Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 39

Wątek: bambooty

  1. #1
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie bambooty

    Dzisiaj do mnie dotarła. Narazie schnie. Wygląda zgrabnie.
    Kto jeszcze ma i testował?

  2. #2
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    My mamy wersje easy dry w truskawki rozmiar M
    Miekkie, chlonne, zgrabne. czas schniecia taki sobie, jak na AIO i wkkladki bambusowe to mega szybki.
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  3. #3
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    i ja się zimowo na truskawki skusiłam i jestem b. zadowolona. Uszyta podobnie jak JBD, więc schnie na prawdę super szybko. Ślicznie wygląda, jeśli chodzi o chłonność to z opinią poczekam, aż osiągnie swoją maksymalną
    tylko jeden minus.. mam rozmiar L i jest jak dla mnie za mały na L wydaje mi się że to taka bardziej Mka niż L...

  4. #4
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    no to mnie załamałaś, bo ja właśnie też się wczoraj skusiłam na truskawy i była już tylko M-ka, więc wzięłam w nadziei, że to taka większa M-ka
    no nic, zobaczymy, w razie czego wylądujemy na bazarku
    Marysiu, a jakbyś miała porównać rozmiarowo do Itti Bitti - to taka sama L-ka czy jeszcze mniejsza?

  5. #5
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    ja się zgadzam z Marią,Morela wchodzi idealnie,na Marysię tak w miarę.
    wg. mnie to M-L.dość płytka jest.
    ale jakby co to kupiłabym więcej L-ek,szybko schnie,fajne wewnętrzne falbanki.choć rodzaj PULa i nadruku nie najwyższych lotów,kto lubi jaskrawe i bardzo miękkie ten się zawiedzie.

  6. #6
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamuszyca Zobacz posta
    no to mnie załamałaś, bo ja właśnie też się wczoraj skusiłam na truskawy i była już tylko M-ka, więc wzięłam w nadziei, że to taka większa M-ka
    no nic, zobaczymy, w razie czego wylądujemy na bazarku
    Marysiu, a jakbyś miała porównać rozmiarowo do Itti Bitti - to taka sama L-ka czy jeszcze mniejsza?
    Kochana jeśli mam porównać do nowej wersji IB L to IB jest większa

  7. #7

  8. #8
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamuszyca Zobacz posta
    no to klops...
    No właśnie
    przyszła do mnie Mka..kurcze..mogłam zamówić Lkę..ale miało byc do 11 kg..
    ech..
    zobaczymy moze tylko ona z tych dopasowanych jest?
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  9. #9
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Moja recenzja.

    Pieluszka przez swoją budowę i materiały naprawdę szybko schnie. około 12 godzin ot tak na suszarce.Co plasuje ją w czołówce AIO pod tym względem.
    torebka na pieluszkę, zapewnia maksimum elegancji.
    Jak już wiadomo byłam zaniepokojona rozmiarem pieluszki- nic bardziej mylnego.
    Ta pieluszka wyglada na dziecku jak majteczki- dla 7,7 kg Balbiśki zapinam ją na najbliższe napy. Pupa wygląda doskonale - można ją porównać do pupy w IB- jednakże system gumek w Bambootach ( dwa rzędy gumek , przy wkładkach i dookoło nóżek) o niebo przewyższają mozliwości IB . Nie ma opcji wycieku ewentualnej kupki (tak, tak, ochrzciliśmy pieluszkę przy pierwszym użyciu)
    Jest miękką,chłonną, wizualnie ładną pieluszką, wg mnie wyższa półka. Zdecydowanie dobry zakup.
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  10. #10

    Domyślnie

    A czy ja mogę prosić o jakiś link do tej pieluszki? Gdzie ją można kupić? Pozdrowionka

  11. #11
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

  12. #12

    Domyślnie

    Dziękuję za info. Śliczna, tylko trochę dziewczyńska, ale i tak bym się skusiła i Mka, mój noworodek pewnie musiałby długo do niej dorastać No chyba, że to jest mała rozmiarówka, jak itti bitti??

  13. #13
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    http://www.cheeksandcherries.co.uk/a...nfo_11487.html
    zobaz tez tutaj. Wiem, ze sklep w uk, ale moze zobaczysz, jak wygladaja inne wzory Moze mamazen bedzie miala je w przyszlosci
    Rozmiarowka moze jest i mala, moja mloda skonczyla 6mies i nosi M zapieta na najciasniejsze napki. dla porownania dalej wchodzi w S itti bitti(ma niej tzw niski stan), chociaz spokojnie nosi tez M.
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Malina Zobacz posta
    http://www.cheeksandcherries.co.uk/a...nfo_11487.html
    zobaz tez tutaj. Wiem, ze sklep w uk, ale moze zobaczysz, jak wygladaja inne wzory Moze mamazen bedzie miala je w przyszlosci
    Rozmiarowka moze jest i mala, moja mloda skonczyla 6mies i nosi M zapieta na najciasniejsze napki. dla porownania dalej wchodzi w S itti bitti(ma niej tzw niski stan), chociaz spokojnie nosi tez M.
    Już mi się wszystko plącze z tymi rozmiarami. Kompletuję pieluszki dla noworodka, a coś mi się zdaje, że do większości z nich dłuuugo będzie dorastał. Itti bitti kupiłam M i mi wygląda na malutką. Kiedy najwcześniej mogłaś M itti założyć na swoją małą? Chyba lepiej zrobię jak poczekam na mniejsze rozmiary bambotów

  15. #15
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    Ania Mania, gneralnie moja mloda byla malenka po urodzeniu, w sumie startowala ponizej 3kg, wiec to tez inaczej.
    Teraz jest dluga, wcale nie chuda, ma ok 7kg i 6 miesiecy.
    M nosi od miesiaca, bo wtedy ja kupilismy ----> zaczela wyrastac z S, ale jak sie okazuje dalej ja nosi.
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  16. #16
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357

    Domyślnie

    My mamy te pieluszkę i jest świetna Taka malutka na pupie i mi się akurat podoba, ze te wkładki są przyszyte do pula. Bardzo chłonna i leciutka. Troche mi truskawki zbladły po praniu, ale i tak bardzo ja lubię. Mam rozmiar L, a moja Mała waży 10 Kg i rzeczywiście lepiej brać rozmiar większe.
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

  17. #17
    Chustonówka Awatar NiLLi
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    48

    Domyślnie

    U mnie czeka na pranie, ale po pierwszej przymiarce stwierdzam, że jest maleńka. Synek ma co prawda 10kg, a nie było innego rozmiaru niż M. W pasie jest OK, zapinam na drugie napy, ale jest bardzo krótka w stanie. Pewnie parę razy założy i poczeka do następnego brzdąca ale prezentuje się wybornie

  18. #18
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    121

    Domyślnie

    jestem dumna posiadaczka trzech pieluszek bambooty easy dry. sa bardzo zgrabne (waskie w kroku). niestety moga nie powstrzymac kupy o lzejszej konstystencji podoba mi sie ten pomysl z wszytymi wkladkami. nie trzeba tego rozpakowywac i zapakowywac przed i po praniu.

    zasugerowalam sie, zupelnie niepotrzebnie, rzekomo zanizona rozmiarowka i kupilam L-ke dla mojej prawie 9-kilowej gwiazdy i wydaje mi sie, ze M-ka lepiej prezentowalaby sie na jej pupie.
    ---------------------------------
    Olek _2007 i Emilka_2009

  19. #19
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    67

    Domyślnie

    W tej chwili jest to moja ulubiona pieluszka AIO - zgrabna, chłonna, schnie przyzwoicie (w porównaniu do innych AIO), bardzo dobra jakość materiałów i wykończenia.

  20. #20
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    i my też mamy babmooty w truskawki, kupiłam uzywana, więc pul (w sensie kolorów) trochę sprany, ale wkładki w super stanie (zadbane). generalnie jak na aio super szybko schnie, bo wkładnki nie są przyszyte, tylko jęzory zwisaja i dzieki temu szybko schnie. kupa nie wyleci, falbanki trzymaja fason. rozmiar mamy L i na 8 kilo jest jeszcze zapas, więc spoko, nie jest tak źle z ta rozmiarówka. generalnie jesteśmy zadowolone
    K. 2009M. 2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •