Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 133

Wątek: Baby BeeHinds

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie Baby BeeHinds

    Zapraszam osoby testujące i te, które używają lub używały do recenzji

    Jako sprzedawca nie powinnam sie wypowiadać ale powiem tylko, że wygooglowałam, że to jedne z najlepszych pieluszek na świecie


    tutaj można o nich poczytać: http://www.buyorganics.co.uk/m-baby_beehinds-122.aspx

    Zapraszam do recenzji



  2. #2
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    Tez jestem ciekawa opini innych. w sobote dotarla do nas moja, na razie pieknie wyprana i mieciutka czeka do uzycia.
    Na razie wychodze z szoku, ze cos moze byc tak miekkie i delikatne! W ogole 'cos' w tej Australii maja, ze takie bambusowe cuda wytwarzaja, bo wkladki z bambooty sa z tego samego materialu. Na razie mam watpliwosci co do ksztaltu, bo jakos ciezko bylo ja dopasowac do Malinowki, co rusz cos wylazilo, bo jest one size i dosc duzy w dodatku. EC-ujemy sie, wiec moge miec na razi eproblemy z szybkim zalozeniem Widzialam tez poprzednia krotka serie w mocnych kolorach, prawdziwe cuda.
    dam znac, jak sie w noszeniu sprawdza.
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Pamiętaj, że chłonności nabierają po mniej więcej 8 praniach. masz AIO czy formowanki?



  4. #4
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    O chlonnosci wiem
    Mam formowanke. Zamowilam tez AIO, ale nie wiadomo, kiedy do nas trafi.
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  5. #5
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,907

    Domyślnie

    to ja zapytam, może trafi sie ktos kto ma porównanie, mój tłuścioszek 8 kg nosi Itti Bitti L (nowe czyli wieksze i te od 10 kg) czy Z Baby Beehinds powinnam tez wziac L od 10 kg czy M (7-11)?

  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    A. Ł
    Posty
    746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olapio Zobacz posta
    to ja zapytam, może trafi sie ktos kto ma porównanie, mój tłuścioszek 8 kg nosi Itti Bitti L (nowe czyli wieksze i te od 10 kg) czy Z Baby Beehinds powinnam tez wziac L od 10 kg czy M (7-11)?
    Mój 10 kg 1,5 roku trochę inna budowa niż twój maluch bo chodzi i się wyciągnął, itti bitti nosi L a z BB M jest dobra.

  7. #7
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,907

    Domyślnie

    a L by była dobra? czy ona jest bardzo duża? duzo wieksza niż eLka Itti Bitti?

  8. #8
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    A. Ł
    Posty
    746

    Domyślnie

    sporo większa, jak chcesz jutro wkleję zdjęcie porównanie L itti bitti z L BB, Już wklejałam zdjęcie L IB i M BB

  9. #9
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,907

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez formichiere Zobacz posta
    Już wklejałam zdjęcie L IB i M BB

    gdzie??

  10. #10
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olapio Zobacz posta
    to ja zapytam, może trafi sie ktos kto ma porównanie, mój tłuścioszek 8 kg nosi Itti Bitti L (nowe czyli wieksze i te od 10 kg) czy Z Baby Beehinds powinnam tez wziac L od 10 kg czy M (7-11)?
    ja mam rówieśnicę Twojego Michasia, też waga superciężka Kalina 8,5kg też nosi IB L. kupiłam BB M i jest na nią dobra, ale tak na styk. L byłaby chyba zbyt obszerna, bo już w tej M-ce dupcia jest spora. "wąskim gardłem" są u nas udka oprócz tego pielucha jest idealna na 10-kilową dwulatkę, ale to jest chudzina, no i ma już inną budowę niż takie niemowlę.

  11. #11
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    tak sobie czytam i korzystam
    muszę L kupić
    Kamila jak się BB sprawuje,może być na priv
    kocham aio i mnie kusi ta pielucha

  12. #12
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,907

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamuszyca Zobacz posta
    ja mam rówieśnicę Twojego Michasia, też waga superciężka Kalina 8,5kg też nosi IB L. kupiłam BB M i jest na nią dobra, ale tak na styk. L byłaby chyba zbyt obszerna, bo już w tej M-ce dupcia jest spora. "wąskim gardłem" są u nas udka oprócz tego pielucha jest idealna na 10-kilową dwulatkę, ale to jest chudzina, no i ma już inną budowę niż takie niemowlę.

    skoro M na styk to wolałabym L

    formichere byłabym niezmierniw wdzięczna za porównanie z Iti Bitti, albo za porownanie BB L i M

  13. #13
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Mój grubasek ma 11 kg i BB M tez na styk jest.



  14. #14
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,907

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nemhain Zobacz posta
    Mój grubasek ma 11 kg i BB M tez na styk jest.
    no własnie, tu zależy od budowy dziecka, moj ma grube uda i onesize ma w większosci porozpinane wszystkie, wiec boje sie ze M moze byc za ciasna albo juz na styk i nie posłuzy za długo

  15. #15
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    To L lepsza będzie, my własnie testujemy L i grubasnych nóżek Aleksa nic nie uciska i pupa nawet wielka nie jest.



  16. #16
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,907

    Domyślnie

    a jakie bedą kolory L?

  17. #17
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    L takie jak w sklepiku, M będą jeszcze różowe



  18. #18
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamuszyca Zobacz posta
    ja mam rówieśnicę Twojego Michasia, też waga superciężka Kalina 8,5kg też nosi IB L. kupiłam BB M i jest na nią dobra, ale tak na styk. L byłaby chyba zbyt obszerna, bo już w tej M-ce dupcia jest spora. "wąskim gardłem" są u nas udka oprócz tego pielucha jest idealna na 10-kilową dwulatkę, ale to jest chudzina, no i ma już inną budowę niż takie niemowlę.
    to ja może tylko doprecyzuję, że jest "na styk"jeśli chodzi o udka, w pasie jest jeszcze zapas, nie zapinamy się na ostatnie napy, 2 albo 3 jeszcze zostają. rozmiarowo jest bardzo zbliżona do IB nowej L-ki, tylko nie jest taka zgrabna

  19. #19
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,907

    Domyślnie

    to ona ma oddzielna regulacje na uda i na brzuch? no bo jak w udkach na styk skoro w pasie jeszcze luzno?

  20. #20
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Recenzja pieluszki testowej.
    BB ujęła mnie pod każdym względem - połączenie ciekawego "dizajnu" z mega wygodą i funkcjonalnością.
    Jak dla mnie to najlepsza obecnie pieluszka. Jeśli miałabym się czegoś przyczepić, to przypuszczenie, że mogłabym się odznaczać pod obcisłym ubrankiem za sprawą falbanek (ale który maluszek nosi obcisłe ciuszki?).
    Jeśli chodzi o chłonność - ja wymieniam co 2-3 godziny zazwyczaj pieluszki i nie zauważyłam, aby była jakoś specjalnie nasiąknięta. Suszenie nieco trwało, ale to urok każdej pieluszki typu AIO. Wielkość adekwatna do podawanej rozmiarówki, co zaliczam na duży plus. W moim stosiku już zagościła na stałe BB, tyle że pomarańczowa. A kolory.. bajeczne!!!
    Bardzo dziękuję za możliwość testowania!!!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •