Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: poprosze o pomoc

  1. #1
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,516

    Domyślnie poprosze o pomoc

    Mam taki problem - mój piecioletni synek po długiej przerwie zaczął moczyc sie w nocy.
    bylismy u psycholog - stwierdziła ze moze byc to regres - reakcja na narodziny brata i kazała mu dac troche czasu. A przez ten czas uzywac dalej pieluch...
    uzywalam drynites, ale to bez sensu - mały nie czuje ze ma mokro i sie wcale nie budzi
    wielorazaowe były by leprze, ale za małe a moze znacie jakies takie które wejda na wyrosnietego 5 latka?
    albo moze któras szyjaca mama uszyłaby mi cos na wymiar?

  2. #2
    Chustoguru Awatar yanettee
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8,342

    Domyślnie

    może napisz na straganie że potrzebujesz, myślę że któraś mama Ci uszyje
    Mama Kubusia i Basi

  3. #3
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    nie wiem ile Twój 5latek waży ale kushies były ogromne: http://nosidla.com.pl/pl,product,359...tra,u5000.html
    rozmiar Todler 10-20kg

    aaa i jeszcze w Krainie Pieluszek widziałam jakieś duuuże pieluchy.. o znalazłam http://www.krainapieluszek.pl/index....tegory&path=62

  4. #4
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    lulu z linka mamru są super i duuuże,ale mają polar-na noc to git,tylko ty chcesz żeby czuł mokro,choć to wg. mnie nie ma znaczenia.
    5-latki czają temat sikania na wylot,to kwestia psychiki że sika.
    więc nakładałabym mu pieluchę i nie martwiła się czy czuje mokro czy nie.
    ten otulacz lulu xl zapinany po bokach na pewno będzie pasował.
    w jednorazówkach też przecież nie czuje mokrego,jakby co to poszukaj na all. jednorazówek z Niemiec,tam typowe jest że nawet 4-latki noszą pieluchy,więc wielkie rozmiary istnieją w sprzedaży.
    a jak chcesz żeby czuł mokro,to nakładaj majtki,a pod tyłek matę nieprzepuszczającą wilgoci i grubą warstwę ręczników.
    właściwie u 5-latka tak bym robiła mając na uwadze jego "godność".
    5-letnia Majka nigdy nie dałaby sobie założyć pieluchy.a jeśli już to w nocy by ściągała.mieliśmy taki etap krótko i używaliśmy maty.

  5. #5
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    a napisz do Yetty chociażby, na pewno Ci uszyje na wymiar...
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  6. #6
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,516

    Domyślnie

    w sumie to chciałam zeby czuł mokro zeby zaczał sie budzic na siku - teraz spi jak kamień i zadna siła nie jest w stanie go zbudzic.
    a tak sobie mysle ze jak sie obudzi po fakcie to moze za jakis czas obudzi sie w trakcie a moze i przed....
    jak sie odzwyczajał od pieluch w nocy (czyli jak miał ok 3 z kawałkiem - to tez długo to trwało - najpierw potrafił sie zasikac kilka razy i spać do rana w mokrym -co skutkowało zapaleniem pęcherza i antybiotykami,
    pózniej zakładalismy bambino mio - one wytrzymywały jednorazowa wpadkę , ale musielismy go budzic koło 3 nad ranem i wysadzać,
    póżniej jakos sam zaczął wołac, przez sen - i wtedy go wysadzalismy i tak sobie było dopuki nie urodził sie Maciuś, zaczęły sie częstrze wpadki a po miesiacu jak trafiłam z młodszym do szpitala to juz kazda noc była mokra i tak jest do tej pory...
    w bambino - czuł ze ma mokro i jak sie zbudził do szedł do łazienki i do rana juz wpadki nie bylo. ale one po praniu zaczęły przeciekac.
    dlatego pomyślałam ze takie wielo typu majtkowego moze by sie nadały....sama nie wiem...
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://subkonta.jim.org/nasze-dzieci/lista


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •