak pewna nie jestem bo badania nad tą przypadłością nie są wcale pełne. Ale widać pani wie lepiej.
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  8. #28
    Chusteryczka Awatar dorulka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Mazury (Mrągowo)
    Posty
    2,335

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasnie Pani :) Zobacz posta
    hehe, jak przeczytalam wpis magduskah81 to wiedzialam, ze watek sie w tym kierunku rozwinie
    po co wchodzicie na podforum o pieluchach wielo, skoro was nie interesuja?


    qqrq5
    No jak to po co? Żeby się nakręcić!!!

    skąd wiesz, ze mnie to nie interesuje? Moze mam zamiar zastosowac wielo przy nastepnym dziecku? Moze szykuje sie do wielo, jako etapu przed odpieluchowaniem? Może chce poznać "co i jak". Nie wolno mi?

    Wk..rzający (niech będzie) jest argument - "po co tu jestes i co robisz na obcym sobie terytoruim"?
    Michalina 03.02.2009.

    Bywasz piekącym jadem trollów / Na internetowym forum /Vivat Polonia frustrata! Vivat Dąs Psychopata!
    Jam nieudacznik grafoman i śmieć
    Tylko ty możesz być bogiem - na wszystkich podnosisz nogę
    I załatwiasz te sprawę jak pies

  9. #29
    Chustoguru Awatar yanettee
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8,342

    Domyślnie

    to i ja zapytam
    nie pieluchuje w wielo...

    moge "wasze" wątki czytać ?
    czy tez jestem "ta gorsza" ?
    Mama Kubusia i Basi

  10. #30
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panthera Zobacz posta
    o...to ja tez jak miałam praktyki w przedszkolu to widzialam dzieci w pampersach i w dodatku odparzone bardzo, a jak pytałam czy rodzice smarują kremikiem to mówiły ze nie w przedszkolu im te pampersy zdejmowałysmy i zakladałysmy majtki
    sama sudocrem przynosiłam zeby im odparzenia smarowac,
    ale później przestałam bo podobno jedna mam sie poskarzyła ze majteczki pobrudzone były kremem i nie mogła ich zostawic na następny dzień
    tak też bywa, niestety aż sie płakac chce bo dziecko ma o wiele lepiej w przedszkolu, (gdzie jest w grupie 25 i wcale nie jest tak łatwo czasem dopilnowac kazdego) niz w domu
    sama kiedys prałam dziecku ubranka w przedszkolu bo dziewczynka chodziła 2 tyg w tych samych smierdzacych echhh

  11. #31
    Chusteryczka Awatar wrapsodia
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Erlangen Niemcy /czasem Wawa/Jarosław/Klimontów
    Posty
    1,682

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yanettee Zobacz posta
    a jak ja mam 1,5 rocznikowi wytłumaczyć ze na nocniku sie nie siedzi godzinami, tylko sika ?
    Mój kocha nocnik, i może na nim cały dzień siedzieć
    ale nasika sporadycznie
    moja ostatnio ma to samo, jakiś bunt nocniczkowy czy co? (15miesięcy ma, wysadzana od ok. 9miesiąca)
    Gosia, mama Toli (25/10/2008), dawniej mimezis

    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci



  12. #32
    Chusteryczka Awatar dorulka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Mazury (Mrągowo)
    Posty
    2,335

    Domyślnie



    Ja tam nie kumam, dlaczego na forum propagującym szacunek do dzieci, gdzie nawet mycie zębów ma być w duchu AP (taki żarcik mały), gdzie ciagle jak bumerang powracaja tematy na temat braku szacunku do "naszej" inności (długie karmienei piersią, chustowanie, spanie z dzieckiem, własnie wielorazówki i EC, łatwo przymyka się oko na brak szacunku dla innych - niekarmiących, niewielopieluchujących, itd...

    I spadam stąd Z tematu Nie z forum. A wielopielki poczytam "z ukrycia" ))) Jako szpieg z krainy Szeleszczących Pampersów
    Michalina 03.02.2009.

    Bywasz piekącym jadem trollów / Na internetowym forum /Vivat Polonia frustrata! Vivat Dąs Psychopata!
    Jam nieudacznik grafoman i śmieć
    Tylko ty możesz być bogiem - na wszystkich podnosisz nogę
    I załatwiasz te sprawę jak pies

  13. #33
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dorulka Zobacz posta
    No jak to po co? Żeby się nakręcić!!!
    no niewatpliwie tak samo jak i nakrecasz sie na podrforum o karmieniu piersia. Troche dystansu, bo ci zylka peknie

    Cytat Zamieszczone przez yanettee Zobacz posta
    to i ja zapytam
    nie pieluchuje w wielo...

    moge "wasze" wątki czytać ?
    czy tez jestem "ta gorsza" ?
    dlaczego nasze? skad wiesz jak i czy wogole pieluchuje?

    oczywiscie czytac mozna wszystko, ale jak sie wyluzowanym jest, a nie po ciezkim dniu, tylko po to, zeby jakiegos "haka" na samego siebie znalezc. Po co sie niepotrzebnie denerwowac?

  14. #34
    Chustoguru Awatar yanettee
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8,342

    Domyślnie

    ooo miło że czytać można
    a pisać też ?
    Mama Kubusia i Basi

  15. #35
    Chusteryczka Awatar dorulka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Mazury (Mrągowo)
    Posty
    2,335

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasnie Pani :) Zobacz posta
    no niewatpliwie tak samo jak i nakrecasz sie na podrforum o karmieniu piersia. Troche dystansu, bo ci zylka peknie
    To znaczy mam trzymać "buzię na kłódke" ??????????????

    Od mojego dystansu sie oddystansuj!!
    Michalina 03.02.2009.

    Bywasz piekącym jadem trollów / Na internetowym forum /Vivat Polonia frustrata! Vivat Dąs Psychopata!
    Jam nieudacznik grafoman i śmieć
    Tylko ty możesz być bogiem - na wszystkich podnosisz nogę
    I załatwiasz te sprawę jak pies

  16. #36
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    nie pieluchuję w wielo, ale mnie to interesuje. niektóre z powyższych odpowiedzi może mogłyby mnie urazić, ale w gruncie rzeczy rozbawiły. sama też miałam taki okres na początku chustowania, że tylko matki noszące w chustach były cacy, inne be. na szczęście doszłam do wniosku, że sama się kompromituję. więcej dystansu, dziewczyny. przecież nie chodzi o to, żeby być lepsiejszą elytą, tylko żeby szerzyć idęę, co?
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  17. #37
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dorulka Zobacz posta
    To znaczy mam trzymać "buzię na kłódke" ??????????????
    moze raczej nie off topowac cudzych watkow, mozna wlasny zalozyc jak to zle nam zyc na forum gdzie karmia piersia i pieluchuja, a zrozumienia nie maja dla innosci. Podpowiem, ze zrozumienie dla innosc jest wszedzie indziej, gdzie dla wielo i karmienia nie ma zrozumienia za grosz. Jak ktos slyszy WSZEDZIE, ze jest swirem, bo dziecko w wielo pakuje, to pozwol mu chociaz tu odreagowac.

    I naprawde wyluzuj, bo moje posty w tym temacie byly w zartobliwym tonie od poczatku, a ty zaraz mnie zagryziesz...

  18. #38
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zosinamama Zobacz posta
    nie pieluchuję w wielo, ale mnie to interesuje. niektóre z powyższych odpowiedzi może mogłyby mnie urazić, ale w gruncie rzeczy rozbawiły. sama też miałam taki okres na początku chustowania, że tylko matki noszące w chustach były cacy, inne be. na szczęście doszłam do wniosku, że sama się kompromituję. więcej dystansu, dziewczyny. przecież nie chodzi o to, żeby być lepsiejszą elytą, tylko żeby szerzyć idęę, co?
    o wlasnie!

  19. #39
    Chusteryczka Awatar dorulka
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Mazury (Mrągowo)
    Posty
    2,335

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasnie Pani :) Zobacz posta
    moze raczej nie off topowac cudzych watkow, mozna wlasny zalozyc jak to zle nam zyc na forum gdzie karmia piersia i pieluchuja, a zrozumienia nie maja dla innosci. Podpowiem, ze zrozumienie dla innosc jest wszedzie indziej, gdzie dla wielo i karmienia nie ma zrozumienia za grosz. Jak ktos slyszy WSZEDZIE, ze jest swirem, bo dziecko w wielo pakuje, to pozwol mu chociaz tu odreagowac.

    I naprawde wyluzuj, bo moje posty w tym temacie byly w zartobliwym tonie od poczatku, a ty zaraz mnie zagryziesz...
    ??????

    Kurde, teraz to mi zyłka moze pójść...

    JP, plizzz, nie miałam zamiaru ciągnąć OT. Ale chyba nie tylko ja lubię sie nakręcac
    Michalina 03.02.2009.

    Bywasz piekącym jadem trollów / Na internetowym forum /Vivat Polonia frustrata! Vivat Dąs Psychopata!
    Jam nieudacznik grafoman i śmieć
    Tylko ty możesz być bogiem - na wszystkich podnosisz nogę
    I załatwiasz te sprawę jak pies

  20. #40
    Chustoguru Awatar yanettee
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8,342

    Domyślnie

    komuś tu ciążowe hormony chyba buzują

    pisze o nie nakręcaniu się a sama się nakręciła

    ide spać, dobranoc dziewczyny
    Mama Kubusia i Basi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •