Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 39 z 39

Wątek: bambooty

  1. #21

    Domyślnie

    Dziewczyny, ja mam 4 Bambooty M (2 nocne i 2 dzienne) i chcę jeszcze (chrzestny przesyła z UK )
    Czy L jest dużo większa? Lena waży ok. 6-7 kg, nie wiem czy kupić M czy L - któraś miała oba rozmiary? - niby L od 10 kg, a chcę mieć na teraz... M są świetne - dopasowane jak majteczki, malutkie, chłonne i lekkie
    Poradźcie
    Lubię być z Wami

  2. #22

    Domyślnie

    mam pytanie o wkłady, bo piszą że jest bambusowy i z mikropolaru, czy można te wkładki tak ułożyć aby bambus był przy pupie?


  3. #23
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kawiareczka Zobacz posta
    mam pytanie o wkłady, bo piszą że jest bambusowy i z mikropolaru, czy można te wkładki tak ułożyć aby bambus był przy pupie?
    tak mozna tak robic.
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kawiareczka Zobacz posta
    mam pytanie o wkłady, bo piszą że jest bambusowy i z mikropolaru, czy można te wkładki tak ułożyć aby bambus był przy pupie?
    Teoretycznie można, bo to są takie jęzory z dwóch stron, ale praktycznie, to raczej nie bardzo, bo ta bambusowa jest trochę mniejsza i jak się ją daje na wierzch, to ta z mikropolarem (to naprawdę micropolar? jest tak gładki jak welurek albo jedwab, gubię się w tych materiałach...), trochę się podwija, nie wiem czy to dziecku by nie przeszkadzało
    A pielucha świetna, oczywiście w moim odczuciu, uwielbiam - chociaż wydać tyle, bym chyba nie wydała, a przynajmniej nie na taką ilość jak mam...Wersja na noc rewelacyjna, te 4 wkładki, są jak puzzle dopasowne i sprytnie ukryte, pupka zgrabna, nikt by nie pomyślał, że tyle ma w środku
    Lubię być z Wami

  5. #25

    Domyślnie

    Marciasone, a jaką masz - L czy M?
    Lubię być z Wami

  6. #26

    Domyślnie

    Odwołuję Wykopałam w koszu - można, pomimo, że jest krótsza, to nic się nie podwija, bo ma taki pasek przy wszyciu. Także można bambusem na wierzch, jak najbardziej. Przepraszam za zmyłkę...
    Lubię być z Wami

  7. #27

    Domyślnie

    spoko pytam na razie z ciekawości (jakby się pojawiła na bazarku w przyzwoitej cenie), bo nowa droga jak diabli


  8. #28
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alkestis Zobacz posta
    Marciasone, a jaką masz - L czy M?
    nie mam zadnej
    ale wyczytalam na mamazen
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  9. #29
    Chustomanka Awatar IwonaKM
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    922

    Domyślnie

    od kilku dni używamy bambooty.
    Pieluszka mala, zgrabna, jak już ktoś napisał, kształtem przypomina majteczki.
    Chłonna, miękka, przyjemna w dotyku.
    Trochę dlugo schnie.
    Przez to, że wzór PULa nie jest zbyt atrakcyjny, nie szkoda wkladać jej na noc, czy pod spodenki.

  10. #30
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    ja tez zakupiłam i nie żałuje ,sa fajne, małe chłonne fakt dlugo schna ale nigdy nam nie przeciekły.choc mam jedno ale ze mogłyby byc troszke wyższe pod brzuszkiem ale nie przecikeły wiec sie za bardzo nie czepiam
    nie odciskaja sie gumki a to +
    mamy L a Z wazy 12 kg,zapinam najciasniej w pasie.
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  11. #31
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Balbi waży 11 kg i mamy i L i M i obie nosi. M wygląda jak majteczki,czyli super, choć co do chłonności M mam małe zastrzeżenia
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  12. #32
    Chustofanka Awatar morla1
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    264

    Domyślnie

    Mam bambooty z truskawkami i bardzo ją lubie...ale nie wiem czy rozmiar M długo nam posłuży, bo wydaje mi się akurat na teraz a Młody ma 6 kg. Ale jest bardzo zgrabna jak Itti bitti ale wkłady nie uciskają, bo w IB młody chyba nie czuje się tak komfortowo.

  13. #33
    Chustonoszka Awatar Brilho
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    90

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morla1 Zobacz posta
    Mam bambooty z truskawkami i bardzo ją lubie...ale nie wiem czy rozmiar M długo nam posłuży, bo wydaje mi się akurat na teraz a Młody ma 6 kg.
    Uwielbiam Bambooty, ale moja "m-ka" poleciała już służyć innemu bobasowi. Producent jednak trochę ściemnia od 6 do 11,5kg? Nie wiem jakim cudem.

  14. #34
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie

    my mamy od niedawna dzienne bambooty i też uwielbiam, Ania ma 7 kg i zapinam na najblizsze napki i gdyby była taka możliwość to bym pewnie jeszcze ciaśniej mogła zapiąć. Małe zgrabne, chłonne...no to chyba obecnie moja ulubiona pielucha, jeszcze nocne bym chciała bardzo

  15. #35
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Stalowa Wola
    Posty
    94

    Domyślnie

    a ja jakoś nie polubiłam tych pieluch, miałam jedne nocne i po pierwsze długo schły, po drugie PUL nam przemókł w tych miejscach gdzie nie ma już wkładów, po trzecie cholernie mnie wkurzyła rozmiarówka
    jedyny ich plus - rzeczywiscie zgrabniutkie

  16. #36
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Mnie też się nie spodobała. Miałam dzienną. To, że przy nóżkach przeciekła to u nas standard więc nie jej wina ale jak dla mnie pieluszka choć zgrabna to szeroka w kroku Moja mała lubi nóżki razem trzymać a w tej pieluszce było to trudne. Nie wiem czy to może kwestia dopasowania dziecko - pielucha ale inne mniej zgrabne lepiej na niej lezą.

  17. #37
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Pierwsze wrażenie przy używaniu tej pieluszki - rewelacja. Ma tą samą zgrabność co Itti bitti a przy tym znacznie miększe wkłady, do tego szybciej schnące. Dosyć mała rozmiarówka też mi nie przeszkadzała, bo synek razje z tych drobniejszych.
    Szybko jednak okazało się, że jest to pieluszka raczej zawdona - często przeciekała niestety.
    Wrażenia wizualno-estetyczne na tak, użyteczność - na nie


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

  18. #38
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie na drobne dziecko

    mam nocną M-kę i duże dziecko
    Pielucha jest bardzo chłonna, nie schnie jakoś długo bo ma 4 języki (każdy mniejszy, więc jest zgrabna). Próbowaliśmy jej jak synek miał 4mce ale nie dałam rady jej dopasować, on ma dość pulchne udka, jest w 75 centylu i ta pielucha zdecydowanie nie nadaje się na takie większe dzieci. L-ki już nie chce mi się próbować.
    Dodam tylko że IB M-ki nadal na nas pasują świetnie mimo że synek ma już 6mcy i 9kg - to tak dla porównania jak wygląda rozmiarówka
    Maluszek 19.11.2012

  19. #39
    Chustomanka Awatar IwonaKM
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    922

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dafnia Zobacz posta
    Dodam tylko że IB M-ki nadal na nas pasują świetnie mimo że synek ma już 6mcy i 9kg
    moja córka w IB S mieściła się jeszcze po skończeniu roku Bambooty M nosiła, gdy skończyła 1,5 roku, ale ona z tych co z wagą są w dole siatki a ze wzrostem- na górze

    podawanie rozmiarówki w kg bez podawania do tego wzrostu, jest trochę bez sensu, bo inaczej pieluszka leży na 9kg i 70 cm półroczniaku, a inaczej na 9kg i 85 czy 90 cm 1,5 roczniaku. U obu waga ta sama ale obwody już nie.
    Jeszcze gorszy jest sposób podawania rozmiarów w miesiącach, moja córka nigdy nie dorosła do fuzzy buntz M dla wieku 3-6 miesięcy, ta pielucha była gigantyczna.
    Pola 2011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •