Pokaż wyniki od 1 do 20 z 133

Wątek: Baby BeeHinds

Mieszany widok

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie Baby BeeHinds

    Zapraszam osoby testujące i te, które używają lub używały do recenzji

    Jako sprzedawca nie powinnam sie wypowiadać ale powiem tylko, że wygooglowałam, że to jedne z najlepszych pieluszek na świecie


    tutaj można o nich poczytać: http://www.buyorganics.co.uk/m-baby_beehinds-122.aspx

    Zapraszam do recenzji



  2. #2
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    Tez jestem ciekawa opini innych. w sobote dotarla do nas moja, na razie pieknie wyprana i mieciutka czeka do uzycia.
    Na razie wychodze z szoku, ze cos moze byc tak miekkie i delikatne! W ogole 'cos' w tej Australii maja, ze takie bambusowe cuda wytwarzaja, bo wkladki z bambooty sa z tego samego materialu. Na razie mam watpliwosci co do ksztaltu, bo jakos ciezko bylo ja dopasowac do Malinowki, co rusz cos wylazilo, bo jest one size i dosc duzy w dodatku. EC-ujemy sie, wiec moge miec na razi eproblemy z szybkim zalozeniem Widzialam tez poprzednia krotka serie w mocnych kolorach, prawdziwe cuda.
    dam znac, jak sie w noszeniu sprawdza.
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Pamiętaj, że chłonności nabierają po mniej więcej 8 praniach. masz AIO czy formowanki?



  4. #4
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    O chlonnosci wiem
    Mam formowanke. Zamowilam tez AIO, ale nie wiadomo, kiedy do nas trafi.
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  5. #5
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,913

    Domyślnie

    to ja zapytam, może trafi sie ktos kto ma porównanie, mój tłuścioszek 8 kg nosi Itti Bitti L (nowe czyli wieksze i te od 10 kg) czy Z Baby Beehinds powinnam tez wziac L od 10 kg czy M (7-11)?

  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    A. Ł
    Posty
    746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olapio Zobacz posta
    to ja zapytam, może trafi sie ktos kto ma porównanie, mój tłuścioszek 8 kg nosi Itti Bitti L (nowe czyli wieksze i te od 10 kg) czy Z Baby Beehinds powinnam tez wziac L od 10 kg czy M (7-11)?
    Mój 10 kg 1,5 roku trochę inna budowa niż twój maluch bo chodzi i się wyciągnął, itti bitti nosi L a z BB M jest dobra.

  7. #7
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olapio Zobacz posta
    to ja zapytam, może trafi sie ktos kto ma porównanie, mój tłuścioszek 8 kg nosi Itti Bitti L (nowe czyli wieksze i te od 10 kg) czy Z Baby Beehinds powinnam tez wziac L od 10 kg czy M (7-11)?
    ja mam rówieśnicę Twojego Michasia, też waga superciężka Kalina 8,5kg też nosi IB L. kupiłam BB M i jest na nią dobra, ale tak na styk. L byłaby chyba zbyt obszerna, bo już w tej M-ce dupcia jest spora. "wąskim gardłem" są u nas udka oprócz tego pielucha jest idealna na 10-kilową dwulatkę, ale to jest chudzina, no i ma już inną budowę niż takie niemowlę.

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie Otulacze i formowanki BabyBeehinds

    Dziewczyny, jestem ciekawa Waszych opinii na temat otulaczy wełnianych i pulowych oraz formowanek konopnych i bambusowych



  9. #9
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    ja o formowankach )
    Konopna to wiesz, czekam póki co na wyjaśnienie sprawy więc nie nosimy.
    Ale bambusik...
    Mięciutki, pięknie leży, cud miód po prostu!
    Na chłonność czekamy bo za nami póki co 3 prania, ale i tak jest chłonny
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    otulacz wełniany - również na spanie i na spacerki - nie przecieka ( a jeszcze go nie kąpałam w lanolinie ), wogóle nie generuje przykrych zapachów, nie obciska, sporo mieści w sobie. Formowanka może być załadowana wkładami i się spokojnie zmieści . Fajne, delikatne, ale dobrze trzymające rzepy.
    Jestem bardzo zadowolona






  11. #11
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Po pierwsze, bardzo dziekuję Aniu za możliwość testowania

    Konopii jeszcze nie miałam, więc punktu odniesienia brak, jednakże jestem bardzo zadowolona.
    Pieluszka jest rewelacyjna, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.
    Kolorowe napki i ściegi oraz urocze falbanki dodaja jej uroku.
    Jest bardzo zgrabna. Rewelacyjnie dopasowywuje się do pupy i co ważne, nie robi wielkiego kupra.
    O jej właściwościach chłonnych, to rzetelniej napiszą dziewczyny ze środka kolejki ale jak na pierwsze 2 prania, chlonie ekstra.
    Mnie urzekł system montowania wkładek. Wszystko zgrabniutko leży, nie ma fałd, buł itp. Mniejsza wkładka gładziutko na sam spód; większa, której długośc można regulowac, na górze. Naprawde ekstra!

    Pieluszka tania nie jest ale uważam, że warta swej ceny.
    Z czystym sumieniem mogę ją polecić.
    Jak pojawia się wolne środki, z pewnością nabędę

  12. #12
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    67

    Domyślnie

    Mam bambusową BeeHinds. W tej chwili (lato) staram się używać formowanek bez otulacza i ta pieluszka świetnie się do tego nadaje bo jest super chłonna (wkładki można poskładać tak, że naprawdę dużo zniosą). Poza tym jest milutka w dotyku, dosyć zgrabna (nie ma kroju i zgrabności bitti boo ale nie należy tez do wielkich). Mam tylko wątpliwości czy będzie dobra na większe dziecko, bo po kilku praniach materiał się trochę kurczy. Czas schnięcia ok (schnie chyba szybciej niż frotka).

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •