Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Natibaby Grecja z wełną fioletowa

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie Natibaby Grecja z wełną fioletowa

    powiedzcie mi, kiedy było coś takiego? dawno? Dużo tej chusty Natalia wypuściła? Jak ona wygląda? Są gdzieś na forum zdjęcia? Ile taka chusta może być warta?
    Pomóżcie bo mi zaoferowano tą chustę na wymianę, a ja nawet jej nigdy na oczy nie widziałam i nie mam pojęcia ile ona jest warta...
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  2. #2

    Domyślnie

    proszę bardzo



    wyszła w tym samym czasie co inne wełniane natki, więc nie powinna być warta więcej niż one

  3. #3
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Ja zaczynałam nosić w pażdzierniku 2009 i wtedy jakoś Grecja to nowość była. Grecja kosztowała 289zł a Natalia zaczęła promocję 2 w cenie 1 Nie pamiętam, żeby w sklepowej sprzedaży były wełniane, za to na forum trafiły i owszem. Ja jeszcze wtedy nie wiedziałąm co to za różnica wełna czy bawełna i nie zgłębiałam tematu. Kupiłam bawełnę. Wełnę widziałam na TBW po 100$, ale nie wiem czy się sprzedały...

    Edit: moim zdaniem dużo ich było i przez ta promocję 2 za 1 straciły na cenie, jesli pytasz handlowego punktu widzenia. A nosi... rewelacja
    Ostatnio edytowane przez demona ; 12-02-2010 o 01:13

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    dzięki Aniu, pięknie wyglądacie.
    bo mi dziewczyna napisala, ze ma bardzo rzadką (bozze "ż" czy "rz") chuste dla mnie, natibaby fioletowa wełnę i byłam ciekawa czy mnie coś ominęło? Ok, widziałam ją już Ale słuchajcie zagramanicą ta chusta za UNIKAT uchodzi
    Ostatnio edytowane przez MartaS ; 12-02-2010 o 00:58
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  5. #5
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Serio??? Może ten kolor, bo ten unikat wisi już 3 tyg
    http://www.thebabywearer.com/forum/s...ghlight=greece

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar aliona
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    mieszkam w Łodzi, gdzie nawet bieganie psom szkodzi
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    "rz" - to w sprawie wątpliwości ortograficznych

    co do fioletowej wełny, to wydaje mi się, ze ich nie było dużo.
    dłuższy czas były dostępne wełny brązowe i czerwone i tych jak sądzę było więcej.
    baardzo rzadko widuję tę wełnę we fiolecie i jakoś przez to zaczęło mi się wydawać, że tego malutko było, może się mylę.
    nawet się zastanawiałam czemu taka fajna chusta wyszła tylko w takim trudnym brązie i strażackiej czerwieni.
    przez długi czas w ogóle nie wiedziałam o istnieniu tego fioletu
    spytaj Natalii, najpewniejsze źródło.
    złotowłosa i trzy misie
    <3 <3 <3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •