Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 45

Wątek: Pouch JENDRULINO

  1. #1
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie Pouch JENDRULINO

    Czuję się zaszczycona, że mogę rozpocząc ten wątek

    Poucha miałam pierwszy raz w życiu w rękach- a nawet trzy pouche, bo do testów poszły trzy różne wzory, każdy w innym rozmiarze

    A więc:
    - bardzo przyjemny materiał-mocny, ale jednocześnie miły w dotyku- lekko elastyczny, nie ślizga się
    - bardzo wygodny! (chociaż na początku miałam problem z wywijaniem- ale to kwestia wprawy- dzisiaj już szło dobrze)
    - pouch dobrze trzyma- Misiek siedział jak przyspawany
    - rewelacyjne walcowate wypełnienia pod nóżkami dziecka (wszystkie pouche tak mają? ) - to coś dla mnie- kiedy noszę w chuście, dziesięc razy sprawdzam, czy na pewno Misia nic nie uciska.
    - jasna, przejrzysta i zrozumiała instrukcja z ładnymi zdjęciami
    - świetne wzory- każdy znajdzie coś dla siebie
    - bardzo starannie uszyte
    - fajny woreczek do przechowywania
    - musze to napisac- logo jest bardzo pozytywne

    minusów nie stwierdzono.

    jestem bardzo zadowolona, w związku z czym za chwilę idę na stronę Jendrulino w celu nabycia nam poucha

    Ripley, gratuluję!


    ach....
    zapomniałam, ze wątek bez zdjęc...





    jutro paczka leci do Pyrlandii

  2. #2
    Chustomanka Awatar neverendingstory
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    1,190

    Domyślnie

    no to ja się testowania nie doczekałam i zakupiłam pouchyka Jendrulino

    po pierwsze primo: piękny! miałam problem z wyborem wzoru, w ofercie jest przynajmniej kilka które chciałabym mieć
    po drugie primo: bardzo fajny materiał, miły w dotyku
    po trzecie primo: fajnie się nosi - dziś ponosiłam ok. 30 min, nic nie osiadło (choć nie jestem pewna, czy mam dobry rozmiar:/), z wywijaniem nie miałam problemu
    po czwarte...: bardzo podoba mi się cała otoczka - przejrzysta instrukcja, woreczek na pouch, stronka internetowa, metka słodka itp.

    jest to nasz 1. pouch więc nie porównam do niczego dostępnego na rynku, ale wystawiam porządne i zasłużone 5!! Brawo Ripley

    a oto fotka:

    moje lwice: Jadzia -05.08.2000, Justynka - 15.08.2009

  3. #3
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    widzę, że tu dziecię o miesiąc starsze od mojego - można takiegoż w pouchu?

  4. #4
    Chustomanka Awatar neverendingstory
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    1,190

    Domyślnie

    pania, teoretycznie w pouchu nosi się dzieci siedzące stabilnie. No moja jeszcze sama nie siedzi ale już prawie, a poza tym nie mam zamiaru jej nosić długo - na razie to tylko na kilkuminutowe noszenie awaryjne (szybko dziecia na biodro wrzucić na chwilę). Dłuższy pobyt w pouchu planuję na chrzcinach - ale to dopiero za 1,5 miesiąca ale dla młodszego dziecia chyba lepsza kółkowa
    moje lwice: Jadzia -05.08.2000, Justynka - 15.08.2009

  5. #5
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    no to się dobrze składa, bo pouche mi się podobają bardzo a mały przeciez kiedys do niego dorośnie, natomiast jendrulino poza pieknymi wzorami maja jeszcze bardzo przystępne ceny.
    Ostatnio edytowane przez pania ; 16-02-2010 o 23:30

  6. #6
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    ej no laski! streszczać się z recenzjami

    no więc moje wrażenia :

    pouche przyszły 3 w 3 różnych rozmiarach ja testowałam 2, bo się jakoś w rozmiar wpasowac nie mogłam domyślam się, że to były rozmiary S i M bo informacji na metce nie znalazłam albom ślepa... S było na mnie ciut przyciasne w M Hanka jednak nieco się majtała.

    Plusy:
    cudne wzornictwo i kolorystyka, każdy znajdzie coś dla siebie
    biało czarny pouch był zajefajny, spodobał mi się strasznie i chętnie bym sobie sprawiła pouch o takim wyglądzie
    bardzo starannie wykonane
    wałeczki pod nogami bardzo dobry pomysł, w swoim prywatnym pouchu jednowarstwowym bez wypełnienia ciągle miałam wrażenie, że się wpija Hance
    materiał solidny, ogólnie pouche sprawiają wrażenie, porządnych

    Minusy:
    - imo powinny być trochę, szersze tzn głębsze. Na Hankę były na styk a nawet chętnie bym jej ciut więcej materiału pod tyłek wepchnęła i mógłby być 3 cm wyżej na sam kark...
    - pouche są szyte z różnych materiałów i np ten brązowow wzorzysty był z takiej typowej bawełny, nie ześlizgiwał się, był "przyczepny" ale ten biało czarny mimo, że cudny i materiał pięknie się mienił był śliskawy, wywinięcie zjeżdżało mi z ramienia
    - kiedy Hania wymemłała brązowo wzorzysty poouch zrobił się zaciek - zafarbowała brązowa wewnętrzna tkanina, mam obawy czy dzieci się nie za bardzo najedzą barwnika, w biało czarnym nic nie puściło a też Hanka próbowała go skonsumowac

    Instrukcja:
    Czytelna, ładna, przejrzysta...
    ...jeden mankament - w zasadzie detal i może się "czepiam" ale miała być rzetelna recenzja to jest - w punkcie " sposób zakładania" "przygotowanie do użytkowania" czy jakoś tak pouch jest założony tak, że wypełnienie jest na zewnątrz a nie w miejscu gdzie powinny być nóżki dziecka - to może zmylić

    generalnie ocena pozytywna, są bardzo ładne, wygodne, poprawiłabym tylko ciut szerokość i zrezygnowała ze sliskich materiałów..... aha myslałam, że może ta śliskość to z powodu "nowości" ale po upraniu i wyprasowaniu nie zniknęła.

    zdjęcia:





  7. #7
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    301

    Domyślnie

    To teraz moja kolej

    Pouche piekne, wzory rewelacyjne, materialy jak juz dziewczyny zauwazyly faktycznie rozne...Po ciazy do malych nie naleze, wiec uzywalam L-ki...i powiem szczerze, ze ten wlasnie material najbardziej mi sie podobal. Niesamowicie milusi, prawie aksamitny!!!
    Mialam dotychczas tylko jednego innego pocha w testach i z tym poprzednim nie moglam dojsc do ladu. Natomiast Jendrulino okazal sie byc rewelacyjny!!! Bylismy wczoraj na wystawie psow, mialam Karola (oko 10kg) w pouchu przez prawie 1,5h i moglabym dluzej....no moze zmienilabym ramie, ale to naprawde bomba....

    Co do instrukcji to tak jak napisala ula...mylace to ulozenie wypelnienia...szczegolnie dla osoby takiej jak ja, czyli zupelnie zielonej Ale dalam rade i nawet uznalam za super wygodne, wiec to faktycznie chyba szczegol. Zreszta musialaby ze 2 tyg chyba ponosic, zeby to wreszcie zrobic calkiem dobrze!

    A to jak Karol sie we mnie wtulil jak tylko go do poucha wlozylam!!!!BEZCENNE!!! Fantastyczne uczucie

    Chetnie sie zaczaje na tego testowego jesli bedzie do sprzedania Wiem, ze one niedrogie, ale cos ostatnio wieje pustka w moim portfelu)))

    Nie mam zjdec, pogoda nie sprzyjala aparatowi...ale jak tylko uda mi sie takiego zdobyc (l-ki szukam...ktos ma uzywany na zbyciu? to zaraz zrobie i wkleje

    Bardzo dziekuje za mozliwosc testowania, strasznie sie ciesze bo okazalo sie, ze pouch jak najbardziej dla nas!!!! A dotychczas myslalam, ze to sie nie wydarzy!!!

  8. #8
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    to ja tez jestem winna recenzje i zaraz oddam com winna

    przyszły do mnie dzisiaj 2 pouchy i kółkowa- dzięki uprzejmosci Ripley-wielkie dzięki -bardzo pomogło w wyboże czy kółkowa czy pouch-a właściwie wcale bo teraz wiem ze i to i to super
    * zacznę od instrukcji-profesjonalna jasna czytelna-nie zakłada że ktoś coś wie tylko tłumaczy wszystko krok po kroku od banału-złożenia poucha po wsadzenie dzecia-samą instrukcje oceniam na 6+
    *sam pouch
    -kolory ja wybrałam do przetestowania i ewentualnego kupna "Jane" http://www.jendrulino.pl/pl,o,JANA kolorki -klasyczne połączenie czerni i bieli a wewnątrz -lub zewnątrz bo jest dwustronny jednolita czerń.
    -Bardzo piękny ,kwiatowy ,kobiecy(bardziej kobiecy niż dzewczęcy)wzór .Kwiaty są czarne na białym tle piękne ale nie banalnie słodkie-tak jak lubie-idealne do sukienki czy garsonki-elegancja i szyk !
    kolory i wzór oceniam na 6
    -Materiał leciutko elastyczny ale nie spreżynował elastycznośc ułatwia manewr wkładania dziecka do poucha nawet nie wprawionemu pouchaczowi jak ja miły w dotyku ,
    ale nie śliski-na tyle cp nosiłam-a nie nosiłam długo bo do wypróbowania dwa pouchy i kółkowa i niecierpliwie zmieniałam materiał(dotyk noścoś)oceniam na 6
    - wszelakie szwy równe staranne mocne z zachowaniem estetyki - oceniam starannośc i wodóle odszycie na 6
    -wypełnienie fajnie równo wypełnione na tyle miękkie że wygodne i natyle mozno upchane że chroni przed wpijaniem materiału w kolanka nie twozy się taka oztra wpijająca krawędź- i nie widze mozliwosci przesuwania sie
    wypełnienia czy tez jego zbicia w odzielne kawałki to wyjdze z czasem pewnie ale nie widze tedencji do tego oceniam na 6
    -wygoda- mi nosiło sie wygodnie młoda chodź marudna-zab idze nie nażekała wygladała na zadowoloną-brak problemu z wywinieciem wywinieciesie nie przesuwało nie uciekało wkładanie i wyciaganie dzecka
    -bez problemu wiec daję 6

    *otoczka chusty w fajnych woreczkach-można wrzucić w nim do torebki torby i niema strachu że np otforzy sie szminka i uciapra chuste albo coś w tym stylu metki bardzo fajne jedyne co to są różowe a to nie mój kolor ale są na tyle małe że mi nie przeszkadza zato małpa jest słodka
    ogólna moja ocena to 6 argumenty powyzej ja miałam jakiego kolwiek poucha pierwszy raz w łapkach wiec do innych nie porównam-bałam sie ze mi pouch nie siadze a tu sie w nim zakochałam POLECAM

    wiem że strasznie cukierkowa ta moja opinia -niema w tym żadnej celowości poprostu takie mam odczucia

    jako ze męża niema w domu to mnie niemiał kto obfocić będż w najbliższym czasie
    Ostatnio edytowane przez Fusia ; 14-04-2010 o 15:27 Powód: dalsze pisanie -przerwe miałam ze względu na młodą
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  9. #9
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,546

    Domyślnie

    ja testowałam s i m i chmm.. nie wiem który dobry... widocznie niewymiarowa jestem w s - Mac był mocno przyklejony i iby ok, ale po dłuzszej chwili jednak jego łokieć lądował w mojej piersi... i przestawało byc wygodnie,
    w m-było wygodnie, ale Maciuś trochę luźno - z rączkami na wierzchu było ok, ale jak sie przytulił to miałam wrażenie ze chusta nie podtrzymuje go dobrze.
    materiały - piękne!!! biały w różyczki - zakochałam się! słodki i elegancki - drugi miałam czarno-bialo turkusowy - moje ulubione kolorki
    Mac lubił ten materiał gryźć
    wałeczki - tu miałam dylemat - dla dziecka super - nic się nie wpija, ale zmniejsza to kompaktowośc chusty - nie w każdą torebkę sie upchnie...jednak chyba wygoda dziecia ważniejsza...
    przydałaby sie jakaś kieszonka na gryzaczek czy szmatkę jak np w Lucky baby, albo coś doczepianego ew.
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://subkonta.jim.org/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  10. #10
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie

    chce tylko powiedziec, ze pojawil sie wazny konkurent dla innych pouchow

    jendrulino wzbudzily moj ogromny zachwyt
    nie mam zastrzezen zadnych

    jak mi sie LB znudzi, siegne po tego poucha
    i wszystkim je bede polecala

    nie wiem, jak z rozmiarowka, tzn. z dobieraniem via strona www
    nie wnikalam, przyznaje, sie po prostu wcisnelam w kazdego
    ale jesli jest tak precyzyjna, jak np. butow gucio, to ripley stworzyla ideal

    to najwieksza slabosc pouchow - klopot z dopasowaniem bez przymiarki i to odsylanie

    instrukcja - swietna

    no swietne.
    polecam.

  11. #11
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,769

    Domyślnie

    To samo pomyslałam - konkurencja powinna sie obawiać, bo to świetne pouche są

    najpierw minus - nie udało mi się dobrze dopasowac rozmiaru, ale to raczej z powodu dosc napietych dni i braku czasu - kombinowalam za mało, a to bluzę za gruba miałam, a potem wzięłam większy bez sensu - żałuję, ze dostałam je do testowania akurat w tym czasie, bo zdjęć tez nie zdązyłam zrobić, a szkoda

    Pięknie uszyte, cudne materiały i kolory, super jakosć! porządna instrukcja, fajny woreczek-torebka do schowania chusty
    zastrzezen do waleczkow nie mam żadnych - z przyzwyczajenia (bo akurat mam model bez) wolę pouch bez wypełnienia - moze takie tez beda w ofercie

    Bardzo dziękuję za mozliwosc testowania!
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  12. #12
    Chusteryczka Awatar franciszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    53° 07' N 23° 10' E
    Posty
    2,554

    Domyślnie

    Pouchy bardzo mi się spodobały - Młodej z resztą też.... Fotek brak tym razem - czego ogromnie żałują, ale... Właśnie dzis mija kolejny dzień - chyba przedopstatni naszej przeprowadzki - nie wiem, jak się nazywam, z kim mam dziecko i kto jest ta baba w lustrze
    Nosiłyśmy krótko - raczej z chęci zmierzenia i popróbowania - a nie testów...
    Bardzo fajne wykończenie z poduszeczkami - wałeczkami przy nóżkach... miłe i przyjemne w dotyku materiały, perfekcyjne szycie, fajna metka... Miło sie nam tuliło
    I to tyle - dziękuje za mozliwośc testowania

    M. X.08 [*] M. X.12

  13. #13
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,803

    Domyślnie

    Bardzo przepraszam za opóźnienie w recenzji, tak się skupiłam na tym komu je mam dalej wysłać, że zapomniałam o recenzji...

    Śliczne są!!! Materiały fajne w dotyku, solidne ale i delikatne.
    Nosiłam całe popołudnie, bo jak już raz dziecia obok brzucha wcisnęłam to nie chciałam kombinować

    Ja nie przepadam za wypełnieniem przy nóżkach, wolałabym bez bo to i mniejsze wtedy i jakoś łatwiej mi się takie zakłada - w sumie nie wiem czemu...
    Ale kolorystyka, materiał i wykonanie bardzo mi się podobały

    I instrukcja też - zwłaszcza fragment o noszeniu w kołysce - brawo!

    Nasza jedna fotka w formie autoportretu - widać, że noszony też zadowolony
    Ostatnio edytowane przez Mayka1981 ; 08-04-2013 o 20:24 Powód: edycja linku do fotki
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  14. #14
    dokebu
    Guest

    Domyślnie

    Kilka dnia temu przyszedł do nas nasz pierwszy prześliczny pouch JORG! Wiem wiem, kolor nie każdemu może się podobać, to kwestia gustu, a dla mnie jest C-U-D-N-Y!!

    Materiał milutki, wypełnienie pod nóżkami rewelacyjne i co mnie najbardziej zaskoczyło, nawet nie pomyślałam o woreczku do zapakowanie pouch'a, super pomysł, przy moim bałaganie jest szansa, że będzie zawsze czysty
    Dziecię z noszenia zadowolone a ja nie miałam żadnego problemu w umieszczeniu go w pouch'u.
    Decyzja o zakupie była dość spontaniczna, ale absolutnie jej nie żałuję
    Fotki w akcji za kilka chwil, tymczasowo nie mam fotografa w domu a samemu to nie to samo
    Obiecane fotka w akcji (samoróbka więc z góry przepraszam za jakość):



    Ostatnio edytowane przez dokebu ; 07-08-2010 o 09:50

  15. #15
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,671

    Domyślnie

    Kolezanko, zartujesz sobie z tym czarno-bialym zdjeciem? Kolor poucha chcemy zobaczyc!!! Ale Dziubas to model, poza jak z żurnala
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  16. #16
    dokebu
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Winoroslinka Zobacz posta
    Kolezanko, zartujesz sobie z tym czarno-bialym zdjeciem? Kolor poucha chcemy zobaczyc!!! Ale Dziubas to model, poza jak z żurnala
    Bo ja jestem wielbicielką czarno-białych fotek a co najśmieszniejsze, robiłam ją na samowyzwalaczu więc nie widziałam pozy Dziubasa mi też ona przypadła do gustu, wg mnie profesjonalny modeling

    Kolor na babcinym pouch'owaniu fajowo wygląda (oczywiście pouch za mały na babcię, ale on jest dobierany do mamusiowych rozmiarów )





    P.S. Babci się tak podobało, że dziecię bez butów i spodni chciała mi na spacer wziąć

    Ale widać, że młody też zadowolony
    Ostatnio edytowane przez dokebu ; 14-08-2010 o 21:25

  17. #17
    Chustomanka Awatar olka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Plewiska/k.Poznania
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Testowałyśmy pouche w 3 rozmiarach, najbardziej podpasował nam rozmiar M, a także jego kolorystyka: z jednej strony fiolet z białymi kwiatami, z drugiej czarny materiał - ładnie to się komponowało. Pouche super wykonane, solidny materiał, ładne wzory materiałów. Wypełniane brzegi pod nóżkami fajny patent (choć na początku myślałam, że to ochraniacze na plecki dzieci )! Dziecię noszone wydaje się bezpiecznie siedzieć i nie bałam się pójść nawet na dłuższą wyprawę.
    Bardzo polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem poucha!
    A do tego super wykonana instrukcja
    Zuzu (styczeń 2010), Kalina (wrzesień 2012)
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci, Instruktor masażu Shantala. Bliskość na starcie - ja w sieci
    W Poznaniu też nosimy


  18. #18
    słoneczny_blask
    Guest

    Domyślnie

    ...
    Ostatnio edytowane przez słoneczny_blask ; 01-01-2014 o 16:12

  19. #19
    Chustonoszka Awatar Kolka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    126

    Domyślnie

    Ja też opóźniona z recenzją, ale to przez paskudne choróbska...
    Muszę się przyznać, że nie mam doświadczenia z pouchami. Trochę mi ciężko było umieścić w nim Jaśka, bo w S było nam za ciasno, a w M nieco mi Jasiek odstawał. Myslę, ze to jednak kwestia braku wprawy i w końcu chyba bym się z tą M-ką dogadała (z resztą zastanawiam się nad zakupem, więc moze będę miała szansę poćwiczyć).
    Generalnie podzielam zdanie dziewczyn: pouche ładnie uszyte, z fajnych materiałów Bardzo dziękuję za możliwość testowania

  20. #20
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Krk
    Posty
    335

    Domyślnie

    Przede wszystkim ogromne podziękowania za możliwość testowania, a mogłam dłuuugo, bo długi weekend mi się trafił
    Przyszły, jak wiadomo trzy modele pouchy
    - JUMI – jednokolorowy turkus (największy, rozmiarowo porównywalny do testowego poucha LL)-podejrzewam, że to „L”
    - JENA – dwustronny średni (najwięcej przez nas noszony) – chyba „M”
    - JINA – najmniejszy też dwustronny (na nas niestety za mały, a szkoda, bo bardzo mi się podobał) – raczej „S”
    Niestety nie było rozmiarówki na nich napisanej, więc jak je rozłożyłam, to dopiero wtedy wywnioskowałam, który jaki jest-znaczy na Jumi było, że „1” (nie wiem co znaczy?) albom ślepa totalnie i nie wyczaiłam w pozostałych
    Nam najbardziej pasowała Jena-rozmiarowo na ubranie domowe była idealna, mała super przylegała, była tak słodko wtulona we mnie, że aż miło nam się nosiło, ale tylko po domu… Otóż na zewnątrz była za ciasna, a większy rozmiarowo Jumi dużo za duży;( także jak się wybraliśmy w teren na testowanie, to dobrze, że zapobiegawczo wzięłam wiązankę
    Tkanina - super miła w dotyku we wszystkich przypadkach, z tym że Jumi i Jena miały zbliżoną do siebie grubość, właściwie, to dość cienkie były, jak dla mnie fajnie, bo nie grzałam się w niej w domu zaś Jina już była od nich troszkę grubsza (zbliżona do LL), ale wytrzymałe i sprawiały wrażenie trwałych, nie widać było śladów użytkowania.
    Bardzo fajny pomysł z woreczkami na poucha, choć gapa ze mnie, bo jak brałam ze sobą to zapomniałam o woreczku, który został w pudełeczku w domu
    Jeszcze bardziej podobał mi się pomysł z wypełnieniem pod kolankami, nareszcie nie miałam wrażenia, że małą coś uciska, czy się wrzyna! Rewelacja! Fakt, troszkę więcej miejsca przez to zajmuje pouch, ale i z tym jakoś da się poradzić
    Co do nośności, to nosiłam moje prawie 8,5kg dzieciątko (moje duże nie chciało) i potrafiłam nosić i godzinę jak dobrze rozłożyłam na ramieniu bez żadnego uwierania!
    Oczywiście jeszcze trzeba dać plus za instrukcję – bardzo przystępna! Choć na początku się zagubiłam ze złożeniem, żeby wypełnienie było pod nóżkami, a nie przy główce, ale kilka prób i wyszło
    Mam nadzieję, że nic nie przegapiłam, jak cos to doedytuję
    Ogólna ocena najwyższa z najwyższych!
    Aga, mama dwóch skarbów W (maj 2008) i H (luty 2010)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •